Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Serie 2 herrer Østdanmark, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
197700
25-10-20
kl. 11:15
Brønshøj 2
Broernes 4
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197760
25-10-20
kl. 12:00
Stevnsgade 7
BK Amager 2
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
197699
31-10-20
kl. 15:30
Stevnsgade 9
KSI 3
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
197690
01-11-20
Holbæk 3
Glostrup 3
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
197698
01-11-20
kl. 10:45
Stevnsgade 7
Birkerød 3
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
197695
01-11-20
kl. 15:30
Stevnsgade 8
SISU 5
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
197696
01-11-20
kl. 15:30
Fredensborg
Baltic 2
Endruphallen
Hallen
ANN
197773
07-11-20
kl. 15:30
Broernes 4
KSI 3
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197708
14-11-20
kl. 12:15
CBS 3
Fredensborg
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
197707
14-11-20
kl. 14:45
ALBA 2
Stevnsgade 8
Engholmhallen
Hallen
ANN
197712
15-11-20
BK Amager 2
Brønshøj 2
Amagerhallen
Stor bane
ANN
197703
15-11-20
kl. 09:30
Glostrup 3
B70
Glostruphallen
Hal 3
ANN
197702
15-11-20
kl. 11:15
Glostrup 2
Holbæk 3
Glostruphallen
Hal 3
ANN
197710
15-11-20
kl. 12:15
KSI 3
Stevnsgade 7
Idrætshallen
Hallen
ANN
197714
19-11-20
kl. 20:20
Glostrup 2
Glostrup 3
Glostruphallen
Hal 1
ANN
197722
21-11-20
kl. 13:15
KSI 3
Birkerød 3
Idrætshallen
Hallen
ANN
197720
21-11-20
kl. 13:30
Baltic 2
CBS 3
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
197723
22-11-20
Stevnsgade 9
Stevnsgade 7
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
197768
22-11-20
kl. 15:30
Fredensborg
Stevnsgade 8
Endruphallen
Hallen
ANN
197718
22-11-20
kl. 17:00
SISU 5
ALBA 2
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
197734
22-11-20
kl. 17:15
BK Amager 2
Stevnsgade 9
Amagerhallen
Stor bane
ANN
197737
24-11-20
kl. 20:15
Stevnsgade 7
Broernes 4
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
197730
28-11-20
kl. 12:15
CBS 3
Stevnsgade 8
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
197728
28-11-20
kl. 13:30
Glostrup 3
Greve 2
Glostruphallen
Hal 3
ANN
197724
28-11-20
kl. 15:30
Broernes 4
BK Amager 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197729
29-11-20
kl. 13:30
Holbæk 3
Slagelse 2
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
197726
29-11-20
kl. 14:30
Solrød 2
B70
Munkekærhallen
Hallen
ANN
197733
29-11-20
kl. 16:00
Birkerød 2
Baltic 2
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197736
03-12-20
kl. 21:15
Birkerød 3
Brønshøj 2
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197738
06-12-20
Slagelse 2
Glostrup 3
Nordhallen
Hallen
ANN
197742
06-12-20
Baltic 2
ALBA 2
Korsgadehallen
Hallen
ANN
197743
06-12-20
kl. 12:00
Birkerød 2
Fredensborg
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197744
06-12-20
kl. 12:15
SISU 5
CBS 3
Gentoftehallen
Hal A Bane 3
ANN
197739
06-12-20
kl. 13:00
Holbæk 3
Greve 2
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
197748
06-12-20
kl. 14:00
KSI 3
BK Amager 2
Idrætshallen
Hallen
ANN
197746
12-12-20
kl. 15:30
Broernes 4
Birkerød 3
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197756
13-12-20
kl. 12:30
Birkerød 2
CBS 3
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197750
13-12-20
kl. 12:45
Glostrup 2
Greve 2
Glostruphallen
Hal 3
ANN
197751
13-12-20
kl. 13:00
B70
Slagelse 2
Gadehave Hallen
Hallen
ANN
197755
13-12-20
kl. 14:30
Stevnsgade 8
Baltic 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
197754
13-12-20
kl. 15:30
SISU 5
Fredensborg
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
ANN
197758
13-12-20
kl. 16:00
KSI 3
Brønshøj 2
Idrætshallen
Hallen
ANN
197732
14-12-20
kl. 20:30
ALBA 2
Fredensborg
Engholmhallen
Hallen
ANN
197764
16-12-20
kl. 20:00
Greve 2
B70
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
197765
20-12-20
Slagelse 2
Glostrup 2
Nordhallen
Hallen
ANN
197772
20-12-20
kl. 11:15
Brønshøj 2
Stevnsgade 9
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197769
20-12-20
kl. 12:00
Baltic 2
SISU 5
Korsgadehallen
Hallen
ANN
197770
20-12-20
kl. 13:00
BK Amager 2
Birkerød 3
Amagerhallen
Stor bane
ANN
197719
03-01-21
kl. 11:00
Stevnsgade 8
Birkerød 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
197780
09-01-21
kl. 13:00
Baltic 2
Fredensborg
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
197784
09-01-21
kl. 13:30
Broernes 4
Brønshøj 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197776
10-01-21
Slagelse 2
Greve 2
Nordhallen
Hallen
ANN
197779
10-01-21
kl. 11:00
SISU 5
Stevnsgade 8
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
197774
10-01-21
kl. 12:45
Glostrup 3
Holbæk 3
Glostruphallen
Hal 3
ANN
197775
10-01-21
kl. 14:30
Glostrup 2
B70
Glostruphallen
Hal 3
ANN
197783
10-01-21
kl. 15:45
KSI 3
Stevnsgade 9
Idrætshallen
Hallen
ANN
197778
11-01-21
kl. 20:30
ALBA 2
Birkerød 2
Engholmhallen
Hallen
ANN
197782
14-01-21
kl. 21:15
Birkerød 3
Stevnsgade 7
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197792
17-01-21
kl. 12:30
Fredensborg
CBS 3
Endruphallen
Hallen
ANN
197740
24-01-21
kl. 15:45
Glostrup 2
Solrød 2
Glostruphallen
Hal 3
ANN
197790
30-01-21
kl. 12:15
Stevnsgade 8
ALBA 2
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
197788
31-01-21
kl. 11:45
Greve 2
Solrød 2
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
197791
31-01-21
kl. 12:30
Birkerød 2
SISU 5
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197795
31-01-21
kl. 12:45
Stevnsgade 7
KSI 3
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
197796
31-01-21
kl. 13:15
Brønshøj 2
BK Amager 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197794
31-01-21
kl. 14:30
Stevnsgade 9
Birkerød 3
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
197766
13-02-21
kl. 14:30
CBS 3
ALBA 2
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
197747
21-02-21
kl. 10:30
Stevnsgade 7
Brønshøj 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
197805
27-02-21
kl. 14:15
CBS 3
Baltic 2
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
197807
28-02-21
Birkerød 3
KSI 3
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197798
28-02-21
Holbæk 3
B70
Bjergmarkshallen
Hallen
ANN
197799
28-02-21
kl. 11:00
Glostrup 3
Glostrup 2
Glostruphallen
Hal 3
ANN
197806
28-02-21
kl. 12:45
Stevnsgade 7
Stevnsgade 9
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
197809
28-02-21
kl. 14:15
BK Amager 2
Broernes 4
Amagerhallen
Stor bane
ANN
197802
28-02-21
kl. 14:30
Birkerød 2
Stevnsgade 8
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197803
01-03-21
kl. 20:30
ALBA 2
SISU 5
Engholmhallen
Hallen
ANN
197801
07-03-21
kl. 15:00
Solrød 2
Slagelse 2
Munkekærhallen
Hallen
ANN
197691
07-03-21
kl. 15:00
B70
Glostrup 2
Gadehave Hallen
Hallen
ANN
197815
13-03-21
kl. 13:30
Baltic 2
Birkerød 2
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
197816
13-03-21
kl. 14:00
Stevnsgade 8
CBS 3
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
197819
13-03-21
kl. 15:30
Broernes 4
Stevnsgade 7
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197811
14-03-21
kl. 11:00
Slagelse 2
Holbæk 3
Nordhallen
Hallen
ANN
197814
14-03-21
kl. 12:30
Fredensborg
ALBA 2
Endruphallen
Hallen
ANN
197812
14-03-21
kl. 13:00
B70
Solrød 2
Gadehave Hallen
Hallen
ANN
197810
14-03-21
kl. 13:00
Greve 2
Glostrup 3
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
197818
14-03-21
kl. 16:00
Brønshøj 2
Birkerød 3
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197828
20-03-21
kl. 14:15
CBS 3
SISU 5
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
197825
21-03-21
Glostrup 3
Slagelse 2
Glostruphallen
Hal 1
ANN
197832
21-03-21
BK Amager 2
KSI 3
Amagerhallen
Stor bane
ANN
197833
21-03-21
Birkerød 3
Broernes 4
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197826
21-03-21
kl. 12:30
Fredensborg
Birkerød 2
Endruphallen
Hallen
ANN
197824
21-03-21
kl. 13:00
Solrød 2
Glostrup 2
Solrød Idrætscenter
Hal A
ANN
197830
21-03-21
kl. 13:00
Brønshøj 2
Stevnsgade 7
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197829
22-03-21
kl. 20:30
ALBA 2
Baltic 2
Engholmhallen
Hallen
ANN
197822
28-03-21
kl. 10:00
Greve 2
Holbæk 3
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
197715
28-03-21
kl. 13:00
B70
Holbæk 3
Gadehave Hallen
Hallen
ANN
197840
11-04-21
ALBA 2
CBS 3
Engholmhallen
Hallen
ANN
197844
11-04-21
Birkerød 3
BK Amager 2
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197843
11-04-21
kl. 12:15
KSI 3
Broernes 4
Idrætshallen
Hallen
ANN
197835
11-04-21
kl. 12:15
Glostrup 2
Slagelse 2
Glostruphallen
Hal 3
ANN
197834
11-04-21
kl. 13:00
B70
Greve 2
Gadehave Hallen
Hallen
ANN
197836
11-04-21
kl. 14:00
Glostrup 3
Solrød 2
Glostruphallen
Hal 3
ANN
197839
11-04-21
kl. 15:15
SISU 5
Baltic 2
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
197842
11-04-21
kl. 15:30
Stevnsgade 9
Brønshøj 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
197852
17-04-21
kl. 13:30
Baltic 2
Stevnsgade 8
Hillerødegadehallen
Hallen
ANN
197851
17-04-21
kl. 14:15
CBS 3
Birkerød 2
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
197856
17-04-21
kl. 15:30
Broernes 4
Stevnsgade 9
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197848
18-04-21
Slagelse 2
B70
Nordhallen
Hallen
ANN
197853
18-04-21
kl. 12:30
Fredensborg
SISU 5
Endruphallen
Hallen
ANN
197786
18-04-21
kl. 13:00
B70
Glostrup 3
Gadehave Hallen
Hallen
ANN
197847
18-04-21
kl. 13:30
Solrød 2
Holbæk 3
Munkekærhallen
Hallen
ANN
197855
18-04-21
kl. 14:15
BK Amager 2
Stevnsgade 7
Amagerhallen
Stor bane
ANN
197857
18-04-21
kl. 15:15
Brønshøj 2
KSI 3
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
197752
21-04-21
kl. 20:00
Holbæk 3
Solrød 2
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
197716
24-04-21
kl. 11:00
Slagelse 2
Solrød 2
Nordhallen
Hallen
ANN
197820
24-04-21
kl. 13:45
Stevnsgade 9
BK Amager 2
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
197838
24-04-21
kl. 15:15
Stevnsgade 8
Fredensborg
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
197694
25-04-21
kl. 11:00
Birkerød 2
ALBA 2
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197759
25-04-21
kl. 11:00
Stevnsgade 9
Broernes 4
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
197787
28-04-21
kl. 20:00
Holbæk 3
Glostrup 2
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
197704
02-05-21
kl. 13:00
Solrød 2
Greve 2
Munkekærhallen
Hallen
ANN
197706
06-05-21
kl. 20:30
SISU 5
Birkerød 2
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
197692
09-05-21
kl. 11:00
Greve 2
Slagelse 2
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
197711
09-05-21
kl. 11:00
Birkerød 3
Stevnsgade 9
Søndervangshallen
Hallen
ANN
197849
16-05-21
kl. 10:00
Greve 2
Glostrup 2
Holmeagerhallen
St. hal
ANN
197762
16-05-21
kl. 15:00
Solrød 2
Glostrup 3
Solrød Idrætscenter
Hal A
ANN
Bemærk:
Afviklingsfrist 16. maj 2021