Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U19 herrer landsdækkende, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
182358 22-09-19
kl. 11:00
Holbæk U19 BK Amager Holbæk Sportsby
Multihallen - Opvisning
51 - 54
182356 22-09-19
kl. 14:00
Fusion BMS-Herlev Bengerdhallen
Hallen
64 - 103
182359 22-09-19
kl. 16:30
Hørsholm EBAA Rungsted Skole
Hallen
64 - 95
182357 25-09-19
kl. 19:00
Stenhus BC Værløse Basketball Klub Stenhus Gymnasium
Hallen
84 - 60
182361 28-09-19
kl. 15:30
EBAA CPH Future Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
97 - 47
182365 28-09-19
kl. 19:00
BK Amager Stenhus BC Amagerhallen
Stor bane
55 - 78
182363 29-09-19
kl. 16:00
BMS-Herlev Holbæk U19 Rosenlundskolen
Hallen
83 - 62
182364 29-09-19
kl. 17:30
Værløse Basketball Klub Fusion Søndersøhallen
Hal 1
78 - 58
182368 05-10-19
kl. 14:00
Horsens IC Værløse Basketball Klub Vesthallen
Hallen
72 - 51
182366 06-10-19
kl. 14:00
Fusion EBAA Bengerdhallen
Hallen
60 - 105
182367 08-10-19
kl. 19:00
Holbæk U19 Stenhus BC Stenhus Gymnasium
Hallen
59 - 107
182407 10-10-19
kl. 19:00
Stenhus BC CPH Future Stenhus Gymnasium
Hallen
93 - 39
182370 21-10-19
kl. 17:00
CPH Future Hørsholm Nørrebrohallen
Hal 3A
75 - 77
182371 23-10-19
kl. 19:00
Stenhus BC BMS-Herlev Stenhus Gymnasium
Hallen
91 - 82
182404 25-10-19
kl. 19:30
Hørsholm Værløse Basketball Klub Hørsholmhallen
Hallen
60 - 71
182388 26-10-19
kl. 14:00
Horsens IC Fusion Vesthallen
Hallen
67 - 59
182386 29-10-19
kl. 19:00
Stenhus BC Hørsholm Stenhus Gymnasium
Hallen
93 - 61
182387 30-10-19
kl. 19:00
Holbæk U19 CPH Future Holbæk Sportsby
Multihallen - Opvisning
20 - 0 UHT
182397 02-11-19
kl. 12:00
Stenhus BC Horsens IC Stenhus Gymnasium
Hallen
111 - 117
182399 02-11-19
kl. 15:45
Værløse Basketball Klub EBAA Søndersøhallen
Hal 1
73 - 86
182396 03-11-19
kl. 14:00
Fusion CPH Future Bengerdhallen
Hallen
69 - 68
182398 03-11-19
kl. 18:00
BMS-Herlev Hørsholm Rosenlundskolen
Hallen
84 - 65
182374 07-11-19
kl. 18:00
BK Amager Fusion Amagerhallen
Stor bane
102 - 74
182405 09-11-19
kl. 11:00
CPH Future BMS-Herlev Nørrebrohallen
Hal 3A
46 - 83
182401 10-11-19
kl. 13:30
EBAA BK Amager Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
88 - 69
182375 10-11-19
kl. 16:00
Hørsholm Horsens IC Rungsted Skole
Hallen
71 - 88
182373 14-11-19
kl. 19:30
Værløse Basketball Klub Holbæk U19 Søndersøhallen
Hal 1
74 - 70
182379 20-11-19
kl. 18:00
BMS-Herlev BK Amager UCC Hallen Rosenlund
Hallen
86 - 66
182377 20-11-19
kl. 19:00
Holbæk U19 Hørsholm Holbæk Sportsby
Multihallen - Opvisning
73 - 75
182378 20-11-19
kl. 19:00
Horsens IC EBAA Vesthallen
Hallen
64 - 77
182380 21-11-19
kl. 18:00
CPH Future Værløse Basketball Klub Nørrebrohallen
Hal 3A
71 - 73
182406 24-11-19
kl. 14:00
Fusion Hørsholm Bengerdhallen
Hallen
56 - 86
182409 24-11-19
kl. 14:00
BMS-Herlev EBAA Rosenlundskolen
Hallen
93 - 88
182390 29-11-19
kl. 20:30
BK Amager Værløse Basketball Klub Amagerhallen
Stor bane
57 - 63
182422 30-11-19
kl. 13:30
EBAA Fusion Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
70 - 49
182425 30-11-19
kl. 18:30
Hørsholm CPH Future Rungsted Skole
Hallen
78 - 57
182381 01-12-19
kl. 14:00
Fusion Stenhus BC Bengerdhallen
Hallen
66 - 83
182424 01-12-19
kl. 15:30
Værløse Basketball Klub Horsens IC Søndersøhallen
Hal 1
83 - 80
182421 03-12-19
kl. 19:00
Stenhus BC Holbæk U19 Stenhus Gymnasium
Hallen
114 - 68
182385 03-12-19
kl. 20:30
Hørsholm BK Amager Rådhushallen
Hallen
62 - 71
182382 04-12-19
kl. 18:00
EBAA Holbæk U19 Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
92 - 57
182384 05-12-19
kl. 19:00
Værløse Basketball Klub BMS-Herlev Søndersøhallen
Hal 1
66 - 92
182412 07-12-19
kl. 14:00
Horsens IC CPH Future Vesthallen
Hallen
77 - 63
182415 07-12-19
kl. 19:00
BK Amager Holbæk U19 Amagerhallen
Stor bane
60 - 62
182411 08-12-19
kl. 15:30
EBAA Hørsholm Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
20 - 0 UHT
182413 08-12-19
kl. 16:00
BMS-Herlev Fusion Rosenlundskolen
Hallen
94 - 59
182414 08-12-19
kl. 18:00
Værløse Basketball Klub Stenhus BC Søndersøhallen
Hal 1
62 - 83
182417 14-12-19
kl. 12:00
Stenhus BC BK Amager Holbæk Sportsby
Multihallen - Opvisning
68 - 49
182420 15-12-19
kl. 12:30
CPH Future EBAA Nørrebrohallen
Hal 3A
88 - 79
182418 15-12-19
kl. 13:30
Holbæk U19 BMS-Herlev Holbæk Sportsby
Multihallen - Opvisning
55 - 65
182416 15-12-19
kl. 14:20
Fusion Værløse Basketball Klub Bengerdhallen
Hallen
103 - 98
182458 21-12-19
kl. 14:00
BMS-Herlev CPH Future UCC Hallen Rosenlund
Hallen
82 - 72
182459 22-12-19
kl. 17:30
Værløse Basketball Klub Hørsholm Søndersøhallen
Hal 1
67 - 76
182402 11-01-20
kl. 13:00
Horsens IC Holbæk U19 Højvangshallen
Hallen
93 - 47
182426 12-01-20
kl. 14:00
Fusion BK Amager Bengerdhallen
Hallen
80 - 55
182427 14-01-20
kl. 19:00
Holbæk U19 Værløse Basketball Klub Holbæk Sportsby
Multihallen - Opvisning
62 - 89
182444 18-01-20
kl. 12:00
Hørsholm Stenhus BC Hørsholmhallen
Hallen
44 - 94
182360 18-01-20
kl. 14:15
CPH Future Horsens IC Nørrebrohallen
Hal 3A
63 - 88
182443 19-01-20
kl. 17:30
Værløse Basketball Klub BK Amager Søndersøhallen
Hal 1
88 - 87
182446 21-01-20
kl. 18:30
Stenhus BC EBAA Stenhus Gymnasium
Hallen
73 - 85
182448 25-01-20
kl. 14:00
Horsens IC BMS-Herlev Vesthallen
Hallen
75 - 66
182450 25-01-20
kl. 14:00
BK Amager CPH Future Amagerhallen
Stor bane
54 - 59
182447 26-01-20
kl. 13:30
Holbæk U19 Fusion Holbæk Sportsby
Multihallen - Opvisning
74 - 64
182428 26-01-20
kl. 15:00
Horsens IC Hørsholm Vesthallen
Hallen
79 - 73
182445 28-01-20
kl. 19:00
Holbæk U19 CPH Future Stenhus Gymnasium
Hallen
70 - 63
182454 01-02-20
kl. 12:00
Hørsholm BMS-Herlev Hørsholmhallen
Hallen
66 - 81
182455 02-02-20
kl. 12:30
CPH Future Fusion Nørrebrohallen
Hal 3A
81 - 84
182452 02-02-20
kl. 15:00
Horsens IC Stenhus BC Vesthallen
Hallen
75 - 74
182451 02-02-20
kl. 16:00
EBAA Værløse Basketball Klub Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
89 - 87
182395 04-02-20
kl. 18:30
CPH Future BK Amager Nørrebrohallen
Hal 3A
56 - 66
182391 05-02-20
kl. 18:30
Fusion Holbæk U19 Bengerdhallen
Hallen
74 - 56
182392 06-02-20
kl. 19:00
EBAA Stenhus BC Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
66 - 71
182431 18-02-20
kl. 17:30
EBAA Horsens IC Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
82 - 59
182460 22-02-20
kl. 17:00
BK Amager EBAA Amagerhallen
Stor bane
58 - 77
182457 22-02-20
kl. 19:00
Holbæk U19 Horsens IC Stenhus Gymnasium
Hallen
50 - 101
182441 23-02-20
kl. 11:00
Fusion Horsens IC Bengerdhallen
Hallen
83 - 97
182434 27-02-20
kl. 18:00
BK Amager BMS-Herlev Amagerhallen
Stor bane
72 - 102
182433 27-02-20
kl. 19:00
Værløse Basketball Klub CPH Future Søndersøhallen
Hal 1
59 - 72
182435 27-02-20
kl. 19:30
Hørsholm Holbæk U19 Hørsholmhallen
Hallen
83 - 49
182436 03-03-20
kl. 19:00
Stenhus BC Fusion Stenhus Gymnasium
Hallen
85 - 49
182439 03-03-20
kl. 20:00
BMS-Herlev Værløse Basketball Klub Rosenlundskolen
Hallen
108 - 57
182437 04-03-20
kl. 17:50
Holbæk U19 EBAA Holbæk Sportsby
Multihallen - Opvisning
0 - 20 HHT
182429 04-03-20
kl. 20:00
BMS-Herlev Stenhus BC Rosenlundskolen
Hallen
92 - 94
182440 05-03-20
kl. 18:00
BK Amager Hørsholm Amagerhallen
Stor bane
64 - 88
182465 07-03-20
kl. 10:00
CPH Future Stenhus BC Nørrebrohallen
Hal 3A
51 - 80
182461 07-03-20
kl. 15:30
EBAA BMS-Herlev Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
92 - 61
182464 07-03-20
kl. 16:30
Hørsholm Fusion Hørsholmhallen
Hallen
95 - 84
182410 08-03-20
kl. 11:30
BK Amager Horsens IC Amagerhallen
Stor bane
68 - 87
182462 08-03-20
kl. 15:00
BK Amager Horsens IC Amagerhallen
Stor bane
67 - 68
182393 13-03-20
BMS-Herlev Horsens IC Rosenlundskolen
Hallen
UDS

Bemærk:

Deadline for grundspil 8. marts