Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Old Boys 30+, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
187761 27-10-19
kl. 00:00
BMS-Herlev Ballerup Hawks Rosenlundskolen
Hallen
187760 27-10-19
kl. 18:30
Værløse Basketball Klub Broernes OB Søndersøhallen
Hal 1
85 - 43
187770 09-11-19
kl. 13:45
DTU Basketball Gladsaxe Polythallen
Hallen
67 - 43
187769 10-11-19
kl. 18:00
BMS-Herlev Glostrup Rosenlundskolen
Hallen
55 - 59
187768 15-11-19
kl. 20:00
Ballerup Hawks Broernes OB Sundhedshuset
Hallen
53 - 49
187772 23-11-19
kl. 14:30
Glostrup Ballerup Hawks Glostruphallen
Hal 3
60 - 66
187774 23-11-19
kl. 14:30
Lyngby Basketball Club DTU Basketball Virum Gymnasium
Hallen
42 - 58
187762 23-11-19
kl. 15:15
SISU Gladsaxe Gentoftehallen
Hal B Bane 3
75 - 56
187776 30-11-19
kl. 13:15
Broernes OB Glostrup Grøndal MultiCenter
Hal K
64 - 42
187779 30-11-19
kl. 13:45
DTU Basketball SISU Polythallen
Hallen
54 - 75
187777 01-12-19
kl. 17:15
Ballerup Hawks Værløse Basketball Klub Sundhedshuset
Hallen
42 - 49
187765 07-12-19
kl. 14:30
Glostrup Værløse Basketball Klub Glostruphallen
Hal 3
44 - 49
187778 08-12-19
kl. 17:30
Gladsaxe Lyngby Basketball Club Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
49 - 96
187780 15-12-19
kl. 14:00
BMS-Herlev Gladsaxe Rosenlundskolen
Hallen
69 - 68
187764 21-12-19
kl. 13:15
Broernes OB BMS-Herlev Grøndal MultiCenter
Hal K
62 - 65
187789 04-01-20
kl. 14:30
Lyngby Basketball Club Værløse Basketball Klub Virum Gymnasium
Hallen
57 - 65
187785 05-01-20
kl. 13:00
SISU Glostrup Gentoftehallen
Hal A Bane 1
97 - 48
187783 11-01-20
kl. 14:00
Glostrup Lyngby Basketball Club Glostruphallen
Hal 3
80 - 50
187787 11-01-20
kl. 17:30
Gladsaxe Broernes OB Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
53 - 77
187791 18-01-20
kl. 13:45
DTU Basketball Glostrup Polythallen
Hallen
48 - 59
187792 18-01-20
kl. 14:30
Lyngby Basketball Club Ballerup Hawks Virum Gymnasium
Hallen
57 - 68
187794 18-01-20
kl. 15:30
Broernes OB SISU Grøndal MultiCenter
Hal K
0 - 20 HHT
187790 19-01-20
kl. 10:15
Gladsaxe Værløse Basketball Klub Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
43 - 90
187782 24-01-20
kl. 20:00
Ballerup Hawks SISU Sundhedshuset
Hallen
65 - 52
187798 01-02-20
kl. 14:30
Gladsaxe Ballerup Hawks Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
60 - 50
187799 01-02-20
kl. 15:30
Broernes OB DTU Basketball Grøndal MultiCenter
Hal K
36 - 82
187796 01-02-20
kl. 18:30
Værløse Basketball Klub SISU Søndersøhallen
Hal 1
55 - 45
187797 02-02-20
kl. 09:00
BMS-Herlev Lyngby Basketball Club Rosenlundskolen
Hallen
51 - 44
187767 23-02-20
kl. 15:30
Lyngby Basketball Club SISU Virum Gymnasium
Hallen
40 - 54
187803 28-02-20
kl. 20:00
Ballerup Hawks DTU Basketball Sundhedshuset
Hallen
49 - 57
187804 29-02-20
kl. 14:00
Glostrup Gladsaxe Glostruphallen
Hal 3
59 - 47
187802 29-02-20
kl. 14:30
Lyngby Basketball Club Broernes OB Virum Gymnasium
Hallen
56 - 38
187800 01-03-20
kl. 17:00
SISU BMS-Herlev Gentoftehallen
Hal A Bane 1
87 - 41
187806 06-03-20
kl. 20:00
Ballerup Hawks BMS-Herlev Sundhedshuset
Hallen
88 - 66
187784 08-03-20
kl. 13:30
Værløse Basketball Klub DTU Basketball Søndersøhallen
Hal 1
82 - 56
187809 14-03-20
Værløse Basketball Klub Glostrup Søndersøhallen
Hal 1
UDS
187810 15-03-20
BMS-Herlev Broernes OB Rosenlundskolen
Hallen
UDS
187811 15-03-20
SISU Lyngby Basketball Club Gentoftehallen
Hal B Bane 1
UDS
187819 21-03-20
DTU Basketball Lyngby Basketball Club Polythallen
Hallen
UDS
187805 21-03-20
Broernes OB Værløse Basketball Klub Grøndal MultiCenter
Hal K
UDS
187814 28-03-20
Glostrup BMS-Herlev Glostruphallen
Hal 3
UDS
187815 29-03-20
Gladsaxe DTU Basketball Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
UDS
187813 04-04-20
Broernes OB Ballerup Hawks Grøndal MultiCenter
Hal K
UDS
187773 04-04-20
Værløse Basketball Klub BMS-Herlev Søndersøhallen
Hal 1
UDS
187817 17-04-20
Ballerup Hawks Glostrup Sundhedshuset
Hallen
UDS
187807 18-04-20
Gladsaxe SISU Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
UDS
187788 25-04-20
BMS-Herlev DTU Basketball UCC Hallen Rosenlund
Hallen
UDS
187821 25-04-20
Glostrup Broernes OB Glostruphallen
Hal 3
UDS
187822 25-04-20
Værløse Basketball Klub Ballerup Hawks Søndersøhallen
Hal 1
UDS
187823 25-04-20
Lyngby Basketball Club Gladsaxe Virum Gymnasium
Hallen
UDS
187824 26-04-20
kl. 00:00
SISU DTU Basketball Gentoftehallen
Hal B Bane 1
UDS
187818 03-05-20
BMS-Herlev Værløse Basketball Klub Rosenlundskolen
Hallen
UDS

Bemærk:

Afviklingsfrist: