Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U13 herrer mester Vestdanmark, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
186316 25-10-19
kl. 16:15
Skovbakken Piger Kodiak 1 Skovbakken Bears Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
59 - 74
186320 28-10-19
kl. 17:00
Aabyhøj 06 Piger Aabyhøj U13 damer Aabyhallen
Hallen
53 - 37
186318 02-11-19
kl. 17:00
Horsens IC Skovbakken Piger Kodiak 1 Vesthallen
Hallen
53 - 43
186325 16-11-19
kl. 10:45
Aabyhøj U13 damer Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhallen
Hallen
18 - 72
186321 17-11-19
kl. 15:30
Skovbakken Bears Horsens IC Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
72 - 77
186331 22-11-19
kl. 16:15
Skovbakken Bears Skovbakken Piger Kodiak 1 Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
62 - 45
186315 23-11-19
kl. 09:15
Aabyhøj U13 damer Horsens IC Aabyhallen
Hallen
30 - 80
186322 23-11-19
kl. 17:00
Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhøj 06 Piger Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
59 - 57
186330 30-11-19
kl. 11:30
Horsens IC Aabyhøj U13 damer Højvangshallen
Hallen
83 - 16
186324 01-12-19
kl. 08:45
Aabyhøj 06 Piger Skovbakken Bears Aabyhallen
Hallen
55 - 83
186328 08-12-19
kl. 13:30
Skovbakken Bears Aabyhøj U13 damer Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
186327 08-12-19
kl. 14:30
Horsens IC Aabyhøj 06 Piger Vesthallen
Hallen
186336 11-01-20
kl. 11:00
Horsens IC Skovbakken Bears Højvangshallen
Hallen
186333 13-01-20
kl. 17:00
Aabyhøj U13 damer Aabyhøj 06 Piger Aabyhallen
Hallen
186341 18-01-20
kl. 09:15
Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhøj U13 damer Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
186337 26-01-20
kl. 14:30
Aabyhøj 06 Piger Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhallen
Hallen
186343 26-01-20
kl. 16:30
Aabyhøj U13 damer Skovbakken Bears Aabyhallen
Hallen
186345 01-02-20
kl. 09:15
Aabyhøj U13 damer Horsens IC Aabyhallen
Hallen
186346 02-02-20
kl. 09:15
Skovbakken Piger Kodiak 1 Skovbakken Bears Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
186340 23-02-20
kl. 09:30
Skovbakken Bears Aabyhøj 06 Piger Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
186334 23-02-20
kl. 15:30
Skovbakken Piger Kodiak 1 Horsens IC Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
186342 01-03-20
kl. 14:30
Aabyhøj 06 Piger Horsens IC Aabyhallen
Hallen
186351 07-03-20
kl. 17:30
Skovbakken Bears Horsens IC Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
186348 14-03-20
kl. 11:00
Horsens IC Skovbakken Piger Kodiak 1 Højvangshallen
Hallen
186350 16-03-20
kl. 17:00
Aabyhøj 06 Piger Aabyhøj U13 damer Aabyhallen
Hallen
186355 21-03-20
kl. 09:15
Aabyhøj U13 damer Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhallen
Hallen
186352 29-03-20
kl. 09:15
Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhøj 06 Piger Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
186358 29-03-20
kl. 13:30
Skovbakken Bears Aabyhøj U13 damer Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
186354 19-04-20
kl. 09:00
Aabyhøj 06 Piger Skovbakken Bears Aabyhallen
Hallen
186357 26-04-20
kl. 11:00
Horsens IC Aabyhøj 06 Piger Vesthallen
Hallen

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 29.Marts Slutspil: 18.-19.April