Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 1 herrer østdanmark, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
172152 28-10-18
kl. 10:00
Roskilde Broernes 2 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
57 - 37
172149 28-10-18
kl. 13:00
Stevnsgade 6 Atlas Nørrebrohallen
Hal 2A
29 - 66
172103 28-10-18
kl. 14:30
Holbæk 3 Egedal Bjergmarkshallen
Hallen
72 - 64
172162 03-11-18
kl. 12:15
Næstved 4 Slagelse 2 Næstved Hallerne
Hal 1
81 - 43
172086 03-11-18
kl. 16:00
Atlas Copenhagen Cannons 2 Hillerødegadehallen
Hallen
87 - 83
172089 03-11-18
kl. 17:30
Baltic Hvidovre 3 Hillerødegadehallen
Hallen
68 - 48
172144 04-11-18
kl. 10:00
Roskilde Egedal Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
61 - 49
172094 08-11-18
kl. 20:30
SISU 4 Atlas Gentoftehallen
Hal B Bane 3
55 - 50
172093 11-11-18
kl. 12:00
Copenhagen Cannons 2 Stevnsgade 6 Gentoftehallen
Hal A Bane 3
91 - 48
172098 11-11-18
kl. 13:30
Hvidovre 3 Slagelse 2 Holmegårdshallen
Hallen
63 - 51
172099 11-11-18
kl. 14:00
BK Amager U22 Stevnsgade 4 Amagerhallen
Stor bane
56 - 60
172102 15-11-18
kl. 20:30
SISU 4 Copenhagen Cannons 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
52 - 83
172105 17-11-18
kl. 14:30
Baltic Slagelse 2 Hillerødegadehallen
Hallen
20 - 0 UHT
172104 18-11-18
kl. 13:30
Roskilde Broernes 2 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
59 - 50
172180 18-11-18
kl. 15:00
BK Amager U22 Stevnsgade 5 Amagerhallen
Stor bane
65 - 86
172106 18-11-18
kl. 15:30
Hvidovre 3 Næstved 4 Holmegårdshallen
Hallen
77 - 74
172109 22-11-18
kl. 20:30
SISU 4 Stevnsgade 6 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
70 - 47
172112 24-11-18
kl. 13:15
Broernes 2 Egedal Grøndal MultiCenter
Hal K
51 - 41
172116 25-11-18
kl. 12:00
BK Amager U22 Hvidovre U22 Amagerhallen
Stor bane
20 - 0 UHT
172111 25-11-18
kl. 15:15
Roskilde Holbæk 3 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
73 - 31
172170 25-11-18
kl. 15:30
Slagelse 2 Hvidovre 3 Nordhallen
Hallen
29 - 64
172110 27-11-18
kl. 20:30
Copenhagen Cannons 2 Atlas Gentoftehallen
Hal B Bane 1
58 - 47
172097 01-12-18
kl. 13:30
Næstved 4 Baltic Næstved Hallerne
Hal 1
20 - 0 UHT
172159 02-12-18
kl. 15:15
Roskilde Holbæk 3 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
86 - 70
172088 03-12-18
kl. 20:15
Egedal Broernes 2 Hampelandhallen
Hallen
74 - 36
172120 10-12-18
kl. 20:15
Egedal Roskilde Hampelandhallen
Hallen
81 - 62
172121 15-12-18
kl. 14:30
Baltic Næstved 4 Hillerødegadehallen
Hallen
64 - 80
172122 16-12-18
kl. 16:00
Slagelse 2 Hvidovre 3 Nordhallen
Hallen
63 - 58
172096 17-12-18
kl. 20:30
Roskilde Egedal Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
53 - 69
172125 05-01-19
kl. 13:00
Atlas Stevnsgade 6 Hillerødegadehallen
Hallen
74 - 52
172126 06-01-19
kl. 12:30
Copenhagen Cannons 2 SISU 4 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
66 - 58
172132 06-01-19
kl. 12:30
BK Amager U22 Stevnsgade 5 Amagerhallen
Stor bane
62 - 66
172127 07-01-19
kl. 20:15
Egedal Holbæk 3 Hampelandhallen
Hallen
86 - 61
172095 12-01-19
kl. 16:15
Broernes 2 Holbæk 3 Grøndal MultiCenter
Hal K
66 - 74
172171 12-01-19
kl. 17:30
Stevnsgade 4 BK Amager U22 Nørrebrohallen
Hal 3A
70 - 57
172129 13-01-19
kl. 14:00
Slagelse 2 Baltic Nordhallen
Hallen
55 - 73
172124 13-01-19
kl. 15:30
Hvidovre U22 Stevnsgade 5 Holmegårdshallen
Hallen
172137 19-01-19
kl. 14:30
Baltic Hvidovre 3 Hillerødegadehallen
Hallen
69 - 54
172134 19-01-19
kl. 17:30
Atlas Copenhagen Cannons 2 Hillerødegadehallen
Hallen
71 - 69
172135 20-01-19
kl. 13:30
Holbæk 3 Roskilde Bjergmarkshallen
Hallen
57 - 56
172140 20-01-19
kl. 14:00
Hvidovre U22 BK Amager U22 Holmegårdshallen
Hallen
20 - 0 UHT
172138 20-01-19
kl. 17:00
Slagelse 2 Næstved 4 Nordhallen
Hallen
41 - 102
172101 24-01-19
kl. 20:00
Stevnsgade 6 Atlas Nørrebrohallen
Hal 2A
41 - 61
172131 27-01-19
kl. 10:30
Hvidovre U22 Stevnsgade 4 Holmegårdshallen
Hallen
76 - 61
172113 27-01-19
kl. 12:00
Hvidovre 3 Baltic Holmegårdshallen
Hallen
33 - 81
172117 31-01-19
kl. 20:00
Stevnsgade 6 Copenhagen Cannons 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
63 - 109
172142 31-01-19
kl. 20:30
SISU 4 Atlas Gentoftehallen
Hal B Bane 3
60 - 58
172145 02-02-19
kl. 10:15
Næstved 4 Baltic Næstved Hallerne
Hal 1
77 - 66
172143 02-02-19
kl. 13:15
Broernes 2 Holbæk 3 Grøndal MultiCenter
Hal K
59 - 71
172166 02-02-19
kl. 14:30
Atlas SISU 4 Hillerødegadehallen
Hallen
84 - 44
172147 03-02-19
kl. 14:00
BK Amager U22 Stevnsgade 4 Amagerhallen
Stor bane
71 - 67
172141 03-02-19
kl. 15:30
Copenhagen Cannons 2 Stevnsgade 6 Gentoftehallen
Hal A Bane 3
79 - 82
172133 07-02-19
kl. 20:00
Stevnsgade 6 SISU 4 Nørrebrohallen
Hal 2A
53 - 82
172100 10-02-19
kl. 11:00
Stevnsgade 5 Hvidovre U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
57 - 38
172119 20-02-19
kl. 19:30
Holbæk 3 Broernes 2 Bjergmarkshallen
Hallen
69 - 63
172114 23-02-19
kl. 10:15
Næstved 4 Slagelse 2 Næstved Hallerne
Arena Næstved
103 - 42
172091 24-02-19
kl. 12:30
Stevnsgade 4 Stevnsgade 5 Nørrebrohallen
Hal 2A
41 - 40
172087 24-02-19
kl. 13:30
Holbæk 3 Roskilde Bjergmarkshallen
Hallen
40 - 55
172085 24-02-19
kl. 17:00
Stevnsgade 6 SISU 4 Nørrebrohallen
Hal 2A
45 - 94
172115 26-02-19
kl. 19:15
Stevnsgade 5 Stevnsgade 4 Nørrebrohallen
Hal 2A
65 - 61
172150 28-02-19
kl. 20:30
SISU 4 Copenhagen Cannons 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
97 - 79
172153 02-03-19
kl. 13:00
Baltic Slagelse 2 Hillerødegadehallen
Hallen
20 - 0 UHT
172128 02-03-19
kl. 15:00
Broernes 2 Roskilde Grøndal MultiCenter
Hal K
53 - 47
172155 03-03-19
kl. 13:00
Stevnsgade 4 Hvidovre U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
71 - 57
172156 03-03-19
kl. 14:30
Stevnsgade 5 BK Amager U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
78 - 57
172151 03-03-19
kl. 14:30
Holbæk 3 Egedal Bjergmarkshallen
Hallen
69 - 57
172154 03-03-19
kl. 15:30
Hvidovre 3 Næstved 4 Holmegårdshallen
Hallen
73 - 62
172107 07-03-19
kl. 21:15
Stevnsgade 4 Hvidovre U22 Nørrebrohallen
Hal 3A
20 - 0 UHT
172108 10-03-19
kl. 11:00
Stevnsgade 5 BK Amager U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
65 - 73
172090 10-03-19
kl. 14:00
Slagelse 2 Næstved 4 Nordhallen
Hallen
38 - 102
172157 14-03-19
kl. 20:30
SISU 4 Stevnsgade 6 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
20 - 0 UHT
172123 14-03-19
kl. 20:30
Stevnsgade 4 BK Amager U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
80 - 50
172164 16-03-19
kl. 12:00
BK Amager U22 Hvidovre U22 Amagerhallen
Stor bane
64 - 91
172160 16-03-19
kl. 13:15
Broernes 2 Egedal Grøndal MultiCenter
Hal K
56 - 48
172158 19-03-19
kl. 20:30
Copenhagen Cannons 2 Atlas Gentoftehallen
Hal B Bane 3
67 - 85
172169 23-03-19
kl. 16:00
Baltic Næstved 4 Hillerødegadehallen
Hallen
62 - 57
172148 24-03-19
kl. 15:30
Stevnsgade 5 Hvidovre U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
0 - 20 HHT
172146 24-03-19
kl. 17:00
Hvidovre 3 Slagelse 2 Holmegårdshallen
Hallen
74 - 48
172168 25-03-19
kl. 20:15
Egedal Roskilde Hampelandhallen
Hallen
55 - 45
172167 31-03-19
kl. 13:30
Holbæk 3 Broernes 2 Bjergmarkshallen
Hallen
20 - 0 UHT
172172 31-03-19
kl. 15:30
Hvidovre U22 Stevnsgade 5 Holmegårdshallen
Hallen
100 - 68
172161 03-04-19
kl. 21:15
Hvidovre 3 Baltic Holmegårdshallen
Hallen
40 - 71
172136 04-04-19
kl. 20:15
Egedal Broernes 2 Hampelandhallen
Hallen
88 - 43
172092 06-04-19
kl. 14:00
Hvidovre U22 BK Amager U22 Holmegårdshallen
Hallen
20 - 0 UHT
172118 06-04-19
kl. 17:30
Atlas SISU 4 Hillerødegadehallen
Hallen
20 - 0 UHT
172175 08-04-19
kl. 20:15
Egedal Holbæk 3 Hampelandhallen
Hallen
73 - 52
172139 11-04-19
kl. 20:30
Stevnsgade 4 Stevnsgade 5 Nørrebrohallen
Hal 2A
57 - 46
172178 13-04-19
kl. 12:15
Næstved 4 Hvidovre 3 Næstved Hallerne
Hal 1
20 - 0 UHT
172163 14-04-19
kl. 11:00
Stevnsgade 5 Stevnsgade 4 Nørrebrohallen
Hal 3A
59 - 67
172130 27-04-19
kl. 11:00
Næstved 4 Hvidovre 3 Næstved Hallerne
Hal 1
60 - 53
172176 27-04-19
kl. 13:15
Broernes 2 Roskilde Grøndal MultiCenter
Hal K
38 - 52
172173 27-04-19
kl. 14:30
Atlas Stevnsgade 6 Hillerødegadehallen
Hallen
20 - 0 UHT
172174 27-04-19
kl. 16:30
Copenhagen Cannons 2 SISU 4 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
67 - 68
172177 28-04-19
kl. 11:00
Slagelse 2 Baltic Nordhallen
Hallen
42 - 60
172165 02-05-19
kl. 20:00
Stevnsgade 6 Copenhagen Cannons 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
36 - 94
172179 16-05-19
kl. 19:30
Hvidovre U22 Stevnsgade 4 Holmegårdshallen
Hallen

Bemærk:

Afviklingsfrist 5. Maj