Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. division damer øst, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
184486 29-09-19
kl. 12:00
Hvidovre D1 SISU-Cannons Holmegårdshallen
Hallen
36 - 51
184491 01-10-19
kl. 20:30
Falcon 3 Hvidovre D1 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
45 - 42
184496 06-10-19
kl. 12:30
Stevnsgade 2 Broernes D1 Nørrebrohallen
Hal 2A
51 - 77
184500 25-10-19
kl. 18:50
KSI 2 Brønshøj Basket Idrætshallen
Hallen
56 - 36
184501 26-10-19
kl. 12:30
VLI Stevnsgade 2 Johannesskolen
Hallen
45 - 63
184498 26-10-19
kl. 16:00
Hvidovre D1 Jonstrup Holmegårdshallen
Hallen
48 - 78
184497 27-10-19
kl. 15:00
SISU-Cannons Falcon 3 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
52 - 49
184513 01-11-19
kl. 19:00
KSI 2 Broernes D1 Idrætshallen
Hallen
37 - 49
184504 03-11-19
kl. 15:45
Roskilde Basketball Klub Hvidovre D1 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
41 - 37
184526 10-11-19
kl. 15:00
Hvidovre D1 KSI 2 Holmegårdshallen
Hallen
34 - 62
184485 11-11-19
kl. 19:15
Roskilde Basketball Klub Falcon 3 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
68 - 41
184506 16-11-19
kl. 14:30
Stevnsgade 2 KSI 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
61 - 50
184509 16-11-19
kl. 14:30
Falcon 3 Jonstrup Skolen på Nyelandsvej
Hallen
33 - 62
184519 24-11-19
kl. 14:30
KSI 2 SISU-Cannons Idrætshallen
Hallen
45 - 51
184516 24-11-19
kl. 15:45
Roskilde Basketball Klub VLI Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
61 - 41
184493 01-12-19
kl. 17:30
Jonstrup Roskilde Basketball Klub Østerhøjhallen
Hallen
51 - 67
184507 02-12-19
kl. 19:15
Broernes D1 VLI Østerbrohuset
Sportshallen
58 - 35
184521 03-12-19
kl. 20:30
Falcon 3 Brønshøj Basket Skolen på Nyelandsvej
Hallen
62 - 38
184523 05-12-19
kl. 19:00
Stevnsgade 2 Hvidovre D1 Nørrebrohallen
Hal 2A
49 - 41
184525 07-12-19
kl. 12:30
VLI Jonstrup Johannesskolen
Hallen
49 - 60
184524 07-12-19
kl. 13:30
Broernes D1 Roskilde Basketball Klub Grøndal MultiCenter
Hal K
35 - 26
184531 15-12-19
kl. 15:45
Roskilde Basketball Klub Stevnsgade 2 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
58 - 49
184517 16-12-19
kl. 19:30
Hvidovre D1 Broernes D1 Holmegårdshallen
Hallen
40 - 61
184533 05-01-20
kl. 09:00
SISU-Cannons Brønshøj Basket Gentoftehallen
Hal A Bane 1
50 - 48
184540 11-01-20
kl. 12:30
VLI Hvidovre D1 Johannesskolen
Hallen
36 - 51
184538 11-01-20
kl. 13:30
KSI 2 Falcon 3 Idrætshallen
Hallen
56 - 53
184537 12-01-20
kl. 16:00
Brønshøj Basket Jonstrup Grøndal MultiCenter
Hal K
33 - 66
184503 19-01-20
kl. 17:15
Jonstrup SISU-Cannons Østerhøjhallen
Hallen
52 - 29
184534 20-01-20
kl. 19:15
Broernes D1 Falcon 3 Østerbrohuset
Sportshallen
66 - 58
184543 25-01-20
kl. 13:30
KSI 2 Roskilde Basketball Klub Idrætshallen
Hallen
39 - 32
184550 02-02-20
kl. 15:30
Jonstrup KSI 2 Østerhøjhallen
Hallen
62 - 50
184547 03-02-20
kl. 19:15
Roskilde Basketball Klub Brønshøj Basket Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
51 - 56
184548 04-02-20
kl. 19:15
Falcon 3 VLI Skolen på Nyelandsvej
Hallen
47 - 37
184512 06-02-20
kl. 18:15
Brønshøj Basket Stevnsgade 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
47 - 49
184510 06-02-20
kl. 19:15
SISU-Cannons Roskilde Basketball Klub Kildegård Privatskole
Hallen
60 - 50
184489 15-02-20
kl. 12:30
VLI KSI 2 Johannesskolen
Hallen
29 - 58
184488 17-02-20
kl. 19:15
Broernes D1 Brønshøj Basket Østerbrohuset
Sportshallen
85 - 45
184532 23-02-20
kl. 11:00
Falcon 3 Stevnsgade 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
42 - 57
184542 25-02-20
kl. 18:30
Brønshøj Basket Hvidovre D1 Grøndal MultiCenter
Hal C
51 - 34
184530 26-02-20
kl. 20:30
Jonstrup Broernes D1 Østerhøjhallen
Hallen
47 - 34
184555 29-02-20
kl. 13:30
KSI 2 VLI Idrætshallen
Hallen
50 - 44
184549 29-02-20
kl. 15:15
SISU-Cannons Stevnsgade 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
69 - 48
184551 01-03-20
kl. 11:00
Falcon 3 Roskilde Basketball Klub Johannesskolen
Hallen
51 - 31
184544 01-03-20
kl. 11:15
Stevnsgade 2 Jonstrup Nørrebrohallen
Hal 2A
42 - 70
184552 01-03-20
kl. 15:00
SISU-Cannons Hvidovre D1 Gentoftehallen
Hal A Bane 1
54 - 38
184554 03-03-20
kl. 18:15
Brønshøj Basket Broernes D1 Grøndal MultiCenter
Hal C
41 - 65
184558 04-03-20
kl. 19:45
Hvidovre D1 Falcon 3 Holmegårdshallen
Hallen
35 - 54
184561 07-03-20
kl. 12:30
VLI Brønshøj Basket Johannesskolen
Hallen
46 - 42
184560 07-03-20
kl. 13:30
Broernes D1 Stevnsgade 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
20 - 0
184529 08-03-20
kl. 10:45
SISU-Cannons VLI Gentoftehallen
Hal A Bane 3
44 - 52
184545 09-03-20
kl. 19:15
Broernes D1 SISU-Cannons Østerbrohuset
Sportshallen
71 - 45
184578 12-03-20
Stevnsgade 2 Brønshøj Basket Nørrebrohallen
Hal 2A
UDS
184563 15-03-20
Falcon 3 SISU-Cannons Skolen på Nyelandsvej
Hallen
UDS
184564 15-03-20
Jonstrup Hvidovre D1 Østerhøjhallen
Hallen
UDS
184566 15-03-20
Brønshøj Basket KSI 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
UDS
184567 19-03-20
Stevnsgade 2 VLI Nørrebrohallen
Hal 2A
UDS
184573 21-03-20
KSI 2 Stevnsgade 2 Idrætshallen
Hallen
UDS
184574 21-03-20
VLI Broernes D1 Johannesskolen
Hallen
UDS
184570 22-03-20
SISU-Cannons Jonstrup Gentoftehallen
Hal A Bane 1
UDS
184571 22-03-20
Hvidovre D1 Roskilde Basketball Klub Holmegårdshallen
Hallen
UDS
184557 23-03-20
Roskilde Basketball Klub Jonstrup Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
UDS
184494 24-03-20
Brønshøj Basket VLI Grøndal MultiCenter
Hal C
UDS
184579 28-03-20
Broernes D1 KSI 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
UDS
184575 29-03-20
Jonstrup Falcon 3 Østerhøjhallen
Hallen
UDS
184576 29-03-20
Roskilde Basketball Klub SISU-Cannons Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
UDS

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 29.Marts