Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U13 herrer mester Vestdanmark, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
186316 25-10-19
kl. 16:15
Skovbakken Piger Kodiak 1 Skovbakken Bears Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
59 - 74
186320 28-10-19
kl. 17:00
Aabyhøj piger Aabyhøj U13 damer Aabyhallen
Hallen
53 - 37
186318 02-11-19
kl. 17:00
Horsens IC Skovbakken Piger Kodiak 1 Vesthallen
Hallen
53 - 43
186325 16-11-19
kl. 10:45
Aabyhøj U13 damer Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhallen
Hallen
18 - 72
186321 17-11-19
kl. 15:30
Skovbakken Bears Horsens IC Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
72 - 77
186331 22-11-19
kl. 16:15
Skovbakken Bears Skovbakken Piger Kodiak 1 Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
62 - 45
186315 23-11-19
kl. 09:15
Aabyhøj U13 damer Horsens IC Aabyhallen
Hallen
30 - 80
186322 23-11-19
kl. 17:00
Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhøj piger Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
59 - 57
186330 30-11-19
kl. 11:30
Horsens IC Aabyhøj U13 damer Højvangshallen
Hallen
83 - 16
186324 01-12-19
kl. 08:45
Aabyhøj piger Skovbakken Bears Aabyhallen
Hallen
55 - 83
186328 08-12-19
kl. 13:30
Skovbakken Bears Aabyhøj U13 damer Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
93 - 18
186327 08-12-19
kl. 14:30
Horsens IC Aabyhøj piger Vesthallen
Hallen
44 - 40
186341 18-01-20
kl. 09:15
Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhøj U13 damer Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
50 - 28
186333 20-01-20
kl. 17:00
Aabyhøj U13 damer Aabyhøj piger Aabyhallen
Hallen
13 - 60
186336 20-01-20
kl. 18:00
Horsens IC Skovbakken Bears Forum Horsens
Hal 2
66 - 84
186337 26-01-20
kl. 14:30
Aabyhøj piger Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhallen
Hallen
33 - 44
186343 26-01-20
kl. 16:30
Aabyhøj U13 damer Skovbakken Bears Aabyhallen
Hallen
37 - 126
186346 02-02-20
kl. 09:15
Skovbakken Piger Kodiak 1 Skovbakken Bears Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
44 - 86
186345 22-02-20
kl. 11:45
Aabyhøj U13 damer Horsens IC Aabyhallen
Hallen
38 - 92
186340 23-02-20
kl. 09:30
Skovbakken Bears Aabyhøj piger Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
82 - 59
186334 23-02-20
kl. 15:30
Skovbakken Piger Kodiak 1 Horsens IC Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
61 - 68
186342 01-03-20
kl. 14:30
Aabyhøj piger Horsens IC Aabyhallen
Hallen
36 - 53
186351 07-03-20
kl. 17:30
Skovbakken Bears Horsens IC Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 2
56 - 46
186348 14-03-20
Horsens IC Skovbakken Piger Kodiak 1 Højvangshallen
Hallen
UDS
186350 16-03-20
Aabyhøj piger Aabyhøj U13 damer Aabyhallen
Hallen
UDS
186354 21-03-20
Aabyhøj piger Skovbakken Bears Aabyhallen
Hallen
UDS
186355 21-03-20
Aabyhøj U13 damer Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhallen
Hallen
UDS
186357 24-03-20
Horsens IC Aabyhøj piger Vesthallen
Hallen
UDS
186358 29-03-20
Skovbakken Bears Aabyhøj U13 damer Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
UDS
186352 29-03-20
Skovbakken Piger Kodiak 1 Aabyhøj piger Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
UDS

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 29.Marts Slutspil: 18.-19.April