Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U13 damer mester Østdanmark, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
184861 21-09-19
kl. 15:30
Værløse Gladsaxe Søndersøhallen
Hal 1
50 - 30
184858 22-09-19
kl. 09:00
Virum Vipers 2008 SISU 1 - 2007 Virum Gymnasium
Hallen
26 - 65
184866 28-09-19
kl. 12:30
Gladsaxe SISU 2 -2008 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
70 - 41
184864 28-09-19
kl. 15:30
Hørsholm P07 Virum Vipers 2008 Hørsholm Skole
Hallen
76 - 10
184885 06-10-19
kl. 10:00
BMS-Herlev 2 Falcon 2 - 2008 Rosenlundskolen
Hallen
82 - 20
184867 26-10-19
kl. 09:30
Falcon 3 SORT Værløse Bülowsvejhallen
Tværbane 1
40 - 51
184860 26-10-19
kl. 17:00
SISU 2 -2008 BMS-Herlev 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
37 - 32
184859 27-10-19
kl. 17:30
BMS-Herlev 1 Hørsholm P07 Rosenlundskolen
Hallen
42 - 53
184871 02-11-19
kl. 14:45
Virum Vipers 2008 Falcon 1 - GUL Virum Hallen
Hal 2
20 - 87
184874 02-11-19
kl. 17:15
Værløse Falcon 2 - 2008 Søndersøhallen
Hal 1
99 - 10
184873 03-11-19
kl. 10:00
BMS-Herlev 2 Gladsaxe Rosenlundskolen
Hallen
47 - 50
184876 09-11-19
kl. 10:30
Hørsholm P07 BK Amager Hørsholm Skole
Hallen
60 - 42
184886 09-11-19
kl. 17:00
Gladsaxe Falcon 3 SORT Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
71 - 26
184880 10-11-19
kl. 09:00
Falcon 2 - 2008 SISU 2 -2008 Bülowsvejhallen
Tværbane 1
28 - 62
184878 10-11-19
kl. 09:15
Brønshøj Værløse Grøndal MultiCenter
Hal K
23 - 100
184875 10-11-19
kl. 10:00
BMS-Herlev 1 Virum Vipers 2008 Rosenlundskolen
Hallen
90 - 11
184879 10-11-19
kl. 15:00
Falcon 3 SORT BMS-Herlev 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
25 - 63
184868 16-11-19
kl. 09:00
Falcon 2 - 2008 Brønshøj Falkonergårdens Gymnasium
Hallen
43 - 23
184870 17-11-19
kl. 09:30
BK Amager SISU 1 - 2007 Amagerhallen
Stor bane
49 - 32
184898 18-11-19
kl. 16:30
Falcon 3 SORT Falcon 2 - 2008 Bülowsvejhallen
Tværbane 1
62 - 25
184865 22-11-19
kl. 18:00
Falcon 1 - GUL BMS-Herlev 1 Bülowsvejhallen
Hallen
41 - 85
184883 24-11-19
kl. 09:00
SISU 1 - 2007 Hørsholm P07 Gentoftehallen
Hal A Bane 1
29 - 71
184884 24-11-19
kl. 16:45
SISU 2 -2008 Brønshøj Gentoftehallen
Hal B Bane 3
48 - 17
184862 29-11-19
kl. 16:30
Brønshøj Falcon 3 SORT Grøndal MultiCenter
Hal C
33 - 69
184892 30-11-19
kl. 09:00
Falcon 2 - 2008 Gladsaxe Falkonergårdens Gymnasium
Hallen
11 - 93
184889 30-11-19
kl. 10:45
Falcon 1 - GUL SISU 1 - 2007 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
56 - 32
184890 30-11-19
kl. 15:30
Værløse SISU 2 -2008 Søndersøhallen
Hal 1
51 - 23
184888 01-12-19
kl. 10:00
BMS-Herlev 1 BK Amager Rosenlundskolen
Hallen
38 - 33
184891 03-12-19
kl. 18:00
Brønshøj BMS-Herlev 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
10 - 62
184882 04-12-19
kl. 19:00
BK Amager Falcon 1 - GUL Amagerhallen
Stor bane
52 - 30
184894 07-12-19
kl. 15:30
SISU 1 - 2007 BMS-Herlev 1 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
25 - 65
184895 07-12-19
kl. 17:00
Hørsholm P07 Falcon 1 - GUL Rungsted Skole
Hallen
53 - 41
184893 08-12-19
kl. 10:30
BK Amager Virum Vipers 2008 Amagerhallen
Stor bane
99 - 12
184896 08-12-19
kl. 12:00
BMS-Herlev 2 Værløse Rosenlundskolen
Hallen
29 - 48
184897 08-12-19
kl. 13:30
Gladsaxe Brønshøj Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
83 - 13
184872 09-12-19
kl. 17:00
Falcon 3 SORT SISU 2 -2008 Bülowsvejhallen
Hallen
33 - 40

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 8.December