Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

3. division herrer øst, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
184133 27-09-19
kl. 20:30
KSI 2 -1,5 CBS Herre 2 Idrætshallen
Hallen
50 - 71
184131 28-09-19
kl. 15:30
Broernes H1 Stevnsgade 4 Grøndal MultiCenter
Hal K
39 - 88
184125 29-09-19
kl. 14:15
Copenhagen Cannons Værløse 3 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
69 - 79
184140 05-10-19
kl. 12:30
Stevnsgade 4 DTU Nørrebrohallen
Hal 3A
111 - 55
184141 05-10-19
kl. 12:30
VLI KSI 2 -1,5 Johannesskolen
Hallen
74 - 70
184142 05-10-19
kl. 14:30
CBS Herre 2 Broernes H1 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
68 - 41
184134 05-10-19
kl. 18:30
Værløse 3 SISU 3 Søndersøhallen
Hal 1
68 - 63
184137 06-10-19
kl. 13:00
Holbæk 2 Stevnsgade 3 Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
57 - 71
184135 07-10-19
kl. 20:00
Hillerød Fighters Gladsaxe Frederiksborghallen
Hallen
74 - 64
184138 07-10-19
kl. 20:15
Næstved Basketball 3 BC ONETEAM Næstved Gymnasium
Hallen
75 - 63
184136 12-10-19
kl. 12:00
DTU 2 Copenhagen Cannons Polythallen
Hallen
42 - 55
184150 24-10-19
kl. 20:30
DTU CBS Herre 2 Polythallen
Hallen
73 - 65
184147 26-10-19
kl. 09:30
Stevnsgade 3 Glostrup Nørrebrohallen
Hal 2A
75 - 57
184145 26-10-19
kl. 17:30
Gladsaxe Copenhagen Cannons Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
0 - 20 HHT
184148 27-10-19
kl. 11:00
BC ONETEAM Hvidovre 2 Korsgadehallen
Hallen
69 - 65
184146 27-10-19
kl. 15:30
Næstved Basketball 3 Holbæk 2 Næstved Hallerne
Hal 1
63 - 71
184151 27-10-19
kl. 16:30
KSI 2 -1,5 Broernes H1 Idrætshallen
Hallen
51 - 40
184149 28-10-19
kl. 20:45
VLI Stevnsgade 4 Johannesskolen
Hallen
50 - 85
184153 29-10-19
kl. 20:30
Copenhagen Cannons SISU 3 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
72 - 78
184144 31-10-19
kl. 20:30
SISU 3 DTU 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
59 - 57
184127 02-11-19
kl. 14:30
Gladsaxe DTU 2 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
63 - 58
184202 02-11-19
kl. 14:30
Stevnsgade 3 Hvidovre 2 Nørrebrohallen
Hal 3A
67 - 51
184257 03-11-19
kl. 12:15
Stevnsgade 4 CBS Herre 2 Nørrebrohallen
Hal 3A
82 - 75
184143 04-11-19
kl. 20:00
Hillerød Fighters Værløse 3 Frederiksborghallen
Hallen
63 - 88
184152 09-11-19
kl. 12:00
DTU 2 Hillerød Fighters Polythallen
Hallen
79 - 72
184158 09-11-19
kl. 12:30
CBS Herre 2 VLI Skolen på Nyelandsvej
Hallen
70 - 64
184159 09-11-19
kl. 13:30
Broernes H1 DTU Grøndal MultiCenter
Hal K
39 - 86
184157 10-11-19
kl. 10:00
BC ONETEAM Holbæk 2 Korsgadehallen
Hallen
73 - 55
184156 10-11-19
kl. 11:00
Hvidovre 2 Stevnsgade 3 Holmegårdshallen
Hallen
88 - 59
184154 10-11-19
kl. 12:30
Gladsaxe Værløse 3 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
57 - 63
184126 14-11-19
kl. 20:30
SISU 3 Hillerød Fighters Gentoftehallen
Hal B Bane 3
57 - 56
184160 15-11-19
kl. 20:30
KSI 2 -1,5 Stevnsgade 4 Idrætshallen
Hallen
71 - 77
184128 16-11-19
kl. 16:00
Hvidovre 2 Holbæk 2 Holmegårdshallen
Hallen
80 - 71
184130 17-11-19
kl. 16:30
Glostrup BC ONETEAM Glostruphallen
Hal 3
71 - 62
184168 23-11-19
kl. 12:30
VLI Broernes H1 Johannesskolen
Hallen
90 - 61
184167 23-11-19
kl. 14:30
Stevnsgade 4 CBS Herre 2 Nørrebrohallen
Hal 3A
88 - 41
184169 24-11-19
kl. 16:30
KSI 2 -1,5 DTU Idrætshallen
Hallen
70 - 54
184164 24-11-19
kl. 16:45
Holbæk 2 Glostrup Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
65 - 47
184162 25-11-19
kl. 20:00
Hillerød Fighters Copenhagen Cannons Frederiksborghallen
Hallen
79 - 105
184139 26-11-19
kl. 21:00
Glostrup Hvidovre 2 Glostruphallen
Hal 3
54 - 62
184186 28-11-19
kl. 20:30
DTU Stevnsgade 4 Polythallen
Hallen
0 - 20 HHT
184172 30-11-19
kl. 12:00
DTU 2 Gladsaxe Polythallen
Hallen
61 - 74
184177 30-11-19
kl. 12:30
VLI DTU Johannesskolen
Hallen
74 - 56
184178 30-11-19
kl. 12:30
CBS Herre 2 KSI 2 -1,5 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
58 - 71
184170 30-11-19
kl. 17:00
Værløse 3 Copenhagen Cannons Søndersøhallen
Hal 1
74 - 72
184173 01-12-19
kl. 14:00
Holbæk 2 Hvidovre 2 Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
20 - 0 UHT
184171 02-12-19
kl. 20:45
Hillerød Fighters SISU 3 Frederiksborghallen
Hallen
64 - 90
184183 07-12-19
kl. 15:30
Stevnsgade 3 Holbæk 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
70 - 81
184185 07-12-19
kl. 15:30
Broernes H1 CBS Herre 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
71 - 66
184184 07-12-19
kl. 16:00
BC ONETEAM Næstved Basketball 3 Hillerødegadehallen
Hallen
66 - 55
184179 08-12-19
kl. 11:00
Copenhagen Cannons DTU 2 Gentoftehallen
Hal A Bane 3
68 - 54
184187 08-12-19
kl. 12:30
KSI 2 -1,5 VLI Idrætshallen
Hallen
74 - 68
184181 08-12-19
kl. 15:30
Gladsaxe Hillerød Fighters Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
68 - 63
184182 08-12-19
kl. 17:30
Hvidovre 2 Glostrup Holmegårdshallen
Hallen
75 - 63
184192 10-12-19
kl. 20:45
Glostrup Stevnsgade 3 Glostruphallen
Hal 1
52 - 50
184195 14-12-19
kl. 12:30
CBS Herre 2 DTU Skolen på Nyelandsvej
Hallen
53 - 66
184196 14-12-19
kl. 13:30
Broernes H1 KSI 2 -1,5 Grøndal MultiCenter
Hal K
52 - 78
184188 14-12-19
kl. 15:45
Værløse 3 Hillerød Fighters Søndersøhallen
Hal 1
103 - 38
184194 15-12-19
kl. 09:30
Stevnsgade 4 VLI Nørrebrohallen
Hal 2A
84 - 59
184190 15-12-19
kl. 13:00
Copenhagen Cannons Gladsaxe Gentoftehallen
Hal A Bane 1
20 - 0 UHT
184166 15-12-19
kl. 15:15
Stevnsgade 3 BC ONETEAM Nørrebrohallen
Hal 2A
71 - 59
184191 15-12-19
kl. 17:45
Holbæk 2 Næstved Basketball 3 Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
78 - 48
184204 04-01-20
kl. 12:30
VLI CBS Herre 2 Johannesskolen
Hallen
71 - 70
184197 04-01-20
kl. 15:45
Værløse 3 Gladsaxe Søndersøhallen
Hal 1
70 - 41
184200 05-01-20
kl. 13:30
Holbæk 2 BC ONETEAM Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
20 - 0 UHT
184201 05-01-20
kl. 19:00
Næstved Basketball 3 Glostrup Næstved Hallerne
Hal 2
102 - 50
184198 06-01-20
kl. 20:00
Hillerød Fighters DTU 2 Frederiksborghallen
Hallen
97 - 76
184203 07-01-20
kl. 19:15
Stevnsgade 4 KSI 2 -1,5 Nørrebrohallen
Hal 1B
90 - 69
184214 10-01-20
kl. 19:00
KSI 2 -1,5 DTU Idrætshallen
Hallen
64 - 60
184211 11-01-20
kl. 13:00
BC ONETEAM Stevnsgade 3 Hillerødegadehallen
Hallen
53 - 66
184213 11-01-20
kl. 13:30
Broernes H1 VLI Grøndal MultiCenter
Hal K
0 - 20
184206 11-01-20
kl. 13:45
DTU 2 Værløse 3 Polythallen
Hallen
56 - 67
184212 11-01-20
kl. 14:30
CBS Herre 2 Stevnsgade 4 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
37 - 96
184208 11-01-20
kl. 15:30
Gladsaxe SISU 3 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
72 - 74
184207 12-01-20
kl. 11:00
Copenhagen Cannons Hillerød Fighters Gentoftehallen
Hal A Bane 1
108 - 60
184210 12-01-20
kl. 15:15
Hvidovre 2 Næstved Basketball 3 Holmegårdshallen
Hallen
73 - 88
184209 12-01-20
kl. 16:45
Glostrup Holbæk 2 Glostruphallen
Hal 3
52 - 72
184129 15-01-20
kl. 18:30
Stevnsgade 3 Næstved Basketball 3 Nørrebrohallen
Hal 3A
48 - 57
184223 17-01-20
kl. 19:00
KSI 2 -1,5 CBS Herre 2 Idrætshallen
Hallen
65 - 56
184222 18-01-20
kl. 12:00
DTU VLI Polythallen
Hallen
77 - 51
184221 18-01-20
kl. 13:30
Broernes H1 Stevnsgade 4 Grøndal MultiCenter
Hal K
0 - 20
184219 18-01-20
kl. 13:30
Stevnsgade 3 Næstved Basketball 3 Nørrebrohallen
Hal 2A
73 - 60
184218 18-01-20
kl. 16:00
Hvidovre 2 Holbæk 2 Holmegårdshallen
Hallen
95 - 66
184220 19-01-20
kl. 11:00
BC ONETEAM Glostrup Korsgadehallen
Hallen
42 - 44
184199 23-01-20
kl. 20:30
SISU 3 Copenhagen Cannons Gentoftehallen
Hal B Bane 1
79 - 92
184231 25-01-20
kl. 12:30
VLI KSI 2 -1,5 Johannesskolen
Hallen
79 - 56
184244 25-01-20
kl. 14:00
Gladsaxe Værløse 3 Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
60 - 86
184229 25-01-20
kl. 14:15
Glostrup Hvidovre 2 Glostruphallen
Hal 3
61 - 83
184232 25-01-20
kl. 14:30
CBS Herre 2 Broernes H1 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
71 - 58
184230 25-01-20
kl. 15:30
Stevnsgade 4 DTU Nørrebrohallen
Hal 2A
96 - 60
184227 26-01-20
kl. 15:30
Holbæk 2 Stevnsgade 3 Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
63 - 53
184225 27-01-20
kl. 20:00
Hillerød Fighters Gladsaxe Frederiksborghallen
Hallen
51 - 64
184228 27-01-20
kl. 20:15
Næstved Basketball 3 BC ONETEAM Næstved Gymnasium
Hallen
61 - 58
184216 30-01-20
kl. 20:30
SISU 3 Hillerød Fighters Gentoftehallen
Hal B Bane 1
79 - 53
184217 01-02-20
kl. 12:30
Gladsaxe DTU 2 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
70 - 56
184155 01-02-20
kl. 16:45
Glostrup Næstved Basketball 3 Glostruphallen
Hal 3
75 - 63
184193 02-02-20
kl. 15:30
Hvidovre 2 BC ONETEAM Holmegårdshallen
Hallen
63 - 46
184180 02-02-20
kl. 16:30
SISU 3 Værløse 3 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
69 - 60
184236 03-02-20
kl. 20:15
Næstved Basketball 3 Holbæk 2 Næstved Gymnasium
Hallen
76 - 85
184233 05-02-20
kl. 18:00
Hillerød Fighters Værløse 3 Trollesmindehallen
Hallen
73 - 59
184239 06-02-20
kl. 18:45
VLI Stevnsgade 4 Johannesskolen
Hallen
71 - 82
184241 07-02-20
kl. 19:00
KSI 2 -1,5 Broernes H1 Idrætshallen
Hallen
20 - 0 UHT
184237 08-02-20
kl. 12:15
Stevnsgade 3 Glostrup Nørrebrohallen
Hal 3A
58 - 41
184238 08-02-20
kl. 14:30
BC ONETEAM Hvidovre 2 Hillerødegadehallen
Hallen
53 - 81
184226 15-02-20
kl. 13:45
DTU 2 Copenhagen Cannons Polythallen
Hallen
68 - 94
184132 15-02-20
kl. 15:30
DTU VLI Polythallen
Hallen
72 - 53
184246 18-02-20
kl. 19:30
Hvidovre 2 Stevnsgade 3 Holmegårdshallen
Hallen
90 - 77
184215 18-02-20
kl. 20:30
Copenhagen Cannons Værløse 3 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
53 - 79
184189 20-02-20
kl. 20:00
DTU 2 SISU 3 Polythallen
Hallen
65 - 62
184205 22-02-20
kl. 12:00
DTU Broernes H1 Polythallen
Hallen
70 - 79
184245 25-02-20
kl. 20:45
Glostrup Næstved Basketball 3 Glostruphallen
Hal 1
71 - 61
184242 27-02-20
kl. 20:30
DTU 2 Hillerød Fighters Polythallen
Hallen
55 - 75
184243 27-02-20
kl. 20:30
Copenhagen Cannons SISU 3 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
86 - 63
184250 28-02-20
kl. 18:30
KSI 2 -1,5 Stevnsgade 4 Idrætshallen
Hallen
80 - 82
184165 29-02-20
kl. 14:00
Næstved Basketball 3 Hvidovre 2 Næstved Hallerne
Hal 1
78 - 51
184249 29-02-20
kl. 15:30
Broernes H1 DTU Grøndal MultiCenter
Hal K
72 - 78
184224 29-02-20
kl. 15:45
Værløse 3 SISU 3 Søndersøhallen
Hal 1
85 - 65
184247 29-02-20
kl. 16:00
BC ONETEAM Holbæk 2 Hillerødegadehallen
Hallen
75 - 82
184235 01-03-20
kl. 14:15
Gladsaxe Copenhagen Cannons Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
77 - 84
184163 01-03-20
kl. 15:00
Glostrup BC ONETEAM Glostruphallen
Hal 3
67 - 60
184174 02-03-20
kl. 20:15
Næstved Basketball 3 Stevnsgade 3 Næstved Gymnasium
Hallen
50 - 52
184248 07-03-20
kl. 12:30
CBS Herre 2 VLI Skolen på Nyelandsvej
Hallen
65 - 79
184251 08-03-20
kl. 12:00
Værløse 3 DTU 2 Søndersøhallen
Hal 1
59 - 48
184176 08-03-20
kl. 14:30
Stevnsgade 4 Broernes H1 Nørrebrohallen
Hal 3A
91 - 53
184175 08-03-20
kl. 17:00
Glostrup BC ONETEAM Glostruphallen
Hal 3
20 - 0 UHT
184252 11-03-20
kl. 20:00
Hillerød Fighters Copenhagen Cannons FrederiksborgCentret
Hallen
64 - 90
184255 11-03-20
kl. 20:30
Næstved Basketball 3 Hvidovre 2 Næstved Hallerne
Hal 1
52 - 96
184258 12-03-20
VLI Broernes H1 Johannesskolen
Hallen
UDS
184259 12-03-20
DTU KSI 2 -1,5 Polythallen
Hallen
UDS
184253 12-03-20
SISU 3 Gladsaxe Gentoftehallen
Hal B Bane 1
UDS
184254 12-03-20
kl. 20:00
Holbæk 2 Glostrup Holbæk Sportsby
Multihallen Opvisning
20 - 0
184256 14-03-20
Stevnsgade 3 BC ONETEAM Nørrebrohallen
Hal 3A
UDS
184240 14-03-20
DTU CBS Herre 2 Polythallen
Hallen
UDS
184234 14-03-20
SISU 3 DTU 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
UDS
184161 15-03-20
Værløse 3 DTU 2 Søndersøhallen
Hal 1
UDS

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 15.marts