Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Aalborg Basketball Klub

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
1. Division Herrer Vest Aalborg
U19 herrer A Vestdanmark Pulje 1 Aalborg Basketball Klub
U17 herrer A Vestdanmark Pulje 1 Aalborg BK 1
U15 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Aalborg Basketball Klub
2. division damer vest Pulje 1 Aalborg BK
3. division herrer vest Pulje 1 Aalborg BK 2
Serie 1 herrer Vestdanmark - Ny Pulje 1 Aalborg BK 3
Serie 1 herrer Vestdanmark - Ny Pulje 1 Aalborg BK 4
Divisionspokal Herrer Vest 1/16 Pulje 1 Aalborg - 1.div
U15 herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 1 U15 H1: 28.10 0930-1400 Hasseris Gymnasium Aalborg BK U15
U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 1 U13 H+D 4: 04.11 0930-1400 Hasseris Gymnasium Aalborg BK U13
U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 1 U13 H+D 4: 04.11 0930-1400 Hasseris Gymnasium Aalborg 2
U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 1 U13 H+D 2: 04.11 1230-1530 Egå Gymnasium bane 1+2 Aalborg BK Damer U13
U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 1 U9/U11 H+D 1: 04.11 1000-1300 Stadionhallen Aalborg BK U11
U15 herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U15 H1: 18.11 1300-1700 Hadsundhallerne Aalborg BK U15
U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U13 H+D 3: 25.11 1000-1430 Hasseris Gymnasium Aalborg BK U13
U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U13 H+D 3: 25.11 1000-1430 Hasseris Gymnasium Aalborg 2
U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 2 U13 H+D 2: 24.11 1000-1330 Klokkerholmhallen Aalborg BK Damer U13
U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 2 U9/U11 H+D 1: 18.11 1200-1500 VestJyskbank Hal 2 Aalborg BK U11
U15 herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3 U15 H2: 02.12 1000-1430 Mårslet Skole Aalborg BK U15
U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 3 U13 H+D 3: 08.12 0930-1315 Frederiksbjerg IC B1+B2 Aalborg BK 1 U13
U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 3 U13 H+D 4: 01.12 1230-1530 Feldballehallen Aalborg BK 2 U13
U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 3 U13 H+D 1: 09.12 1000-1430 Hasseris Gymnasium Aalborg BK Damer U13
U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 3 U9/U11 H+D 1: 02.12 0930-1400 Hasseris Gymnasium Aalborg BK U11