Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 1 herrer østdanmark, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
172152 28-10-18
kl. 10:00
Roskilde Broernes 2 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
57 - 37
172149 28-10-18
kl. 13:00
Stevnsgade 6 Atlas Nørrebrohallen
Hal 2A
29 - 66
172103 28-10-18
kl. 14:30
Holbæk 3 Egedal Bjergmarkshallen
Hallen
72 - 64
172162 03-11-18
kl. 12:15
Næstved 4 Slagelse 2 Næstved Hallerne
Hal 1
81 - 43
172086 03-11-18
kl. 16:00
Atlas Copenhagen Cannons 2 Hillerødegadehallen
Hallen
87 - 83
172089 03-11-18
kl. 17:30
Baltic Hvidovre 3 Hillerødegadehallen
Hallen
68 - 48
172144 04-11-18
kl. 10:00
Roskilde Egedal Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
61 - 49
172094 08-11-18
kl. 20:30
SISU 4 Atlas Gentoftehallen
Hal B Bane 3
55 - 50
172093 11-11-18
kl. 12:00
Copenhagen Cannons 2 Stevnsgade 6 Gentoftehallen
Hal A Bane 3
91 - 48
172098 11-11-18
kl. 13:30
Hvidovre 3 Slagelse 2 Holmegårdshallen
Hallen
63 - 51
172099 11-11-18
kl. 14:00
BK Amager U22 Stevnsgade 4 Amagerhallen
Stor bane
56 - 60
172102 15-11-18
kl. 20:30
SISU 4 Copenhagen Cannons 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
52 - 83
172108 17-11-18
kl. 14:00
Stevnsgade 5 BK Amager U22 Nørrebrohallen
Hal 3A
UDS
172105 17-11-18
kl. 14:30
Baltic Slagelse 2 Hillerødegadehallen
Hallen
20 - 0 UHT
172104 18-11-18
kl. 13:30
Roskilde Broernes 2 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
59 - 50
172180 18-11-18
kl. 15:00
BK Amager U22 Stevnsgade 5 Amagerhallen
Stor bane
65 - 86
172106 18-11-18
kl. 15:30
Hvidovre 3 Næstved 4 Holmegårdshallen
Hallen
77 - 74
172109 22-11-18
kl. 20:30
SISU 4 Stevnsgade 6 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
70 - 47
172112 24-11-18
kl. 13:15
Broernes 2 Egedal Grøndal MultiCenter
Hal K
51 - 41
172116 25-11-18
kl. 12:00
BK Amager U22 Hvidovre U22 Amagerhallen
Stor bane
20 - 0 UHT
172111 25-11-18
kl. 15:15
Roskilde Holbæk 3 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
73 - 31
172170 25-11-18
kl. 15:30
Slagelse 2 Hvidovre 3 Nordhallen
Hallen
29 - 64
172110 27-11-18
kl. 20:30
Copenhagen Cannons 2 Atlas Gentoftehallen
Hal B Bane 1
58 - 47
172085 01-12-18
kl. 12:30
Stevnsgade 6 SISU 4 Nørrebrohallen
Hal 3A
172097 01-12-18
kl. 13:30
Næstved 4 Baltic Næstved Hallerne
Hal 1
20 - 0 UHT
172159 02-12-18
kl. 15:15
Roskilde Holbæk 3 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
86 - 70
172088 03-12-18
kl. 20:15
Egedal Broernes 2 Hampelandhallen
Hallen
74 - 36
172120 10-12-18
kl. 20:15
Egedal Roskilde Hampelandhallen
Hallen
81 - 62
172121 15-12-18
kl. 14:30
Baltic Næstved 4 Hillerødegadehallen
Hallen
64 - 80
172118 15-12-18
kl. 17:30
Atlas SISU 4 Hillerødegadehallen
Hallen
UDS
172122 16-12-18
kl. 16:00
Slagelse 2 Hvidovre 3 Nordhallen
Hallen
63 - 58
172096 17-12-18
kl. 20:30
Roskilde Egedal Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
53 - 69
172130 05-01-19
kl. 10:15
Næstved 4 Hvidovre 3 Næstved Hallerne
Hal 1
UDS
172125 05-01-19
kl. 13:00
Atlas Stevnsgade 6 Hillerødegadehallen
Hallen
74 - 52
172126 06-01-19
kl. 12:30
Copenhagen Cannons 2 SISU 4 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
66 - 58
172132 06-01-19
kl. 12:30
BK Amager U22 Stevnsgade 5 Amagerhallen
Stor bane
62 - 66
172127 07-01-19
kl. 20:15
Egedal Holbæk 3 Hampelandhallen
Hallen
86 - 61
172095 12-01-19
kl. 16:15
Broernes 2 Holbæk 3 Grøndal MultiCenter
Hal K
172171 12-01-19
kl. 17:30
Stevnsgade 4 BK Amager U22 Nørrebrohallen
Hal 3A
70 - 57
172129 13-01-19
kl. 14:00
Slagelse 2 Baltic Nordhallen
Hallen
55 - 73
172124 13-01-19
kl. 15:30
Hvidovre U22 Stevnsgade 5 Holmegårdshallen
Hallen
172137 19-01-19
kl. 14:30
Baltic Hvidovre 3 Hillerødegadehallen
Hallen
69 - 54
172134 19-01-19
kl. 17:30
Atlas Copenhagen Cannons 2 Hillerødegadehallen
Hallen
71 - 69
172135 20-01-19
kl. 13:30
Holbæk 3 Roskilde Bjergmarkshallen
Hallen
57 - 56
172139 20-01-19
kl. 14:00
Stevnsgade 4 Stevnsgade 5 Nørrebrohallen
Hal 2A
172140 20-01-19
kl. 14:00
Hvidovre U22 BK Amager U22 Holmegårdshallen
Hallen
20 - 0 UHT
172138 20-01-19
kl. 17:00
Slagelse 2 Næstved 4 Nordhallen
Hallen
41 - 102
172136 21-01-19
kl. 20:15
Egedal Broernes 2 Hampelandhallen
Hallen
UDS
172101 24-01-19
kl. 20:00
Stevnsgade 6 Atlas Nørrebrohallen
Hal 2A
172131 27-01-19
kl. 10:30
Hvidovre U22 Stevnsgade 4 Holmegårdshallen
Hallen
172113 27-01-19
kl. 12:00
Hvidovre 3 Baltic Holmegårdshallen
Hallen
172117 31-01-19
kl. 20:00
Stevnsgade 6 Copenhagen Cannons 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
172142 31-01-19
kl. 20:30
SISU 4 Atlas Gentoftehallen
Hal B Bane 3
172145 02-02-19
kl. 10:15
Næstved 4 Baltic Næstved Hallerne
Hal 1
172143 02-02-19
kl. 13:15
Broernes 2 Holbæk 3 Grøndal MultiCenter
Hal K
172166 02-02-19
kl. 14:30
Atlas SISU 4 Hillerødegadehallen
Hallen
172146 03-02-19
kl. 12:00
Hvidovre 3 Slagelse 2 Holmegårdshallen
Hallen
172148 03-02-19
kl. 12:30
Stevnsgade 5 Hvidovre U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
172147 03-02-19
kl. 14:00
BK Amager U22 Stevnsgade 4 Amagerhallen
Stor bane
172141 03-02-19
kl. 15:30
Copenhagen Cannons 2 Stevnsgade 6 Gentoftehallen
Hal A Bane 3
172133 07-02-19
kl. 20:00
Stevnsgade 6 SISU 4 Nørrebrohallen
Hal 2A
172100 10-02-19
kl. 11:00
Stevnsgade 5 Hvidovre U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
172119 20-02-19
kl. 19:30
Holbæk 3 Broernes 2 Bjergmarkshallen
Hallen
172123 21-02-19
kl. 20:30
Stevnsgade 4 BK Amager U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
172114 23-02-19
kl. 10:15
Næstved 4 Slagelse 2 Næstved Hallerne
Arena Næstved
172092 24-02-19
kl. 09:00
Hvidovre U22 BK Amager U22 Holmegårdshallen
Hallen
172091 24-02-19
kl. 12:30
Stevnsgade 4 Stevnsgade 5 Nørrebrohallen
Hal 2A
172087 24-02-19
kl. 13:30
Holbæk 3 Roskilde Bjergmarkshallen
Hallen
172115 26-02-19
kl. 19:15
Stevnsgade 5 Stevnsgade 4 Nørrebrohallen
Hal 2A
172150 28-02-19
kl. 20:30
SISU 4 Copenhagen Cannons 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
172153 02-03-19
kl. 13:00
Baltic Slagelse 2 Hillerødegadehallen
Hallen
172128 02-03-19
kl. 15:00
Broernes 2 Roskilde Grøndal MultiCenter
Hal K
172155 03-03-19
kl. 13:00
Stevnsgade 4 Hvidovre U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
172156 03-03-19
kl. 14:30
Stevnsgade 5 BK Amager U22 Nørrebrohallen
Hal 2A
172151 03-03-19
kl. 14:30
Holbæk 3 Egedal Bjergmarkshallen
Hallen
172154 03-03-19
kl. 15:30
Hvidovre 3 Næstved 4 Holmegårdshallen
Hallen
172107 07-03-19
kl. 21:15
Stevnsgade 4 Hvidovre U22 Nørrebrohallen
Hal 3A
172090 10-03-19
kl. 14:00
Slagelse 2 Næstved 4 Nordhallen
Hallen
172157 14-03-19
kl. 20:30
SISU 4 Stevnsgade 6 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
172164 16-03-19
kl. 12:00
BK Amager U22 Hvidovre U22 Amagerhallen
Stor bane
172163 16-03-19
kl. 12:30
Stevnsgade 5 Stevnsgade 4 Nørrebrohallen
Hal 3A
172160 16-03-19
kl. 13:15
Broernes 2 Egedal Grøndal MultiCenter
Hal K
172158 16-03-19
kl. 15:00
Copenhagen Cannons 2 Atlas Gentoftehallen
Hal B Bane 3
172161 17-03-19
kl. 10:30
Hvidovre 3 Baltic Holmegårdshallen
Hallen
172169 23-03-19
kl. 16:00
Baltic Næstved 4 Hillerødegadehallen
Hallen
172168 25-03-19
kl. 20:15
Egedal Roskilde Hampelandhallen
Hallen
172167 31-03-19
kl. 13:30
Holbæk 3 Broernes 2 Bjergmarkshallen
Hallen
172165 31-03-19
kl. 14:30
Stevnsgade 6 Copenhagen Cannons 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
172172 31-03-19
kl. 15:30
Hvidovre U22 Stevnsgade 5 Holmegårdshallen
Hallen
172178 13-04-19
kl. 12:15
Næstved 4 Hvidovre 3 Næstved Hallerne
Hal 1
172175 22-04-19
kl. 20:15
Egedal Holbæk 3 Hampelandhallen
Hallen
172176 27-04-19
kl. 13:15
Broernes 2 Roskilde Grøndal MultiCenter
Hal K
172173 27-04-19
kl. 14:30
Atlas Stevnsgade 6 Hillerødegadehallen
Hallen
172174 27-04-19
kl. 16:30
Copenhagen Cannons 2 SISU 4 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
172179 28-04-19
kl. 10:30
Hvidovre U22 Stevnsgade 4 Holmegårdshallen
Hallen
172177 28-04-19
kl. 11:00
Slagelse 2 Baltic Nordhallen
Hallen

Bemærk:

Afviklingsfrist 5. Maj