Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
U19 herrer landsdækkende, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
168958
30-09-18
kl. 14:00
BMS Herlev
Hørsholm
Rosenlundskolen
Ny. Hal
75 - 82
168920
30-09-18
kl. 15:30
SISU Basketball
Virum BK
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
77 - 47
168956
03-10-18
kl. 18:00
EBAA
Horsens IC
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
100 - 69
169000
05-10-18
kl. 19:00
Virum BK
Hørsholm
Virum Hallen
Hal 2
70 - 68
168959
06-10-18
kl. 13:00
Horsens IC
Stenhus BK
Højvangshallen
Hallen
90 - 75
168954
07-10-18
kl. 13:00
Stenhus BK
BMS Herlev
Stenhus Gymnasium
Hallen
76 - 88
168940
27-10-18
kl. 17:30
Værløse BK
SISU Basketball
Søndersøhallen
Hal 1
64 - 80
168974
28-10-18
kl. 16:00
Hørsholm
EBAA
Rungsted Skole
Hallen
84 - 93
168948
30-10-18
kl. 19:15
BMS Herlev
Virum BK
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
98 - 63
168935
06-11-18
kl. 19:00
Stenhus BK
Værløse BK
Stenhus Gymnasium
Hallen
93 - 89
168944
10-11-18
kl. 16:00
Horsens IC
Virum BK
Svendborg Idrætscenter
Hallen
87 - 67
168939
11-11-18
kl. 11:00
Horsens IC
BMS Herlev
Svendborg Idrætscenter
Hallen
74 - 95
169006
11-11-18
kl. 13:00
EBAA
SISU Basketball
Svendborg Idrætscenter
Hallen
69 - 54
168968
11-11-18
kl. 18:00
Værløse BK
Hørsholm
Søndersøhallen
Hal 1
60 - 85
168965
17-11-18
kl. 12:30
Stenhus BK
EBAA
Stenhus Gymnasium
Hallen
57 - 71
168970
17-11-18
kl. 16:00
SISU Basketball
BMS Herlev
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
73 - 62
168980
24-11-18
kl. 12:00
EBAA
BMS Herlev
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
85 - 69
168981
25-11-18
kl. 15:30
SISU Basketball
Hørsholm
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
60 - 71
168938
25-11-18
kl. 19:00
Stenhus BK
Virum BK
Stenhus Gymnasium
Hallen
85 - 82
168991
01-12-18
kl. 15:30
Værløse BK
EBAA
Søndersøhallen
Hal 1
68 - 118
168930
08-12-18
kl. 16:30
SISU Basketball
Horsens IC
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
99 - 70
168949
16-12-18
kl. 12:00
Horsens IC
Hørsholm
Vesthallen
Hallen
69 - 98
168973
16-12-18
kl. 14:00
BMS Herlev
Værløse BK
Rosenlundskolen
Ny. Hal
92 - 86
168994
16-12-18
kl. 15:00
Stenhus BK
SISU Basketball
Stenhus Gymnasium
Hallen
47 - 79
168924
13-01-19
kl. 10:00
Hørsholm
Værløse BK
Rungsted Skole
Hallen
77 - 69
168919
13-01-19
kl. 14:00
EBAA
Stenhus BK
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
95 - 78
168976
13-01-19
kl. 14:00
Horsens IC
SISU Basketball
Vesthallen
Hallen
69 - 98
168927
19-01-19
kl. 14:30
Virum BK
EBAA
Virum Hallen
Hal 2
68 - 86
168943
20-01-19
kl. 16:00
Hørsholm
Stenhus BK
Rungsted Skole
Hallen
91 - 78
168918
20-01-19
kl. 18:00
Værløse BK
Horsens IC
Søndersøhallen
Hal 1
100 - 79
168945
26-01-19
kl. 14:00
EBAA
Værløse BK
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 3
94 - 67
168967
27-01-19
kl. 09:00
Virum BK
SISU Basketball
Virum Hallen
Hal 2
53 - 75
168953
02-02-19
kl. 19:00
Hørsholm
Virum BK
Hørsholmhallen
Hallen
71 - 44
168999
06-02-19
kl. 19:00
Horsens IC
EBAA
Vesthallen
Hallen
77 - 88
168929
23-02-19
kl. 14:00
EBAA
Hørsholm
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
81 - 71
168986
23-02-19
kl. 15:30
SISU Basketball
Værløse BK
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
75 - 54
168995
24-02-19
kl. 09:00
Virum BK
BMS Herlev
Virum Hallen
Hal 2
60 - 55
169005
26-02-19
kl. 18:45
Værløse BK
Virum BK
Søndersøhallen
Hal 1
91 - 89
168928
02-03-19
kl. 13:00
Værløse BK
BMS Herlev
Rosenlundskolen
Ny. Hal
65 - 82
168951
02-03-19
kl. 17:00
SISU Basketball
Stenhus BK
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
85 - 63
168993
02-03-19
kl. 17:00
Hørsholm
Horsens IC
Rosenlundskolen
Ny. Hal
84 - 65
168983
03-03-19
kl. 13:00
BMS Herlev
Horsens IC
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
106 - 74
168961
03-03-19
kl. 15:00
SISU Basketball
EBAA
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
84 - 71
168960
03-03-19
kl. 17:00
Virum BK
Værløse BK
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
74 - 84
168998
05-03-19
kl. 19:30
BMS Herlev
Stenhus BK
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
85 - 66
168985
15-03-19
kl. 17:30
Virum BK
Stenhus BK
Virum Hallen
Hal 2
76 - 86
169004
17-03-19
kl. 15:00
Stenhus BK
Horsens IC
Stenhus Gymnasium
Hallen
111 - 50
168933
17-03-19
kl. 16:00
BMS Herlev
EBAA
Rosenlundskolen
Ny. Hal
105 - 91
168934
17-03-19
kl. 16:00
Hørsholm
SISU Basketball
Rungsted Skole
Hallen
65 - 50
168923
23-03-19
kl. 12:30
BMS Herlev
SISU Basketball
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
58 - 68
168979
23-03-19
kl. 15:30
Værløse BK
Stenhus BK
Søndersøhallen
Hal 1
84 - 76
168990
24-03-19
kl. 13:00
Virum BK
Horsens IC
Virum Hallen
Hal 2
70 - 82
169003
28-03-19
kl. 19:30
Hørsholm
BMS Herlev
Hørsholmhallen
Hallen
87 - 77
168966
30-03-19
kl. 13:00
Horsens IC
Værløse BK
Vesthallen
Hallen
53 - 57
168969
31-03-19
kl. 11:00
EBAA
Virum BK
Vejlby-Risskov Idrætscenter
Hal 1
104 - 62
168989
31-03-19
kl. 15:00
Stenhus BK
Hørsholm
Stenhus Gymnasium
Hallen
74 - 72
Bemærk:
Deadline for grundspil 31. marts