Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. division damer , Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
182853 21-09-19
kl. 12:00
DTU Unicorn BK Amager 2 Polythallen
Hallen
0 - 20 HHT
182852 21-09-19
kl. 13:30
CBS 1 Høbas Bülowsvejhallen
Hallen
45 - 55
182856 22-09-19
kl. 13:00
Falcon U19 BMS Herlev U19 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
45 - 95
182865 28-09-19
kl. 15:30
SISU U19 Falcon U19 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
61 - 52
182863 29-09-19
kl. 13:00
Falcon 2 CBS 1 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
57 - 69
182864 29-09-19
kl. 14:00
BMS Herlev U19 Stenhus U19 Rosenlundskolen
Hallen
109 - 40
182849 29-09-19
kl. 14:30
BMI Bloodhounds Skovbakken Bears Egelundhallen
Hal 1
53 - 59
182866 29-09-19
kl. 15:00
Stevnsgade KSI Nørrebrohallen
Hal 3A
0 - 20 HHT
182859 29-09-19
kl. 15:30
AUS Viby/Aabyhøj - Alliance Christiansbjerghallen
Hallen
64 - 53
182861 29-09-19
kl. 16:00
Høbas DTU Unicorn Rungsted Skole
Hallen
76 - 56
182855 02-10-19
kl. 19:00
Stenhus U19 Falcon Stenhus Gymnasium
Hallen
50 - 53
182851 02-10-19
kl. 19:30
Viby/Aabyhøj - Alliance Viby IF Vibyhallerne
Hal 1
50 - 47
182857 02-10-19
kl. 19:50
KSI SISU U19 Idrætshallen
Hallen
70 - 75
182871 05-10-19
kl. 12:00
DTU Unicorn Falcon 2 Polythallen
Hallen
39 - 75
182875 05-10-19
kl. 13:30
Falcon U19 Stevnsgade Bülowsvejhallen
Hallen
20 - 0 UHT
182850 05-10-19
kl. 14:30
Aabyhøj IF 2 AUS Aabyhallen
Hallen
63 - 60
182870 05-10-19
kl. 16:00
BK Amager 2 Høbas Amagerhallen
Stor bane
42 - 74
182858 06-10-19
kl. 16:30
Skovbakken Bears Aabyhøj IF 2 Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
40 - 51
182874 06-10-19
kl. 17:00
Falcon BMS Herlev U19 Bülowsvejhallen
Hallen
62 - 72
182860 07-10-19
kl. 20:00
Viby IF BMI Bloodhounds Vibyhallerne
Hal 1
57 - 67
182895 19-10-19
kl. 13:30
AUS Aabyhøj IF 2 Christiansbjerghallen
Hallen
76 - 82
182899 23-10-19
kl. 19:00
Stenhus U19 BK Amager 2 Stenhus Gymnasium
Hallen
65 - 56
182880 26-10-19
kl. 12:30
CBS 1 DTU Unicorn Skolen på Nyelandsvej
Hallen
85 - 41
182869 27-10-19
kl. 10:00
Viby/Aabyhøj - Alliance BMI Bloodhounds Vibyhallerne
Hal 1
49 - 43
182884 27-10-19
kl. 12:30
Stevnsgade Stenhus U19 Nørrebrohallen
Hal 3A
66 - 52
182882 27-10-19
kl. 14:30
KSI Falcon U19 Idrætshallen
Hallen
75 - 60
182879 27-10-19
kl. 15:00
Falcon 2 BK Amager 2 Bülowsvejhallen
Hallen
61 - 64
182908 30-10-19
kl. 19:00
Stenhus U19 CBS 1 Stenhus Gymnasium
Hallen
51 - 67
182892 02-11-19
kl. 13:30
Falcon Stevnsgade Bülowsvejhallen
Hallen
60 - 46
182893 02-11-19
kl. 14:00
BMS Herlev U19 SISU U19 Herlevhallen
Hal 1
71 - 66
182867 02-11-19
kl. 15:30
AUS Skovbakken Bears Christiansbjerghallen
Hallen
79 - 68
182889 03-11-19
kl. 14:30
BK Amager 2 CBS 1 Amagerhallen
Stor bane
54 - 84
182891 03-11-19
kl. 16:00
Stenhus U19 KSI Stenhus Gymnasium
Hallen
66 - 74
182888 03-11-19
kl. 17:00
Høbas Falcon 2 Rådhushallen
Hallen
70 - 62
182868 04-11-19
kl. 19:00
Aabyhøj IF 2 Viby IF Aabyhallen
Hallen
93 - 67
182897 09-11-19
kl. 13:30
Falcon U19 Høbas Bülowsvejhallen
Hallen
41 - 58
182901 09-11-19
kl. 14:30
BMS Herlev U19 Falcon 2 UCC Hallen Rosenlund
Hallen
81 - 63
182877 09-11-19
kl. 14:30
BMI Bloodhounds Aabyhøj IF 2 Egelundhallen
Hal 1
57 - 82
182900 09-11-19
kl. 16:30
Stevnsgade DTU Unicorn Nørrebrohallen
Hal 3A
77 - 47
182902 10-11-19
kl. 12:30
SISU U19 CBS 1 Gentoftehallen
Hal A
46 - 74
182922 11-11-19
kl. 18:15
Aabyhøj IF 2 BMI Bloodhounds Aabyhallen
Hallen
66 - 52
182885 13-11-19
kl. 18:30
Skovbakken Bears Viby IF Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
55 - 56
182886 13-11-19
kl. 20:30
AUS BMI Bloodhounds Ellekærskolen
Idrætshallen
65 - 44
182909 14-11-19
kl. 20:15
DTU Unicorn BMS Herlev U19 Polythallen
Hallen
44 - 127
182910 15-11-19
kl. 18:30
KSI Falcon Idrætshallen
Hallen
44 - 48
182887 16-11-19
kl. 13:00
Aabyhøj IF 2 Viby/Aabyhøj - Alliance Aabyhallen
Hallen
67 - 35
182876 16-11-19
kl. 17:00
Viby IF AUS Vibyhallerne
Hal 1
43 - 60
182918 20-11-19
kl. 19:30
CBS 1 BMS Herlev U19 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
65 - 73
182916 23-11-19
kl. 13:30
Falcon 2 Stenhus U19 Bülowsvejhallen
Hallen
67 - 41
182896 23-11-19
kl. 16:00
Viby IF Viby/Aabyhøj - Alliance Vibyhallerne
Hal 2
55 - 53
182914 23-11-19
kl. 16:00
BK Amager 2 Falcon U19 Amagerhallen
Stor bane
79 - 63
182894 23-11-19
kl. 18:30
Skovbakken Bears BMI Bloodhounds Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
54 - 62
182919 24-11-19
kl. 17:00
Falcon Høbas Bülowsvejhallen
Hallen
40 - 44
182926 26-11-19
kl. 19:00
BK Amager 2 Falcon Amagerhallen
Stor bane
64 - 70
182927 26-11-19
kl. 19:00
Høbas KSI Rungsted Skole
Hallen
74 - 41
182905 27-11-19
kl. 18:00
Viby/Aabyhøj - Alliance AUS Vibyhallerne
Hal 1
58 - 74
182923 27-11-19
kl. 19:00
Falcon U19 CBS 1 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
66 - 72
182904 01-12-19
kl. 13:00
Aabyhøj IF 2 Skovbakken Bears Aabyhallen
Hallen
86 - 54
182906 01-12-19
kl. 15:30
Falcon 2 Falcon U19 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
82 - 32
182873 01-12-19
kl. 16:00
Stenhus U19 SISU U19 Stenhus Gymnasium
Hallen
72 - 68
182925 04-12-19
kl. 19:00
Stenhus U19 DTU Unicorn Stenhus Gymnasium
Hallen
80 - 53
182883 07-12-19
kl. 12:00
SISU U19 Falcon Gentoftehallen
Hal B Bane 1
76 - 64
182933 07-12-19
kl. 16:00
BMS Herlev U19 Høbas Herlevhallen
Hal 1
68 - 82
182931 08-12-19
kl. 11:00
Falcon U19 Stenhus U19 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
60 - 64
182913 08-12-19
kl. 13:30
BMI Bloodhounds Viby/Aabyhøj - Alliance Egelundhallen
Hal 1
64 - 63
182934 08-12-19
kl. 14:30
KSI CBS 1 Idrætshallen
Hallen
65 - 59
182936 08-12-19
kl. 15:00
Stevnsgade Falcon 2 Nørrebrohallen
Hal 3A
47 - 50
182935 08-12-19
kl. 16:30
SISU U19 BK Amager 2 Gentoftehallen
Hal A
113 - 61
182932 08-12-19
kl. 17:00
Falcon DTU Unicorn Bülowsvejhallen
Hallen
76 - 37
182912 09-12-19
kl. 20:00
Viby IF Aabyhøj IF 2 Vibyhallerne
Hal 1
52 - 96
182941 10-12-19
kl. 19:00
BK Amager 2 Falcon 2 Amagerhallen
Stor bane
49 - 56
182945 11-12-19
kl. 19:00
Stenhus U19 Stevnsgade Stenhus Gymnasium
Hallen
58 - 66
182943 12-12-19
kl. 18:30
Falcon U19 KSI Bülowsvejhallen
Hallen
55 - 75
182946 14-12-19
kl. 13:30
Falcon Falcon U19 Bülowsvejhallen
Hallen
70 - 46
182920 14-12-19
kl. 13:30
Skovbakken Bears Viby/Aabyhøj - Alliance Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
69 - 44
182948 15-12-19
kl. 15:00
SISU U19 Stevnsgade Gentoftehallen
Hal A
86 - 56
182921 15-12-19
kl. 15:30
AUS Viby IF Christiansbjerghallen
Hallen
60 - 64
182947 15-12-19
kl. 16:00
BMS Herlev U19 KSI UCC Hallen Rosenlund
Hallen
79 - 37
182944 19-12-19
kl. 19:00
Falcon SISU U19 Bülowsvejhallen
Hallen
55 - 54
182971 05-01-20
kl. 12:30
Viby/Aabyhøj - Alliance Skovbakken Bears Vibyhallerne
Hal 1
38 - 63
182967 06-01-20
kl. 18:15
Aabyhøj IF 2 Viby IF Aabyhallen
Hallen
63 - 36
182949 07-01-20
kl. 18:00
Stevnsgade BMS Herlev U19 Nørrebrohallen
Hal 3A
37 - 72
182955 09-01-20
kl. 18:00
Stevnsgade Høbas Nørrebrohallen
Hal 3A
41 - 60
182959 12-01-20
kl. 15:00
Stevnsgade SISU U19 Nørrebrohallen
Hal 3A
85 - 47
182929 12-01-20
kl. 15:30
BMI Bloodhounds AUS Egelundhallen
Hal 1
57 - 90
182928 12-01-20
kl. 16:30
Viby IF Skovbakken Bears Vibyhallerne
Hal 1
61 - 47
182957 12-01-20
kl. 17:00
Falcon U19 Falcon Bülowsvejhallen
Hallen
52 - 50
182965 14-01-20
kl. 19:00
BK Amager 2 Stevnsgade Amagerhallen
Stor bane
59 - 85
182963 14-01-20
kl. 20:30
Høbas SISU U19 Hørsholmhallen
Hallen
67 - 61
182930 15-01-20
kl. 17:45
Viby/Aabyhøj - Alliance Aabyhøj IF 2 Vibyhallerne
Hal 1
29 - 68
182964 16-01-20
kl. 18:15
Falcon 2 KSI Bülowsvejhallen
Hallen
59 - 55
182960 16-01-20
kl. 20:15
DTU Unicorn Falcon U19 Polythallen
Hallen
51 - 56
182975 18-01-20
kl. 14:00
Høbas CBS 1 Hørsholmhallen
Hallen
70 - 44
182979 18-01-20
kl. 16:00
BMS Herlev U19 Falcon U19 Herlevhallen
Hal 1
77 - 42
182978 19-01-20
kl. 00:00
Falcon Stenhus U19 Bülowsvejhallen
Hallen
20 - 0 UHT
182938 19-01-20
kl. 13:00
Aabyhøj IF 2 AUS Aabyhallen
Hallen
86 - 47
182937 19-01-20
kl. 14:30
BMI Bloodhounds Skovbakken Bears Egelundhallen
Hal 1
47 - 58
182980 19-01-20
kl. 15:00
SISU U19 KSI Gentoftehallen
Hal B Bane 3
43 - 73
182939 22-01-20
kl. 17:45
Viby/Aabyhøj - Alliance Viby IF Vibyhallerne
Hal 1
63 - 57
182984 22-01-20
kl. 19:00
Stenhus U19 BMS Herlev U19 Stenhus Gymnasium
Hallen
40 - 68
182962 22-01-20
kl. 19:30
CBS 1 Falcon Skolen på Nyelandsvej
Hallen
64 - 75
182986 24-01-20
kl. 19:00
KSI Stevnsgade Idrætshallen
Hallen
59 - 47
182981 25-01-20
kl. 12:30
CBS 1 Falcon 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
52 - 49
182985 26-01-20
kl. 14:30
Falcon U19 SISU U19 Bülowsvejhallen
Hallen
33 - 61
182951 26-01-20
kl. 15:30
AUS Viby/Aabyhøj - Alliance Christiansbjerghallen
Hallen
68 - 54
182952 26-01-20
kl. 16:00
Viby IF BMI Bloodhounds Vibyhallerne
Hal 1
64 - 52
182954 27-01-20
kl. 19:30
Falcon Falcon 2 Bülowsvejhallen
Hallen
70 - 62
182942 30-01-20
kl. 20:15
DTU Unicorn CBS 1 Polythallen
Hallen
42 - 78
182992 31-01-20
kl. 18:00
Stevnsgade Falcon U19 Nørrebrohallen
Hal 3A
58 - 43
182987 01-02-20
kl. 14:00
Høbas BK Amager 2 Hørsholmhallen
Hallen
66 - 40
182991 01-02-20
kl. 14:00
BMS Herlev U19 Falcon UCC Hallen Rosenlund
Hallen
81 - 50
182969 01-02-20
kl. 16:00
Viby IF AUS Vibyhallerne
Hal 1
55 - 65
182990 02-02-20
kl. 15:30
SISU U19 Stenhus U19 Gentoftehallen
Hal A
100 - 44
182988 02-02-20
kl. 17:00
Falcon 2 DTU Unicorn Bülowsvejhallen
Hallen
72 - 43
182878 03-02-20
kl. 19:30
Viby/Aabyhøj - Alliance Skovbakken Bears Vibyhallerne
Hal 1
46 - 62
182994 04-02-20
kl. 20:30
Høbas Stenhus U19 Hørsholmhallen
Hallen
20 - 0 UHT
182997 05-02-20
kl. 19:30
CBS 1 Stevnsgade Skolen på Nyelandsvej
Hallen
60 - 65
182968 05-02-20
kl. 20:00
Viby/Aabyhøj - Alliance BMI Bloodhounds Vibyhallerne
Hal 1
68 - 52
182998 06-02-20
kl. 18:30
Falcon 2 SISU U19 Bülowsvejhallen
Hallen
59 - 35
182995 06-02-20
kl. 20:15
DTU Unicorn KSI Polythallen
Hallen
49 - 66
182970 07-02-20
kl. 18:30
BMI Bloodhounds Aabyhøj IF 2 Egelundhallen
Hal 1
55 - 87
182976 11-02-20
kl. 19:00
BK Amager 2 DTU Unicorn Amagerhallen
Stor bane
66 - 58
182982 15-02-20
kl. 12:00
DTU Unicorn Høbas Polythallen
Hallen
38 - 78
182996 18-02-20
kl. 19:00
BK Amager 2 BMS Herlev U19 Amagerhallen
Stor bane
34 - 66
183000 18-02-20
kl. 19:45
Falcon KSI Bülowsvejhallen
Hallen
63 - 67
182903 19-02-20
kl. 18:30
BMI Bloodhounds Viby IF Egelundhallen
Hal 1
65 - 82
182999 19-02-20
kl. 19:00
Stenhus U19 Falcon U19 Stenhus Gymnasium
Hallen
50 - 67
182911 19-02-20
kl. 19:30
Skovbakken Bears AUS Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
35 - 49
183005 21-02-20
kl. 20:15
KSI Stenhus U19 Idrætshallen
Hallen
84 - 53
182917 22-02-20
kl. 17:30
DTU Unicorn SISU U19 Polythallen
Hallen
51 - 68
182956 23-02-20
kl. 12:30
KSI BK Amager 2 Idrætshallen
Hallen
81 - 58
182972 23-02-20
kl. 15:30
Skovbakken Bears Viby IF Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
54 - 47
182966 24-02-20
kl. 17:30
AUS Skovbakken Bears Ellekærskolen
Idrætshallen
76 - 47
183003 26-02-20
kl. 19:30
CBS 1 BK Amager 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
57 - 45
182973 26-02-20
kl. 20:30
AUS BMI Bloodhounds Ellekærskolen
Idrætshallen
73 - 55
183006 27-02-20
kl. 18:00
Stevnsgade Falcon Nørrebrohallen
Hal 3A
0 - 20
183007 27-02-20
kl. 19:00
SISU U19 BMS Herlev U19 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
31 - 101
183002 27-02-20
kl. 20:00
Falcon 2 Høbas Bülowsvejhallen
Hallen
42 - 61
182958 28-02-20
kl. 20:15
KSI BMS Herlev U19 Idrætshallen
Hallen
62 - 76
182974 29-02-20
kl. 14:00
Aabyhøj IF 2 Viby/Aabyhøj - Alliance Aabyhallen
Hallen
99 - 37
183001 06-03-20
kl. 19:00
BMS Herlev U19 Stevnsgade Rosenlundskolen
Hallen
20 - 0 UHT
182950 07-03-20
kl. 17:30
Skovbakken Bears Aabyhøj IF 2 Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
0 - 20

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 27.Februar U19 Hold har separat slutspil om U19 DM. Nr.6 i Vestpuljen rykker ned i 2.Division.