Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. division damer øst, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
184486 29-09-19
kl. 12:00
Hvidovre D1 SISU-Cannons Holmegårdshallen
Hallen
36 - 51
184491 01-10-19
kl. 20:30
Falcon 3 Hvidovre D1 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
45 - 42
184494 06-10-19
kl. 09:30
Brønshøj Basket VLI Grøndal MultiCenter
Hal K
184496 06-10-19
kl. 12:30
Stevnsgade 2 Broernes D1 Nørrebrohallen
Hal 2A
51 - 77
184500 25-10-19
kl. 18:50
KSI 2 Brønshøj Basket Idrætshallen
Hallen
56 - 36
184501 26-10-19
kl. 12:30
VLI Stevnsgade 2 Johannesskolen
Hallen
45 - 63
184498 26-10-19
kl. 16:00
Hvidovre D1 Jonstrup Holmegårdshallen
Hallen
48 - 78
184497 27-10-19
kl. 15:00
SISU-Cannons Falcon 3 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
52 - 49
184513 01-11-19
kl. 19:00
KSI 2 Broernes D1 Idrætshallen
Hallen
37 - 49
184504 03-11-19
kl. 15:45
Roskilde Basketball Klub Hvidovre D1 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
41 - 37
184510 09-11-19
kl. 00:00
SISU-Cannons Roskilde Basketball Klub Gentoftehallen
Hal B Bane 1
UDS
184526 10-11-19
kl. 15:00
Hvidovre D1 KSI 2 Holmegårdshallen
Hallen
34 - 62
184485 11-11-19
kl. 19:15
Roskilde Basketball Klub Falcon 3 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
68 - 41
184509 16-11-19
kl. 14:30
Falcon 3 Jonstrup Skolen på Nyelandsvej
Hallen
184506 16-11-19
kl. 14:30
Stevnsgade 2 KSI 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
184517 23-11-19
kl. 18:00
Hvidovre D1 Broernes D1 Holmegårdshallen
Hallen
184519 24-11-19
kl. 14:30
KSI 2 SISU-Cannons Idrætshallen
Hallen
184516 24-11-19
kl. 15:45
Roskilde Basketball Klub VLI Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
184493 01-12-19
kl. 17:30
Jonstrup Roskilde Basketball Klub Østerhøjhallen
Hallen
184507 02-12-19
kl. 19:15
Broernes D1 VLI Østerbrohuset
Sportshallen
184521 03-12-19
kl. 20:30
Falcon 3 Brønshøj Basket Skolen på Nyelandsvej
Hallen
184523 05-12-19
kl. 19:00
Stevnsgade 2 Hvidovre D1 Nørrebrohallen
Hal 2A
184525 07-12-19
kl. 12:30
VLI Jonstrup Johannesskolen
Hallen
184524 07-12-19
kl. 13:30
Broernes D1 Roskilde Basketball Klub Grøndal MultiCenter
Hal K
184532 10-12-19
kl. 19:15
Falcon 3 Stevnsgade 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
184529 15-12-19
kl. 09:00
SISU-Cannons VLI Gentoftehallen
Hal A Bane 1
184530 15-12-19
kl. 09:30
Jonstrup Broernes D1 Østerhøjhallen
Hallen
184531 15-12-19
kl. 15:45
Roskilde Basketball Klub Stevnsgade 2 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
184512 22-12-19
kl. 09:30
Brønshøj Basket Stevnsgade 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
184533 05-01-20
kl. 09:00
SISU-Cannons Brønshøj Basket Gentoftehallen
Hal A Bane 1
184540 11-01-20
kl. 12:30
VLI Hvidovre D1 Johannesskolen
Hallen
184538 11-01-20
kl. 13:30
KSI 2 Falcon 3 Idrætshallen
Hallen
184537 12-01-20
kl. 16:00
Brønshøj Basket Jonstrup Grøndal MultiCenter
Hal K
184503 19-01-20
kl. 17:15
Jonstrup SISU-Cannons Østerhøjhallen
Hallen
184543 25-01-20
kl. 13:30
KSI 2 Roskilde Basketball Klub Idrætshallen
Hallen
184544 25-01-20
kl. 13:30
Stevnsgade 2 Jonstrup Nørrebrohallen
Hal 2A
184545 25-01-20
kl. 13:30
Broernes D1 SISU-Cannons Grøndal MultiCenter
Hal K
184549 02-02-20
kl. 09:00
SISU-Cannons Stevnsgade 2 Gentoftehallen
Hal A Bane 1
184550 02-02-20
kl. 15:30
Jonstrup KSI 2 Østerhøjhallen
Hallen
184547 03-02-20
kl. 19:15
Roskilde Basketball Klub Brønshøj Basket Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
184548 04-02-20
kl. 19:15
Falcon 3 VLI Skolen på Nyelandsvej
Hallen
184489 14-02-20
kl. 12:30
VLI KSI 2 Johannesskolen
Hallen
184542 25-02-20
kl. 18:30
Brønshøj Basket Hvidovre D1 Grøndal MultiCenter
Hal K
184555 29-02-20
kl. 13:30
KSI 2 VLI Idrætshallen
Hallen
184551 01-03-20
kl. 11:00
Falcon 3 Roskilde Basketball Klub Bülowsvejhallen
Hallen
184552 01-03-20
kl. 15:00
SISU-Cannons Hvidovre D1 Gentoftehallen
Hal A Bane 1
184554 01-03-20
kl. 16:00
Brønshøj Basket Broernes D1 Grøndal MultiCenter
Hal K
184561 07-03-20
kl. 12:30
VLI Brønshøj Basket Johannesskolen
Hallen
184560 07-03-20
kl. 13:30
Broernes D1 Stevnsgade 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
184557 08-03-20
kl. 14:30
Roskilde Basketball Klub Jonstrup Himmelevhallen
Hallen
184558 08-03-20
kl. 18:30
Hvidovre D1 Falcon 3 Holmegårdshallen
Hallen
184566 15-03-20
kl. 09:30
Brønshøj Basket KSI 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
184563 15-03-20
kl. 11:00
Falcon 3 SISU-Cannons Skolen på Nyelandsvej
Hallen
184564 15-03-20
kl. 16:00
Jonstrup Hvidovre D1 Østerhøjhallen
Hallen
184567 19-03-20
kl. 19:00
Stevnsgade 2 VLI Nørrebrohallen
Hal 2A
184574 21-03-20
kl. 12:30
VLI Broernes D1 Johannesskolen
Hallen
184573 21-03-20
kl. 13:30
KSI 2 Stevnsgade 2 Idrætshallen
Hallen
184570 22-03-20
kl. 09:00
SISU-Cannons Jonstrup Gentoftehallen
Hal A Bane 1
184571 22-03-20
kl. 15:30
Hvidovre D1 Roskilde Basketball Klub Holmegårdshallen
Hallen
184579 28-03-20
kl. 13:30
Broernes D1 KSI 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
184575 29-03-20
kl. 15:30
Jonstrup Falcon 3 Østerhøjhallen
Hallen
184576 29-03-20
kl. 15:45
Roskilde Basketball Klub SISU-Cannons Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
184578 30-03-20
kl. 19:00
Stevnsgade 2 Brønshøj Basket Nørrebrohallen
Hal 2A
184488 18-04-20
kl. 15:30
Broernes D1 Brønshøj Basket Grøndal MultiCenter
Hal K
184534 25-04-20
kl. 13:30
Broernes D1 Falcon 3 Grøndal MultiCenter
Hal K

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 29.Marts