Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Næshøjhallen (906)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
160339 30-09-17
kl. 14:30
U16 Herrer Vestdanmark, Pulje 3, runde 1
U16 H2: 30.09, 1430-1900 Næshøjhallen
Harlev BK U16
Lystrup IF U16
Hallen
160340 30-09-17
kl. 14:55
U16 Herrer Vestdanmark, Pulje 3, runde 1
U16 H2: 30.09, 1430-1900 Næshøjhallen
Horsens IC 3 U16
Herning U16
Hallen
160341 30-09-17
kl. 15:20
U16 Herrer Vestdanmark, Pulje 3, runde 1
U16 H2: 30.09, 1430-1900 Næshøjhallen
Tåstrup GF U16
Harlev BK U16
Hallen
160342 30-09-17
kl. 15:45
U16 Herrer Vestdanmark, Pulje 3, runde 1
U16 H2: 30.09, 1430-1900 Næshøjhallen
Lystrup IF U16
Horsens IC 3 U16
Hallen
160343 30-09-17
kl. 16:10
U16 Herrer Vestdanmark, Pulje 3, runde 1
U16 H2: 30.09, 1430-1900 Næshøjhallen
Herning U16
Lystrup IF U16
Hallen
160344 30-09-17
kl. 16:35
U16 Herrer Vestdanmark, Pulje 3, runde 1
U16 H2: 30.09, 1430-1900 Næshøjhallen
Horsens IC 3 U16
Tåstrup GF U16
Hallen
160345 30-09-17
kl. 17:00
U16 Herrer Vestdanmark, Pulje 3, runde 1
U16 H2: 30.09, 1430-1900 Næshøjhallen
Harlev BK U16
Horsens IC 3 U16
Hallen
160346 30-09-17
kl. 17:25
U16 Herrer Vestdanmark, Pulje 3, runde 1
U16 H2: 30.09, 1430-1900 Næshøjhallen
Tåstrup GF U16
Herning U16
Hallen
160348 30-09-17
kl. 17:50
U16 Herrer Vestdanmark, Pulje 3, runde 1
U16 H2: 30.09, 1430-1900 Næshøjhallen
Lystrup IF U16
Tåstrup GF U16
Hallen
160347 30-09-17
kl. 18:15
U16 Herrer Vestdanmark, Pulje 3, runde 1
U16 H2: 30.09, 1430-1900 Næshøjhallen
Herning U16
Harlev BK U16
Hallen
160959 28-10-17
kl. 14:30
U12 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U12 H1: 28.10, 1430-1730 Næshøjhallen
Hadsten SK 2 U12
Lystrup IF U12
Hallen
160964 28-10-17
kl. 14:30
U12 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U12 H1: 28.10, 1430-1730 Næshøjhallen
Skovbakken Bears 2 U12
Harlev BK U12
Hallen
160961 28-10-17
kl. 15:30
U12 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U12 H1: 28.10, 1430-1730 Næshøjhallen
Harlev BK U12
Hadsten SK 2 U12
Hallen
160962 28-10-17
kl. 15:30
U12 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U12 H1: 28.10, 1430-1730 Næshøjhallen
Lystrup IF U12
Skovbakken Bears 2 U12
Hallen
160965 28-10-17
kl. 16:30
U12 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U12 H1: 28.10, 1430-1730 Næshøjhallen
Hadsten SK 2 U12
Skovbakken Bears 2 U12
Hallen
160968 28-10-17
kl. 16:30
U12 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U12 H1: 28.10, 1430-1730 Næshøjhallen
Lystrup IF U12
Harlev BK U12
Hallen
160914 04-11-17
kl. 14:30
U14 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U14 H1: 04.11, 1430-1900 Næshøjhallen
Testrup-Mårslet U14
Harlev BK U14
Hallen
160909 04-11-17
kl. 15:15
U14 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U14 H1: 04.11, 1430-1900 Næshøjhallen
Hadsund Boldklub - Basket U14
Randers Cimbria U14
Hallen
160911 04-11-17
kl. 16:00
U14 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U14 H1: 04.11, 1430-1900 Næshøjhallen
Harlev BK U14
Hadsund Boldklub - Basket U14
Hallen
160912 04-11-17
kl. 16:45
U14 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U14 H1: 04.11, 1430-1900 Næshøjhallen
Randers Cimbria U14
Testrup-Mårslet U14
Hallen
160915 04-11-17
kl. 17:30
U14 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U14 H1: 04.11, 1430-1900 Næshøjhallen
Hadsund Boldklub - Basket U14
Testrup-Mårslet U14
Hallen
160918 04-11-17
kl. 18:15
U14 Herrer Vestdanmark, Pulje 2, runde 2
U14 H1: 04.11, 1430-1900 Næshøjhallen
Randers Cimbria U14
Harlev BK U14
Hallen