Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U13 herrer mester Østdanmark, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
184722 21-09-19
kl. 13:30
Falcon 1 GUL (2007) SISU 1 - 2007 Johannesskolen
Hallen
65 - 44
184731 21-09-19
kl. 15:30
Hørsholm 2 D08 SISU 3 - 2007 Hørsholm Skole
Hallen
72 - 32
184721 22-09-19
kl. 09:00
Hvidovre 1 Hørsholm 1-D07 Hvid Holmegårdshallen
Hallen
72 - 44
184729 22-09-19
kl. 09:00
Falcon 4 Orange (2008) Brønshøj Basket Johannesskolen
Hallen
26 - 76
184730 22-09-19
kl. 11:00
Falcon 3 GUL (2008) ALBA 2 Johannesskolen
Hallen
78 - 31
184726 22-09-19
kl. 11:00
Virum 2 - 2007 Virum 1 - 2008 Virum Gymnasium
Hallen
51 - 66
184725 22-09-19
kl. 15:00
Falcon 2 SORT (2007) Næstved Basketball Skolen på Nyelandsvej
Hallen
62 - 43
184723 28-09-19
kl. 09:00
BMS-Herlev BK Amager Rosenlundskolen
Hallen
89 - 68
184739 28-09-19
kl. 14:45
Virum 1 - 2008 SISU 2 - 2008 Virum Hallen
Hal 2
63 - 34
184737 28-09-19
kl. 16:00
Gladsaxe Falcon 2 SORT (2007) Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
90 - 32
184736 29-09-19
kl. 09:00
Værløse Basketball Klub BMS-Herlev Søndersøhallen
Hal 1
69 - 75
184741 29-09-19
kl. 09:15
Brønshøj Basket Jonstrup Basketball Klub Grøndal MultiCenter
Hal K
71 - 53
184733 29-09-19
kl. 09:30
Hørsholm 1-D07 Hvid ALBA 1 Hørsholm Skole
Hallen
15 - 98
184743 29-09-19
kl. 12:30
SISU 3 - 2007 Falcon 3 GUL (2008) Gentoftehallen
Hal A Bane 1
70 - 48
184742 04-10-19
kl. 18:30
ALBA 2 Falcon 4 Orange (2008) Engholmhallen
Hallen
24 - 75
184734 07-10-19
kl. 17:45
SISU 1 - 2007 Hvidovre 1 Kildegård Privatskole
Hallen
74 - 75
184747 26-10-19
kl. 15:15
SISU 1 - 2007 BMS-Herlev Gentoftehallen
Hal B Bane 3
72 - 63
184750 02-11-19
kl. 09:30
Næstved Basketball Gladsaxe Næstved Gymnasium
Hallen
35 - 58
184745 02-11-19
kl. 15:30
Hørsholm 1-D07 Hvid Falcon 1 GUL (2007) Hørsholm Skole
Hallen
23 - 79
184755 02-11-19
kl. 15:30
ALBA 2 Hørsholm 2 D08 Engholmhallen
Hallen
30 - 76
184748 02-11-19
kl. 18:45
Værløse Basketball Klub BK Amager Søndersøhallen
Hal 1
63 - 101
184746 03-11-19
kl. 12:00
ALBA 1 Hvidovre 1 Engholmhallen
Hallen
114 - 39
184749 03-11-19
kl. 15:30
Virum 1 - 2008 Falcon 2 SORT (2007) Virum Hallen
Hal 2
58 - 36
184751 04-11-19
kl. 16:30
Stevnsgade Virum 2 - 2007 Hillerødegadehallen
Hallen
83 - 51
184753 07-11-19
kl. 16:30
Brønshøj Basket Falcon 3 GUL (2008) Grøndal MultiCenter
Hal K
98 - 45
184763 09-11-19
kl. 09:00
Falcon 2 SORT (2007) Stevnsgade Falkonergårdens Gymnasium
Hallen
38 - 49
184757 09-11-19
kl. 19:30
BK Amager SISU 1 - 2007 Amagerhallen
Stor bane
73 - 62
184765 10-11-19
kl. 09:00
SISU 3 - 2007 ALBA 2 Gentoftehallen
Hal A Bane 1
71 - 17
184766 10-11-19
kl. 09:00
Falcon 3 GUL (2008) Jonstrup Basketball Klub Johannesskolen
Hallen
43 - 70
184760 10-11-19
kl. 09:00
Hvidovre 1 Værløse Basketball Klub Holmegårdshallen
Hallen
94 - 62
184761 10-11-19
kl. 09:00
Virum 2 - 2007 SISU 2 - 2008 Virum Gymnasium
Hallen
71 - 67
184767 10-11-19
kl. 09:30
Hørsholm 2 D08 Brønshøj Basket Hørsholm Skole
Hallen
63 - 58
184762 10-11-19
kl. 10:30
Gladsaxe Virum 1 - 2008 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
47 - 57
184759 10-11-19
kl. 12:00
BMS-Herlev Hørsholm 1-D07 Hvid Rosenlundskolen
Hallen
62 - 56
184738 15-11-19
kl. 18:15
Næstved Basketball Virum 2 - 2007 Næstved Gymnasium
Hallen
48 - 64
184724 16-11-19
kl. 13:30
ALBA 1 Værløse Basketball Klub Engholmhallen
Hallen
106 - 37
184727 16-11-19
kl. 15:30
SISU 2 - 2008 Stevnsgade Gentoftehallen
Hal B Bane 1
36 - 49
184735 16-11-19
kl. 15:30
BK Amager Falcon 1 GUL (2007) Amagerhallen
Stor bane
49 - 84
184754 20-11-19
kl. 17:30
Jonstrup Basketball Klub Falcon 4 Orange (2008) Østerhøjhallen
Hallen
69 - 40
184770 23-11-19
kl. 10:45
ALBA 1 BMS-Herlev Engholmhallen
Hallen
92 - 24
184775 23-11-19
kl. 14:45
Virum 1 - 2008 Næstved Basketball Virum Hallen
Hal 2
88 - 40
184773 23-11-19
kl. 15:30
SISU 2 - 2008 Falcon 2 SORT (2007) Gentoftehallen
Hal B Bane 1
53 - 42
184774 23-11-19
kl. 15:30
Stevnsgade Gladsaxe Nørrebrohallen
Hal 2A
52 - 48
184769 23-11-19
kl. 15:30
Hørsholm 1-D07 Hvid BK Amager Hørsholm Skole
Hallen
26 - 82
184779 24-11-19
kl. 11:00
Falcon 4 Orange (2008) Falcon 3 GUL (2008) Skolen på Nyelandsvej
Hallen
53 - 51
184778 24-11-19
kl. 15:30
Jonstrup Basketball Klub Hørsholm 2 D08 Østerhøjhallen
Hallen
55 - 44
184771 24-11-19
kl. 17:30
Hvidovre 1 Falcon 1 GUL (2007) Holmegårdshallen
Hallen
48 - 87
184772 24-11-19
kl. 18:00
Værløse Basketball Klub SISU 1 - 2007 Søndersøhallen
Hal 1
55 - 52
184782 30-11-19
kl. 14:30
BK Amager ALBA 1 Amagerhallen
Stor bane
33 - 88
184781 30-11-19
kl. 15:15
SISU 1 - 2007 Hørsholm 1-D07 Hvid Kildegård Privatskole
Hallen
71 - 31
184791 30-11-19
kl. 15:15
Hørsholm 2 D08 Falcon 4 Orange (2008) Rungsted Skole
Hallen
50 - 33
184787 30-11-19
kl. 15:30
Næstved Basketball Stevnsgade Næstved Hallerne
Hal 1
32 - 65
184789 30-11-19
kl. 16:30
ALBA 2 Brønshøj Basket Engholmhallen
Hallen
53 - 45
184790 30-11-19
kl. 16:45
SISU 3 - 2007 Jonstrup Basketball Klub Kildegård Privatskole
Hallen
46 - 90
184784 01-12-19
kl. 09:00
Falcon 1 GUL (2007) Værløse Basketball Klub Johannesskolen
Hallen
73 - 43
184785 01-12-19
kl. 11:00
Falcon 2 SORT (2007) Virum 2 - 2007 Johannesskolen
Hallen
52 - 38
184783 01-12-19
kl. 12:00
BMS-Herlev Hvidovre 1 Rosenlundskolen
Hallen
53 - 92
184777 05-12-19
kl. 16:30
Brønshøj Basket SISU 3 - 2007 Grøndal MultiCenter
Hal K
56 - 32
184802 07-12-19
kl. 09:30
Falcon 4 Orange (2008) SISU 3 - 2007 Bülowsvejhallen
Hallen
56 - 44
184795 07-12-19
kl. 11:30
Falcon 1 GUL (2007) BMS-Herlev Bülowsvejhallen
Hallen
103 - 32
184793 07-12-19
kl. 13:30
ALBA 1 SISU 1 - 2007 Engholmhallen
Hallen
94 - 30
184799 07-12-19
kl. 13:30
Stevnsgade Virum 1 - 2008 Nørrebrohallen
Hal 2A
52 - 50
184797 07-12-19
kl. 14:30
Virum 2 - 2007 Gladsaxe Virum Gymnasium
Hallen
64 - 59
184803 07-12-19
kl. 15:30
Hørsholm 2 D08 Falcon 3 GUL (2008) Hørsholm Skole
Hallen
69 - 53
184794 07-12-19
kl. 16:00
Hvidovre 1 BK Amager Holmegårdshallen
Hallen
85 - 75
184798 07-12-19
kl. 17:30
SISU 2 - 2008 Næstved Basketball Gentoftehallen
Hal B Bane 3
51 - 70
184796 07-12-19
kl. 18:30
Værløse Basketball Klub Hørsholm 1-D07 Hvid Søndersøhallen
Hal 1
58 - 54
184758 08-12-19
kl. 09:00
Falcon 1 GUL (2007) ALBA 1 Falkonergårdens Gymnasium
Hallen
40 - 77
184786 08-12-19
kl. 11:45
Gladsaxe SISU 2 - 2008 Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
38 - 65
184801 08-12-19
kl. 15:30
Jonstrup Basketball Klub ALBA 2 Østerhøjhallen
Hallen
71 - 58

Bemærk:

Frist for afvikling af grundspil: 8.December