Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

Aabyhøj Idræts-Forening - Basketball

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
Aabyhøj IF U19 damer landsdækkende finaler (bedst af 3) Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF U19 damer landsdækkende semifinaler (bedst af 3) Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Dameligaen Bronzekampen Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Dameligaen semifinaler (bedst af 5) Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj/Viby U17 damer landsdækkende kvartfinaler 1/4 (bedst af 1) Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj/Viby U17 damer landsdækkende Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Dameligaen Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Dameligaen mellemspil DL A Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj Idræts-Forening - Basketball U13 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj Piger U13 herrer mester Vestdanmark Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Damer U15 U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 6 U15 D3: 03.03 1500-1900 Vejen Idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 2 U15 U15 Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 7 U15 D2: 30.03 1000-1430 Multihallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj Piger U13 Herrer mester vest slutspil Kvartfinaler Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj Idræts-Forening - Basketball U13 Herrer mester vest slutspil Kvartfinaler Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF piger U11 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 U9/11 H2: 03.02 1000-1300 Lystrup Idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 2 U11 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 4 U9/11 H2: 02.02 1000-1400 Vejen Idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Damer 2 U11 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 4 U9/11 H1: 02.02 1430-1730 Arena Randers Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 09 Damer 3 U9 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 4 U9/11 H2: 12.01 1000-1430 Vejen Idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 09 Damer 2 U9 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 4 U9/11 H2: 12.01 1000-1430 Vejen Idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 2 U09 2 Damer U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 4, runde 4 U9/11 H2: 13.01 0900-1200 Lystrup Idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Damer U11 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 U9/11 H2: 03.03 1000-1300 VRI Hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 2 U11 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 5 U9/11 H1: 02.03 1230-1730 Vesthallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 09 Damer 3 U9 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 5 U9/11 H1: 03.03 1100-1400 Hasseris Gynasium Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Damer 2 U11 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 5 U9/11 H2: 03.03 1200-1630 Åbyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 09 Damer 2 U9 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 5 U9/11 H2: 03.03 1200-1630 Åbyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 2 U09 2 Damer U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 U9/11 H2: 10.03 0900-1200 Lystrup Idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF U15 Damer U15 herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 6 U15 H1: 03.03 0930-1400 VRI Hal 1 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Damer U13 U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 6 U13 H1: 09.03 1345-1645 Åbyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 1 herrer U13 U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 6 U13 H2: 10.03 0900-1300 Fredericia IC hal 3 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Damer U11 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 1, runde 6 U9/11 H1: 31.3 1000-1400 Lystrup Idrætscenter Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 2 U11 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 2, runde 6 U9/11 H1: 31.03 1000-1430 Vibyhallerne Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 09 Damer 3 U9 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 6 U9/11 H1: 30.03 1000-1430 Åbyhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Damer 2 U11 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 6 U9/11 H2: 31.03 1200-1500 Egelundhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 09 Damer 2 U9 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 6 U9/11 H2: 31.03 1200-1500 Egelundhallen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 09 Damer 2 U9 U9/U11 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 4, runde 6 U9/11 H2: 31.03 1000-1400 VRI Hal 2 Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF U15 Damer U15 herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 7 U15 H1: 30.03 1000-1430 Sæby Fritidscenter Hal A Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF Damer U13 U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 7 U13 H1: 07.04 1000-1300 Skødstrup IC Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF 1 herrer U13 U13 Herrer + Damer Vestdanmark, pulje 3, runde 7 U13 H2: 06.04 1230-1530 Hunnerupskolen Danmarks Basketball-Forbund
Aabyhøj IF U19 damer landsdækkende Pulje 1 Danmarks Basketball-Forbund