Kampnr. | Runde | Dag | Dato | Kl. | Række | Pulje | Hjemmehold | Udehold | Bane | Resultat | |
210102 | 1 | Fre | 21-01-22 | 16:30 | U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade | Falcon 5 | Hal 3A | 52-84 | |
209869 | 2 | Lør | 22-01-22 | 14:00 | U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 1 U15 A | SISU 2 2008 | Hal 3A | 73-76 | |
210722 | 2 | Søn | 23-01-22 | 11:00 | Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 7 | CBS Sport 3 | Hal 2A | 58-55 | |
210783 | 2 | Søn | 23-01-22 | 12:45 | Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2 | Pulje 1 | Stevnsgade 4 | DTU Basketball | Hal 2A | 42-35 | |
210768 | 2 | Søn | 23-01-22 | 14:45 | Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 3 | SISU 5 | Hal 2A | 69-43 | |
211929 | 5 | Søn | 23-01-22 | 09:30 | Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 | U7 D1: 23.01 0930-1230 Nørrebrohal 3A | SISU mix rød | Stevnsgade U7 mix | Hal 3A | 9-11 | |
211920 | 1 | Søn | 23-01-22 | 10:30 | Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 | U7 D1: 23.01 0930-1230 Nørrebrohal 3A | ALBA | SISU mix rød | Hal 3A | | ANN |
211922 | 2 | Søn | 23-01-22 | 11:30 | Grand Prix U7 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 3 | U7 D1: 23.01 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Stevnsgade U7 mix | ALBA | Hal 3A | | ANN |
209769 | 3 | Tor | 27-01-22 | 18:00 | U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 2 | Pulje 1 | Stevnsgade 1 | BMS Herlev 2 U15 Blå | Hal 2A | 43-66 | |
205125 | 13 | Lør | 29-01-22 | 14:30 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 4 | BMS Herlev 4 | Hal 3A | 63-58 | |
203499 | 10 | Søn | 30-01-22 | 12:45 | 1. Division Kvinder | Pulje 1 | Stevnsgade | SISU 3 | Hal 1B | 69-43 | |
204668 | 12 | Søn | 30-01-22 | 14:30 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 2 | B3B - Birkerød | Hal 1B | 68-61 | |
205126 | 13 | Søn | 30-01-22 | 09:15 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 5 | DTU | Hal 2A | 50-89 | |
211880 | 1 | Søn | 30-01-22 | 11:00 | Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 | U9 P2: 30.01 1100-1400 Nørrebrohal 2A | Hørsholm 3 GP P14 | Stevnsgade Basketball | Hal 2A | 15-13 | |
211882 | 2 | Søn | 30-01-22 | 12:00 | Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 | U9 P2: 30.01 1100-1400 Nørrebrohal 2A | SISU 2 Hvid | Hørsholm 3 GP P14 | Hal 2A | | |
211889 | 5 | Søn | 30-01-22 | 13:00 | Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 4 | U9 P2: 30.01 1100-1400 Nørrebrohal 2A | Stevnsgade Basketball | SISU 2 Hvid | Hal 2A | 7-11 | |
211810 | 1 | Lør | 05-02-22 | 12:30 | Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 4 | U11 P1: 05.02 1230-1530 Nørrebrohal 3A | Stevnsgade Basketball | Roskilde Basketball Klub | Hal 3A | 5-15 | |
211819 | 5 | Lør | 05-02-22 | 13:30 | Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 4 | U11 P1: 05.02 1230-1530 Nørrebrohal 3A | Roskilde Basketball Klub | Køge U11P | Hal 3A | 20-0 | |
211812 | 2 | Lør | 05-02-22 | 14:30 | Grand Prix U11 Piger Østdanmark, Pulje 3, Runde 4 | U11 P1: 05.02 1230-1530 Nørrebrohal 3A | Køge U11P | Stevnsgade Basketball | Hal 3A | 0-20 | |
209642 | 3 | Søn | 06-02-22 | 15:30 | U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 2 U15 B | SISU 4 2008 | Hal 1B | 92-38 | |
209924 | 4 | Søn | 06-02-22 | 09:30 | U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 3 Tigers | Jonstrup Basketball Klub | Hal 2A | 34-84 | |
209925 | 4 | Søn | 06-02-22 | 11:15 | U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 2 Bulls | Køge Bugt Basketball Klub | Hal 2A | 59-24 | |
210770 | 3 | Søn | 06-02-22 | 13:30 | Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 3 | ALBA | Hal 2A | 54-29 | |
209997 | 3 | Søn | 06-02-22 | 15:30 | U13 Piger mester Østdanmark, 2. del | Pulje 2 | Stevnsgade 1 U13 | Gladsaxe 1 U13 damer | Hal 2A | 50-45 | |
204550 | 17 | Tir | 08-02-22 | 19:15 | Basketligaen | Pulje 1 | the View Copenhagen | Randers Cimbria | Hal 3A | 118-114 | |
210627 | 2 | Tor | 10-02-22 | 20:35 | Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 6 | CPH Cannons 2 | Hal 2A | 72-61 | |
210729 | 4 | Søn | 13-02-22 | 10:00 | Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 7 | JIF. hakoah | Hal 2A | 54-75 | |
210107 | 4 | Søn | 13-02-22 | 12:00 | U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade | Næstved | Hal 2A | 63-65 | |
204943 | 7 | Tir | 15-02-22 | 18:20 | 2. division Kvinder Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 2 | KSI 2 | Hal 3A | 44-57 | |
209938 | 7 | Man | 21-02-22 | 17:15 | U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 2 Bulls | Falcon 3 Gul 2010 | Hal 2A | 69-61 | |
205076 | 8 | Tir | 22-02-22 | 20:35 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 4 | Gladsaxe 2 | Hal 1B | 58-47 | |
204959 | 10 | Lør | 26-02-22 | 16:00 | 2. division Kvinder Øst | Pulje 1 | B3B | Stevnsgade 2 | | 47-43 | |
205070 | 8 | Lør | 26-02-22 | 14:15 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 3 | HBBF Vesterbro vikings 3DH | Hal 3A | 57-81 | |
210632 | 3 | Søn | 27-02-22 | 11:30 | Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 8 | Atlas | Hal 3A | 39-56 | |
205056 | 6 | Søn | 27-02-22 | 13:30 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 5 | Broernes | Hal 3A | 60-83 | |
209558 | 10 | Tir | 01-03-22 | 17:30 | U17 Piger Liga 2. del | Pulje 1 | Copenhagen Future U17 | SISU 2006 | Hal 3A | 66-57 | |
204955 | 9 | Tir | 01-03-22 | 19:15 | 2. division Kvinder Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 2 | DTU | Hal 3A | 33-32 | |
205141 | 15 | Tor | 03-03-22 | 20:15 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 3 | CBS Sport 2 | Hal 1B | 80-78 | |
209935 | 6 | Lør | 05-03-22 | 12:15 | U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 2 Bulls | Gladsaxe U13 | Hal 3A | 75-56 | |
209649 | 5 | Lør | 05-03-22 | 14:00 | U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 2 U15 B | Glostrup | Hal 3A | 53-35 | |
209882 | 5 | Søn | 06-03-22 | 09:15 | U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 1 U15 A | Falcon 1 Gul 2007 | Hal 2A | 52-104 | |
210789 | 4 | Søn | 06-03-22 | 11:00 | Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2 | Pulje 1 | Stevnsgade 4 | CBS Sport | Hal 2A | 40-38 | |
210772 | 4 | Søn | 06-03-22 | 13:00 | Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 3 | B3B 2 | Hal 2A | 76-34 | |
213382 | 3 | Søn | 06-03-22 | 09:30 | Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 | U9 D2: 06.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Stevnsgade Basketball | Aces Basketball Club | Hal 3A | 7-13 | |
213377 | 1 | Søn | 06-03-22 | 09:30 | Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 | U9 D2: 06.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | SISU 3 2014 Blå | Hillerød U9 mix | Hal 3A | 15-5 | |
213383 | 4 | Søn | 06-03-22 | 10:30 | Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 | U9 D2: 06.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | SISU 3 2014 Blå | Stevnsgade Basketball | Hal 3A | 13-5 | |
213386 | 5 | Søn | 06-03-22 | 10:30 | Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 | U9 D2: 06.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Hillerød U9 mix | Aces Basketball Club | Hal 3A | 7-13 | |
213379 | 2 | Søn | 06-03-22 | 11:30 | Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 | U9 D2: 06.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Aces Basketball Club | SISU 3 2014 Blå | Hal 3A | 13-7 | |
213380 | 2 | Søn | 06-03-22 | 11:30 | Grand Prix U9 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 5 | U9 D2: 06.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Hillerød U9 mix | Stevnsgade Basketball | Hal 3A | 5-13 | |
209932 | 6 | Søn | 06-03-22 | 15:00 | U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 3 Tigers | Køge Bugt Basketball Klub | Hal 3A | 34-81 | |
205176 | 18 | Tir | 08-03-22 | 19:20 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 4 | Stevnsgade 5 | Hal 1B | 69-54 | |
210625 | 1 | Tir | 08-03-22 | 21:05 | Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 8 | Stevnsgade 6 | Hal 2A | 52-68 | |
212997 | 2 | Tir | 08-03-22 | 18:00 | Basketligaen Play-OFF 7-10 | Pulje 1 | the View Copenhagen | Værløse Blue Hawks | Hal 3A | 92-78 | |
204679 | 14 | Tir | 08-03-22 | 20:20 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 2 | Jonstrup Basketball Klub | Hal 3A | 93-64 | |
209777 | 7 | Lør | 12-03-22 | 12:15 | U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 2 | Pulje 1 | Stevnsgade 1 | SISU 1 2007 | Hal 3A | 51-49 | |
205166 | 17 | Søn | 13-03-22 | 13:30 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 5 | KSI 2 | Hal 1B | 38-65 | |
205104 | 11 | Søn | 13-03-22 | 15:30 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 4 | Holbæk 2 | Hal 1B | 20-0 | |
213899 | 2 | Søn | 13-03-22 | | Grand Prix U15 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U15 P1: 0930-1230 Nørrebrohal 2A | Roskilde | Stevnsgade 2 | Hal 2A | 0-20 | HHT |
213906 | 5 | Søn | 13-03-22 | | Grand Prix U15 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U15 P1: 0930-1230 Nørrebrohal 2A | SISU 3 2008 | Roskilde | Hal 2A | 20-0 | UHT |
213897 | 1 | Søn | 13-03-22 | 09:30 | Grand Prix U15 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U15 P1: 0930-1230 Nørrebrohal 2A | Stevnsgade 2 | SISU 3 2008 | Hal 2A | 11-5 | |
205156 | 16 | Tir | 15-03-22 | 20:30 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 4 | Broernes | Hal 1B | 87-52 | |
204735 | 25 | Tir | 15-03-22 | 20:00 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 2 | KSI | Hal 3A | 78-60 | |
205119 | 13 | Tor | 17-03-22 | 20:15 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 3 | Greve | Hal 1B | 89-66 | |
210638 | 5 | Tor | 17-03-22 | 20:45 | Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 6 | Broernes BK 2 | Hal 2A | 64-50 | |
209920 | 3 | Lør | 19-03-22 | 10:10 | U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 2 Bulls | Stevnsgade 3 Tigers | Hal 2A | 94-34 | |
210000 | 5 | Lør | 19-03-22 | 14:00 | U13 Piger mester Østdanmark, 2. del | Pulje 2 | Stevnsgade 1 U13 | SISU 1 2009 | Hal 3A | 43-41 | |
210113 | 6 | Lør | 19-03-22 | 16:00 | U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade | Søs 1 | Hal 3A | 59-60 | |
209892 | 7 | Søn | 20-03-22 | 09:15 | U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 1 U15 A | SISU 1 2007 | Hal 2A | 62-54 | |
210739 | 6 | Søn | 20-03-22 | 12:45 | Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 7 | DTU Basketball 3 | Hal 2A | 42-49 | |
214099 | 2 | Søn | 20-03-22 | 14:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 5 | U11 D1: 20.03 1430-1730 Nørrebrohal 2 | Falcon 5 Sort 2012 | Stevnsgade 2 Hvid | Hal 2A | 15-13 | |
214100 | 2 | Søn | 20-03-22 | 14:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 5 | U11 D1: 20.03 1430-1730 Nørrebrohal 2 | Glostrup | Solrød Basketball Klub | Hal 2A | 5-15 | |
214103 | 4 | Søn | 20-03-22 | 15:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 5 | U11 D1: 20.03 1430-1730 Nørrebrohal 2 | Stevnsgade 2 Hvid | Solrød Basketball Klub | Hal 2A | 9-11 | |
214106 | 5 | Søn | 20-03-22 | 15:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 5 | U11 D1: 20.03 1430-1730 Nørrebrohal 2 | Glostrup | Falcon 5 Sort 2012 | Hal 2A | 11-7 | |
214102 | 3 | Søn | 20-03-22 | 16:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 5 | U11 D1: 20.03 1430-1730 Nørrebrohal 2 | Solrød Basketball Klub | Falcon 5 Sort 2012 | Hal 2A | 15-5 | |
214097 | 1 | Søn | 20-03-22 | 16:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 4, Runde 5 | U11 D1: 20.03 1430-1730 Nørrebrohal 2 | Stevnsgade 2 Hvid | Glostrup | Hal 2A | 9-11 | |
213159 | 2 | Søn | 20-03-22 | 09:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 7 | U13 D2: 20.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Falcon 5 Orange 2010 | Stevnsgade 3 Hawks | Hal 3A | 21-27 | |
213160 | 2 | Søn | 20-03-22 | 09:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 7 | U13 D2: 20.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Brønshøj 2 | Virum 2 U12 | Hal 3A | 14-40 | |
213163 | 4 | Søn | 20-03-22 | 10:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 7 | U13 D2: 20.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Stevnsgade 3 Hawks | Virum 2 U12 | Hal 3A | 21-41 | |
213166 | 5 | Søn | 20-03-22 | 10:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 7 | U13 D2: 20.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Brønshøj 2 | Falcon 5 Orange 2010 | Hal 3A | 29-35 | |
213162 | 3 | Søn | 20-03-22 | 11:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 7 | U13 D2: 20.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Virum 2 U12 | Falcon 5 Orange 2010 | Hal 3A | 29-28 | |
213157 | 1 | Søn | 20-03-22 | 11:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 2, Runde 7 | U13 D2: 20.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Stevnsgade 3 Hawks | Brønshøj 2 | Hal 3A | 23-15 | |
204698 | 18 | Søn | 20-03-22 | 12:45 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 2 | Værløse 3 | Hal 3A | 65-56 | |
205170 | 18 | Søn | 20-03-22 | 14:30 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 3 | Næstved 3 | Hal 3A | 75-69 | |
209566 | 12 | Søn | 20-03-22 | 16:30 | U17 Piger Liga 2. del | Pulje 1 | Copenhagen Future U17 | Hørsholm 1 | Hal 3A | 48-68 | |
205136 | 14 | Tir | 22-03-22 | 19:15 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 5 | SISU 3 | Hal 1B | 65-81 | |
209541 | 4 | Tir | 22-03-22 | 17:15 | U17 Piger Liga 2. del | Pulje 1 | Copenhagen Future U17 | EVN | Hal 3A | 67-75 | |
204648 | 8 | Tir | 22-03-22 | 20:15 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 2 | BK Ishøj Flamme | Hal 3A | 94-58 | |
212982 | 7 | Lør | 26-03-22 | 10:00 | DM Kørestolsbasket Slutspil 2021/2022 | Pulje 1 | Stevnsgade LowRiders | Odense Hawks | Hal 3A | 42-48 | |
212984 | 9 | Lør | 26-03-22 | 12:00 | DM Kørestolsbasket Slutspil 2021/2022 | Pulje 1 | Viborg Dunkers | Odense Hawks | Hal 3A | 70-32 | |
212983 | 8 | Lør | 26-03-22 | 14:00 | DM Kørestolsbasket Slutspil 2021/2022 | Pulje 1 | Stevnsgade LowRiders | Viborg Dunkers | Hal 3A | 61-54 | |
209551 | 7 | Lør | 26-03-22 | 16:15 | U17 Piger Liga 2. del | Pulje 1 | Copenhagen Future U17 | Aabyhøj | Hal 3A | 34-73 | |
214163 | 4 | Søn | 27-03-22 | | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 6 | U11 D1: 27.03 1230-1530 Asgård Skole | Stevnsgade 3 2011/2012 | SISU 4 2012 C | Hal 2A | | ANN |
210795 | 6 | Søn | 27-03-22 | 09:15 | Serie 1 Kvinder Østdanmark 2. del pulje 2 | Pulje 1 | Stevnsgade 4 | Baltic Basket | Hal 2A | 34-43 | |
210639 | 6 | Søn | 27-03-22 | 11:00 | Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 8 | CPH Cannons 2 | Hal 2A | 57-82 | |
213992 | 3 | Søn | 27-03-22 | 09:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U11 D1: 27.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Falcon Gul 2011 | BMS Herlev Hvid | Hal 3A | 13-5 | |
213987 | 1 | Søn | 27-03-22 | 09:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U11 D1: 27.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | SISU 2011 A Rød | Stevnsgade Sort | Hal 3A | 13-7 | |
213993 | 4 | Søn | 27-03-22 | 10:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U11 D1: 27.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | SISU 2011 A Rød | Falcon Gul 2011 | Hal 3A | 9-11 | |
213996 | 5 | Søn | 27-03-22 | 10:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U11 D1: 27.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Stevnsgade Sort | BMS Herlev Hvid | Hal 3A | 11-7 | |
213989 | 2 | Søn | 27-03-22 | 11:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U11 D1: 27.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | BMS Herlev Hvid | SISU 2011 A Rød | Hal 3A | 5-15 | |
213990 | 2 | Søn | 27-03-22 | 11:30 | Grand Prix U11 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U11 D1: 27.03 0930-1230 Nørrebrohal 3A | Stevnsgade Sort | Falcon Gul 2011 | Hal 3A | 9-11 | |
209780 | 9 | Søn | 27-03-22 | 12:45 | U15 Piger mester Østdanmark 2. del pulje 2 | Pulje 1 | Stevnsgade 1 | Gladsaxe 1 U15Da | Hal 3A | 61-89 | |
209655 | 8 | Søn | 27-03-22 | 14:30 | U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 2 U15 B | Hørsholm 2 D08 | Hal 3A | 57-72 | |
209945 | 8 | Søn | 27-03-22 | 16:15 | U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 2 Bulls | Hillerød/Værløse 2 Hvid | Hal 3A | 49-36 | |
212999 | 3 | Fre | 01-04-22 | 18:00 | Basketligaen Play-OFF 7-10 | Pulje 1 | the View Copenhagen | BK Amager | Hal 3A | 95-100 | |
213627 | 1 | Lør | 02-04-22 | 12:30 | Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U9 P2: 02.04 1230-1530 Nørrebrohal 3A | Hørsholm 3 GP P14 | Stevnsgade Basketball | Hal 3A | | |
213629 | 2 | Lør | 02-04-22 | 13:30 | Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U9 P2: 02.04 1230-1530 Nørrebrohal 3A | SISU 2 Hvid | Hørsholm 3 GP P14 | Hal 3A | 9-17 | |
213636 | 5 | Lør | 02-04-22 | 14:30 | Grand Prix U9 Piger Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 | U9 P2: 02.04 1230-1530 Nørrebrohal 3A | Stevnsgade Basketball | SISU 2 Hvid | Hal 3A | 15-11 | |
204705 | 20 | Lør | 02-04-22 | 16:00 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 2 | BMS Herlev 3 | Hal 3A | 90-71 | |
203525 | 14 | Søn | 03-04-22 | 12:45 | 1. Division Kvinder | Pulje 1 | Stevnsgade | CBS Sport | Hal 1B | 55-42 | |
209948 | 9 | Søn | 03-04-22 | 11:00 | U13 Drenge mester Østdanmark 2. del pulje 3 | Pulje 1 | Stevnsgade 3 Tigers | Falcon 3 Gul 2010 | Hal 2A | 34-52 | |
209902 | 9 | Søn | 03-04-22 | 12:45 | U15 Drenge mester Østdanmark 2. del Pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 1 U15 A | ALBA U15 | Hal 2A | 50-93 | |
209993 | 1 | Tir | 05-04-22 | 17:00 | U13 Piger mester Østdanmark, 2. del | Pulje 2 | Stevnsgade 1 U13 | Hvidovre 1 U13 Hvid | Hal 2A | 20-0 | |
209554 | 8 | Tir | 05-04-22 | 19:30 | U17 Piger Liga 2. del | Pulje 1 | Copenhagen Future U17 | BMS Herlev U17 Damer | Hal 3A | 59-50 | |
205114 | 12 | Tor | 07-04-22 | 20:45 | 3. division Herrer Øst | Pulje 1 | Stevnsgade 4 | DTU | Hal 2A | 71-64 | |
213001 | 4 | Lør | 09-04-22 | 14:00 | Basketligaen Play-OFF 7-10 | Pulje 1 | the View Copenhagen | BMS Herlev | Hal 3A | 80-85 | |
210121 | 9 | Lør | 23-04-22 | 12:15 | U17 Drenge A Østdanmark 2. del Pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade | Falcon 4 | Hal 3A | 42-65 | |
210643 | 7 | Lør | 23-04-22 | 14:00 | Serie 1 Herrer Østdanmark 2. del pulje 1 | Pulje 1 | Stevnsgade 6 | HBBF Vesterbro vikings 2 | Hal 3A | 79-73 | |
214773 | 1 | Søn | 24-04-22 | 14:30 | 3. division Herrer Øst Semifinaler (bedst af 2) | Pulje 1 | Stevnsgade 4 | HBBF Vesterbro vikings 3DH | Hal 2A | 47-54 | |
214908 | 1 | Søn | 24-04-22 | 09:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 8 | U13 D1: 24.04 0930-1230 Nørrebrohal 3 A | Falcon 4 Orange 2009 | Hørsholm 5 D10 | Hal 3A | 32-21 | |
214913 | 3 | Søn | 24-04-22 | 09:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 8 | U13 D1: 24.04 0930-1230 Nørrebrohal 3 A | Gladsaxe 2 | Stevnsgade 3 Hawks | Hal 3A | 10-36 | |
214910 | 2 | Søn | 24-04-22 | 10:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 8 | U13 D1: 24.04 0930-1230 Nørrebrohal 3 A | Stevnsgade 3 Hawks | Falcon 4 Orange 2009 | Hal 3A | 16-19 | |
214911 | 2 | Søn | 24-04-22 | 10:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 8 | U13 D1: 24.04 0930-1230 Nørrebrohal 3 A | Hørsholm 5 D10 | Gladsaxe 2 | Hal 3A | 28-27 | |
214914 | 4 | Søn | 24-04-22 | 11:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 8 | U13 D1: 24.04 0930-1230 Nørrebrohal 3 A | Falcon 4 Orange 2009 | Gladsaxe 2 | Hal 3A | 24-23 | |
214917 | 5 | Søn | 24-04-22 | 11:30 | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 1, Runde 8 | U13 D1: 24.04 0930-1230 Nørrebrohal 3 A | Hørsholm 5 D10 | Stevnsgade 3 Hawks | Hal 3A | 21-22 | |
214755 | 2 | Søn | 24-04-22 | 16:00 | 1. Division Kvinder Kvartfinaler (bedst af 2) | Pulje 1 | Stevnsgade | KSI | Hal 3A | 68-69 | |
214793 | 2 | Lør | 30-04-22 | 10:30 | 2. division Herrer Øst Semifinaler (bedst af 2) | Pulje 1 | Stevnsgade 2 | SISU 2 | Hal 3A | 79-81 | |
215215 | 1 | Lør | 30-04-22 | 14:30 | 1. Division Kvinder Semifinaler (bedst af 2) | Pulje 1 | Stevnsgade | Aabyhøj 2 | Hal 3A | 75-56 | |
215335 | 1 | Søn | 08-05-22 | 12:30 | 2. Division Kvinder Øst Finaler (bedst af 2) | Pulje 1 | KSI 2 | Jonstrup | Hal 1B | 65-72 | |
215352 | 1 | Søn | 15-05-22 | 10:00 | 1. Division Kvinder Finaler (bedst af 2) | Pulje 1 | Stevnsgade | Høbas | Hal 3A | 46-67 | |
215334 | 2 | Søn | 15-05-22 | 12:30 | 2. Divison Herrer Øst Finaler (bedst af 2) | Pulje 1 | Stevnsgade 2 | BK Ishøj Flamme | Hal 3A | 58-58 | |