Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
3. division herrer øst, Pulje 2
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
158258
23-09-17
kl. 15:00
Herlev Basket
Glostrup
Herlevhallen
Hal 1
61 - 49
158230
24-09-17
kl. 14:00
Roskilde Basketball Klub
BMS Herlev 2
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C2
64 - 69
158234
30-09-17
kl. 13:00
BK Ishøj Flamme
Slagelse Basketball Klub
Hillerødegadehallen
Hallen
67 - 50
158235
30-09-17
kl. 13:30
Herlev Basket
Roskilde Basketball Klub
Herlevhallen
Hal 1
72 - 42
158232
30-09-17
kl. 16:30
BMS Herlev 2
Næstved 3
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
76 - 67
158233
01-10-17
kl. 12:30
Glostrup
Greve Basketball Klub
Glostruphallen
Hal 3
51 - 50
158236
01-10-17
kl. 15:00
Hvidovre 2
Køge Bugt
Holmegårdshallen
Hallen
78 - 82
158240
07-10-17
kl. 15:30
Roskilde Basketball Klub
BK Ishøj Flamme
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
79 - 69
158238
07-10-17
kl. 16:00
Køge Bugt
Glostrup
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
53 - 64
158237
08-10-17
kl. 10:30
Greve Basketball Klub
BMS Herlev 2
Holmeagerhallen
St. hal
68 - 86
158228
14-10-17
kl. 12:30
Køge Bugt
BK Ishøj Flamme
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
60 - 81
158245
15-10-17
kl. 10:30
Hvidovre 2
Roskilde Basketball Klub
Holmegårdshallen
Hallen
104 - 57
158243
15-10-17
kl. 12:30
Glostrup
Næstved 3
Glostruphallen
Hal 3
78 - 69
158242
15-10-17
kl. 13:00
BMS Herlev 2
Køge Bugt
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
86 - 49
158247
21-10-17
kl. 13:00
BK Ishøj Flamme
Hvidovre 2
Hillerødegadehallen
Hallen
77 - 81
158250
28-10-17
kl. 12:30
Køge Bugt
Slagelse Basketball Klub
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
65 - 61
158248
28-10-17
kl. 13:30
Herlev Basket
BMS Herlev 2
Herlevhallen
Hal 1
84 - 72
158251
29-10-17
kl. 13:30
Roskilde Basketball Klub
Glostrup
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
67 - 58
158249
29-10-17
kl. 14:00
Greve Basketball Klub
Næstved 3
Holmeagerhallen
St. hal
61 - 58
158255
04-11-17
kl. 10:15
Næstved 3
Roskilde Basketball Klub
Næstved Hallerne
Hal 1
72 - 55
158254
04-11-17
kl. 12:30
Køge Bugt
Greve Basketball Klub
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
75 - 69
158252
05-11-17
kl. 12:30
Glostrup
BK Ishøj Flamme
Glostruphallen
Hal 3
65 - 61
158253
05-11-17
kl. 16:30
Hvidovre 2
Herlev Basket
Holmegårdshallen
Hallen
80 - 82
158278
09-11-17
kl. 19:30
Køge Bugt
Hvidovre 2
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
76 - 73
158244
11-11-17
kl. 17:30
BK Ishøj Flamme
Greve Basketball Klub
Hillerødegadehallen
Hallen
69 - 56
158260
12-11-17
kl. 10:15
Næstved 3
BK Ishøj Flamme
Næstved Hallerne
Hal 1
46 - 66
158259
12-11-17
kl. 14:00
Greve Basketball Klub
Slagelse Basketball Klub
Holmeagerhallen
St. hal
72 - 73
158261
13-11-17
kl. 19:45
Roskilde Basketball Klub
Køge Bugt
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C2
69 - 79
158290
18-11-17
kl. 10:15
Næstved 3
Glostrup
Næstved Hallerne
Hal 1
63 - 78
158268
18-11-17
kl. 13:30
Herlev Basket
BK Ishøj Flamme
Herlevhallen
Hal 1
72 - 84
158316
19-11-17
kl. 13:30
Slagelse Basketball Klub
Roskilde Basketball Klub
Nordhallen
Hallen
70 - 69
158257
19-11-17
kl. 18:00
BMS Herlev 2
Hvidovre 2
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
83 - 79
158265
25-11-17
kl. 14:30
Køge Bugt
Herlev Basket
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
75 - 66
158262
26-11-17
kl. 11:00
Glostrup
Hvidovre 2
Glostruphallen
Hal 3
78 - 66
158298
02-12-17
kl. 13:00
BK Ishøj Flamme
Glostrup
Hillerødegadehallen
Hallen
67 - 62
158269
03-12-17
kl. 15:00
Hvidovre 2
Greve Basketball Klub
Holmegårdshallen
Hallen
91 - 82
158267
03-12-17
kl. 15:30
BMS Herlev 2
Glostrup
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
76 - 81
158299
09-12-17
kl. 13:30
Herlev Basket
Hvidovre 2
Herlevhallen
Hal 1
72 - 84
158263
09-12-17
kl. 17:30
BK Ishøj Flamme
BMS Herlev 2
Hillerødegadehallen
Hallen
57 - 84
158231
10-12-17
kl. 12:00
Slagelse Basketball Klub
Glostrup
Nordhallen
Hallen
64 - 36
158301
10-12-17
kl. 13:00
Roskilde Basketball Klub
Næstved 3
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
80 - 55
158310
16-12-17
kl. 12:00
Næstved 3
Slagelse Basketball Klub
Næstved Hallerne
Hal 2
67 - 86
158275
16-12-17
kl. 13:30
Herlev Basket
Greve Basketball Klub
Herlevhallen
Hal 1
68 - 69
158272
17-12-17
kl. 13:00
BMS Herlev 2
Roskilde Basketball Klub
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
79 - 68
158276
17-12-17
kl. 15:00
Hvidovre 2
Næstved 3
Holmegårdshallen
Hallen
86 - 75
158308
06-01-18
kl. 12:00
Herlev Basket
Køge Bugt
Herlevhallen
Hal 1
79 - 67
158277
07-01-18
kl. 12:30
Greve Basketball Klub
Glostrup
Holmeagerhallen
St. hal
0 - 20
HHT
158285
13-01-18
kl. 13:30
Herlev Basket
Næstved 3
Herlevhallen
Hal 1
95 - 57
158282
14-01-18
kl. 10:30
BMS Herlev 2
Greve Basketball Klub
Rosenlundskolen
Ny. Hal
105 - 71
158283
14-01-18
kl. 12:30
Glostrup
Køge Bugt
Glostruphallen
Hal 3
62 - 65
158286
14-01-18
kl. 16:30
Hvidovre 2
Slagelse Basketball Klub
Holmegårdshallen
Hallen
41 - 52
158229
17-01-18
kl. 20:30
Næstved 3
Hvidovre 2
Næstved Hallerne
Arena Næstved
74 - 78
158287
20-01-18
kl. 13:30
Herlev Basket
Slagelse Basketball Klub
Herlevhallen
Hal 1
77 - 69
158289
20-01-18
kl. 13:30
Køge Bugt
BMS Herlev 2
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
78 - 84
158288
21-01-18
kl. 12:30
Greve Basketball Klub
BK Ishøj Flamme
Holmeagerhallen
St. hal
40 - 69
158273
24-01-18
kl. 19:45
Glostrup
Slagelse Basketball Klub
Glostruphallen
Hal 3
68 - 60
158280
28-01-18
kl. 09:30
Roskilde Basketball Klub
Herlev Basket
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
53 - 78
158281
28-01-18
kl. 14:30
Slagelse Basketball Klub
BK Ishøj Flamme
Nordhallen
Hallen
58 - 49
158309
28-01-18
kl. 16:00
Hvidovre 2
Glostrup
Holmegårdshallen
Hallen
70 - 77
158279
28-01-18
kl. 17:45
Næstved 3
BMS Herlev 2
Næstved Hallerne
Arena Næstved
63 - 81
158291
31-01-18
kl. 19:45
Roskilde Basketball Klub
Hvidovre 2
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
79 - 83
158295
03-02-18
kl. 10:15
Næstved 3
Greve Basketball Klub
Næstved Hallerne
Hal 1
71 - 69
158294
03-02-18
kl. 16:30
Hvidovre 2
BK Ishøj Flamme
Holmegårdshallen
Hallen
73 - 70
158292
04-02-18
kl. 10:30
BMS Herlev 2
Herlev Basket
Rosenlundskolen
Ny. Hal
84 - 56
158296
04-02-18
kl. 12:00
Slagelse Basketball Klub
Køge Bugt
Nordhallen
Hallen
74 - 44
158293
04-02-18
kl. 15:45
Glostrup
Roskilde Basketball Klub
Glostruphallen
Hal 3
79 - 83
158284
05-02-18
kl. 19:45
BK Ishøj Flamme
Roskilde Basketball Klub
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
61 - 70
158300
11-02-18
kl. 12:30
Greve Basketball Klub
Køge Bugt
Holmeagerhallen
St. hal
80 - 76
158246
19-02-18
kl. 20:15
Slagelse Basketball Klub
Herlev Basket
Nordhallen
Hallen
58 - 74
158297
25-02-18
kl. 10:30
BMS Herlev 2
Slagelse Basketball Klub
Rosenlundskolen
Ny. Hal
112 - 50
158270
28-02-18
kl. 20:30
Næstved 3
Køge Bugt
Næstved Hallerne
Hal 1
78 - 63
158304
01-03-18
kl. 19:45
Hvidovre 2
BMS Herlev 2
Holmegårdshallen
Hallen
52 - 85
158303
03-03-18
kl. 13:00
BK Ishøj Flamme
Næstved 3
Hillerødegadehallen
Hallen
86 - 84
158306
04-03-18
kl. 12:00
Slagelse Basketball Klub
Greve Basketball Klub
Nordhallen
Hallen
68 - 70
158302
07-03-18
kl. 20:00
Glostrup
Herlev Basket
Glostruphallen
Hal 3
59 - 67
158266
11-03-18
kl. 10:00
Slagelse Basketball Klub
Næstved 3
Nordhallen
Hallen
76 - 79
158307
11-03-18
kl. 10:30
BMS Herlev 2
BK Ishøj Flamme
Rosenlundskolen
Ny. Hal
81 - 50
158227
11-03-18
kl. 12:30
Greve Basketball Klub
Herlev Basket
Holmeagerhallen
St. hal
64 - 78
158311
11-03-18
kl. 15:30
Roskilde Basketball Klub
Greve Basketball Klub
Himmelevhallen
Hallen
20 - 0
UHT
158271
14-03-18
kl. 19:45
Roskilde Basketball Klub
Slagelse Basketball Klub
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
65 - 48
158256
17-03-18
kl. 10:00
Slagelse Basketball Klub
BMS Herlev 2
Nordhallen
Hallen
65 - 73
158315
17-03-18
kl. 12:30
Køge Bugt
Næstved 3
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
53 - 79
158313
17-03-18
kl. 13:00
BK Ishøj Flamme
Herlev Basket
Hillerødegadehallen
Hallen
75 - 62
158314
18-03-18
kl. 12:30
Greve Basketball Klub
Hvidovre 2
Holmeagerhallen
St. hal
73 - 75
158312
18-03-18
kl. 12:30
Glostrup
BMS Herlev 2
Glostruphallen
Hal 3
67 - 84
158241
19-03-18
kl. 20:15
Slagelse Basketball Klub
Hvidovre 2
Nordhallen
Hallen
71 - 63
158239
24-03-18
kl. 11:00
Næstved 3
Herlev Basket
Næstved Hallerne
Hal 1
69 - 44
158274
24-03-18
kl. 14:30
BK Ishøj Flamme
Køge Bugt
Hillerødegadehallen
Hallen
77 - 57
158264
26-03-18
kl. 20:00
Greve Basketball Klub
Roskilde Basketball Klub
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
158305
19-04-18
kl. 20:00
Køge Bugt
Roskilde Basketball Klub
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
86 - 79
Bemærk:
Afviklingsfrist 28. marts