Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 1 damer østdanmark, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
184583 05-10-19
kl. 14:30
Baltic 2 CBS Dame 2 Hillerødegadehallen
Hallen
57 - 56
184582 22-10-19
kl. 18:30
Stevnsgade 3 Glostrup Nørrebrohallen
Hal 2A
57 - 53
184585 26-10-19
kl. 14:15
Glostrup SISU 3 Glostruphallen
Hal 3
36 - 55
184586 26-10-19
kl. 14:30
CBS Dame 2 Stevnsgade 3 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
23 - 76
184587 27-10-19
kl. 15:30
BMS-Herlev 2 Baltic 2 Rosenlundskolen
Hallen
64 - 37
184589 03-11-19
kl. 11:00
SISU 3 CBS Dame 2 Gentoftehallen
Hal A Bane 3
52 - 26
184592 03-11-19
kl. 17:30
Birkerød Baltic 2 Søndervangshallen
Hallen
46 - 33
184599 24-11-19
kl. 15:00
Glostrup CBS Dame 2 Glostruphallen
Hal 3
48 - 43
184600 24-11-19
kl. 17:30
Birkerød Stevnsgade 3 Søndervangshallen
Hallen
63 - 51
184593 01-12-19
kl. 10:30
Baltic 2 Stevnsgade 3 Korsgadehallen
Hallen
40 - 55
184584 01-12-19
kl. 17:30
Birkerød BMS-Herlev 2 Søndervangshallen
Hallen
62 - 36
184604 14-12-19
kl. 14:30
CBS Dame 2 Birkerød Skolen på Nyelandsvej
Hallen
49 - 69
184601 15-12-19
kl. 11:30
Stevnsgade 3 SISU 3 Nørrebrohallen
Hal 2A
57 - 41
184606 05-01-20
kl. 10:00
Glostrup Baltic 2 Glostruphallen
Hal 3
50 - 37
184608 12-01-20
kl. 15:30
Birkerød SISU 3 Søndervangshallen
Hallen
60 - 37
184611 18-01-20
kl. 12:30
CBS Dame 2 Baltic 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
42 - 44
184612 19-01-20
kl. 10:00
BMS-Herlev 2 Birkerød Rosenlundskolen
Hallen
51 - 52
184613 02-02-20
kl. 11:00
SISU 3 Glostrup Gentoftehallen
Hal A Bane 1
38 - 55
184614 02-02-20
kl. 18:30
Stevnsgade 3 CBS Dame 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
80 - 37
184615 15-02-20
kl. 13:00
Baltic 2 BMS-Herlev 2 Hillerødegadehallen
Hallen
41 - 56
184607 22-02-20
kl. 14:15
CBS Dame 2 BMS-Herlev 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
30 - 61
184603 26-02-20
kl. 19:15
BMS-Herlev 2 Glostrup Herlevhallen
Hal 1
38 - 57
184617 29-02-20
kl. 14:30
CBS Dame 2 SISU 3 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
35 - 61
184619 01-03-20
kl. 10:00
BMS-Herlev 2 Stevnsgade 3 Rosenlundskolen
Hallen
51 - 54
184621 07-03-20
kl. 13:30
Stevnsgade 3 Baltic 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
78 - 29
184636 11-03-20
kl. 19:30
SISU 3 Birkerød Gentoftehallen
Hal B Bane 3
UDS
184635 15-03-20
BMS-Herlev 2 CBS Dame 2 Rosenlundskolen
Hallen
UDS
184624 16-03-20
Birkerød Glostrup Søndervangshallen
Hallen
UDS
184625 21-03-20
Baltic 2 SISU 3 Hillerødegadehallen
Hallen
UDS
184627 21-03-20
CBS Dame 2 Glostrup Skolen på Nyelandsvej
Hallen
UDS
184623 25-03-20
SISU 3 BMS-Herlev 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
UDS
184596 28-03-20
Glostrup Birkerød Glostruphallen
Hal 3
UDS
184591 31-03-20
Stevnsgade 3 BMS-Herlev 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
UDS
184597 01-04-20
SISU 3 Baltic 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
UDS
184620 04-04-20
Baltic 2 Birkerød Hillerødegadehallen
Hallen
UDS
184610 14-04-20
Glostrup Stevnsgade 3 Glostruphallen
Hal 3
UDS
184595 15-04-20
BMS-Herlev 2 SISU 3 Herlevhallen
Hal 1
UDS
184631 18-04-20
Glostrup BMS-Herlev 2 Glostruphallen
Hal 3
UDS
184632 19-04-20
Birkerød CBS Dame 2 Søndervangshallen
Hallen
UDS
184629 19-04-20
SISU 3 Stevnsgade 3 Gentoftehallen
Hal A Bane 1
UDS
184634 25-04-20
Baltic 2 Glostrup Hillerødegadehallen
Hallen
UDS
184628 25-04-20
kl. 00:00
Stevnsgade 3 Birkerød Nørrebrohallen
Hal 3A
UDS

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 19.April