Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
3. division herrer øst, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
194213
20-09-20
kl. 13:00
Stevnsgade 5
Falcon 3
Nørrebrohallen
Hal 3A
49 - 47
194163
27-09-20
kl. 17:15
Gladsaxe
Roskilde
Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
96 - 33
194168
29-09-20
kl. 19:15
Falcon 3
Stevnsgade 5
Nyelandsvejskole
Hallen
64 - 51
194162
30-09-20
kl. 20:30
Hillerød
Holbæk 2
Royal Stage
Hallen
58 - 81
194169
03-10-20
kl. 13:30
Broernes 1
Hvidovre 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
74 - 79
194167
03-10-20
kl. 14:30
CBS 2
Næstved 3
Nyelandsvejskole
Hallen
71 - 49
194166
04-10-20
kl. 11:00
SISU 3
Ishøj Flamme 2
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
57 - 75
194164
04-10-20
kl. 13:00
Glostrup 1
BMS Herlev 3
Glostruphallen
Hal 3
79 - 68
194165
08-10-20
kl. 20:30
VLI
Stevnsgade 4
Johannesskolen
Hallen
86 - 64
194202
10-10-20
kl. 11:30
Ishøj Flamme 2
VLI
Ishøj Idræts & Fritidscenter
Hal 2
70 - 60
194170
10-10-20
kl. 14:30
DTU 1
KSI 2
Polythallen
Hallen
67 - 73
194178
24-10-20
kl. 10:00
Hvidovre 2
DTU 1
Holmegårdshallen
Hallen
70 - 66
194174
24-10-20
kl. 15:00
Stevnsgade 4
SISU 3
Nørrebrohallen
Hal 3A
55 - 43
194177
24-10-20
kl. 16:30
Stevnsgade 5
Broernes 1
Nørrebrohallen
Hal 3A
45 - 71
194173
24-10-20
kl. 18:00
BMS Herlev 3
Hillerød
Herlevhallen
Hal 1
82 - 59
194176
25-10-20
kl. 12:45
Næstved 3
VLI
Næstved Hallerne
Hal 1
61 - 70
194179
25-10-20
kl. 14:15
KSI 2
Falcon 3
Idrætshallen
Hallen
78 - 65
194175
25-10-20
kl. 16:30
Ishøj Flamme 2
CBS 2
Ishøj Idræts & Fritidscenter
Hal 2
77 - 71
194187
31-10-20
kl. 14:00
Broernes 1
KSI 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194185
31-10-20
kl. 14:30
CBS 2
VLI
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194180
01-11-20
kl. 01:00
Roskilde
Holbæk 2
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
194183
01-11-20
kl. 11:30
Ishøj Flamme 2
Stevnsgade 4
Ishøj Idræts & Fritidscenter
Hal 2
ANN
194196
03-11-20
kl. 19:15
Falcon 3
Broernes 1
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194193
07-11-20
VLI
SISU 3
Johannesskolen
Hallen
ANN
194194
07-11-20
kl. 12:30
CBS 2
Stevnsgade 4
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194195
07-11-20
kl. 13:15
KSI 2
Hvidovre 2
Idrætshallen
Hallen
ANN
194192
09-11-20
kl. 20:00
Næstved 3
Ishøj Flamme 2
Næstved Gymnasium
Hallen
ANN
194172
11-11-20
kl. 19:45
Roskilde
Glostrup 1
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
194204
11-11-20
kl. 20:00
Stevnsgade 5
KSI 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194198
12-11-20
kl. 20:00
Holbæk 2
BMS Herlev 3
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
194201
12-11-20
kl. 20:30
Stevnsgade 4
Næstved 3
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194206
14-11-20
kl. 13:30
Broernes 1
DTU 1
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194237
17-11-20
kl. 20:30
Stevnsgade 4
CBS 2
Nørrebrohallen
Hal 1B
ANN
194208
21-11-20
kl. 11:45
Roskilde
Gladsaxe
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
194211
22-11-20
kl. 11:30
Ishøj Flamme 2
SISU 3
Ishøj Idræts & Fritidscenter
Hal 2
ANN
194210
22-11-20
kl. 15:00
Stevnsgade 4
VLI
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194215
22-11-20
kl. 16:00
KSI 2
DTU 1
Idrætshallen
Hallen
ANN
194214
22-11-20
kl. 17:30
Hvidovre 2
Broernes 1
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
194209
22-11-20
kl. 17:45
BMS Herlev 3
Glostrup 1
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
ANN
194199
25-11-20
kl. 19:45
Roskilde
Hillerød
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
194251
28-11-20
kl. 14:30
DTU 1
Broernes 1
Polythallen
Hallen
ANN
194212
28-11-20
kl. 19:00
Næstved 3
CBS 2
Næstved Hallerne
Hal 1
ANN
194220
03-12-20
kl. 20:30
SISU 3
Stevnsgade 4
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
194222
03-12-20
kl. 21:15
Falcon 3
KSI 2
Bülowsvejhallen
Hallen
ANN
194219
05-12-20
kl. 12:15
VLI
Næstved 3
Johannesskolen
Hallen
ANN
194221
05-12-20
kl. 12:30
CBS 2
Ishøj Flamme 2
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194223
05-12-20
kl. 14:30
Broernes 1
Stevnsgade 5
Grøndal MultiCenter
Hal C
ANN
194218
05-12-20
kl. 15:15
Glostrup 1
Roskilde
Glostruphallen
Hal 3
ANN
194217
06-12-20
kl. 15:15
Gladsaxe
Holbæk 2
Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
ANN
194227
09-12-20
kl. 20:30
Hillerød
Glostrup 1
Royal Stage
Hallen
ANN
194229
12-12-20
Næstved 3
SISU 3
Næstved Gymnasium
Hallen
ANN
194230
12-12-20
kl. 12:15
VLI
CBS 2
Johannesskolen
Hallen
ANN
194226
12-12-20
kl. 18:00
BMS Herlev 3
Gladsaxe
Herlevhallen
Hal 1
ANN
194228
13-12-20
kl. 11:00
Stevnsgade 4
Ishøj Flamme 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194225
13-12-20
kl. 11:00
Holbæk 2
Roskilde
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
194231
13-12-20
kl. 12:45
Stevnsgade 5
Hvidovre 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194232
13-12-20
kl. 14:15
KSI 2
Broernes 1
Idrætshallen
Hallen
ANN
194235
16-12-20
kl. 19:45
Roskilde
BMS Herlev 3
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
194233
17-12-20
kl. 21:30
Falcon 3
DTU 1
Bülowsvejhallen
Hallen
ANN
194242
19-12-20
kl. 14:30
Broernes 1
Falcon 3
Grøndal MultiCenter
Hal C
ANN
194241
19-12-20
kl. 16:00
Hvidovre 2
KSI 2
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
194236
20-12-20
kl. 11:00
Gladsaxe
Hillerød
Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
ANN
194240
20-12-20
kl. 12:45
Stevnsgade 5
DTU 1
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194244
06-01-21
kl. 20:30
Hillerød
Roskilde
Royal Stage
Hallen
ANN
194239
07-01-21
kl. 20:30
SISU 3
VLI
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
194247
09-01-21
kl. 12:15
VLI
Ishøj Flamme 2
Johannesskolen
Hallen
ANN
194243
09-01-21
kl. 16:00
BMS Herlev 3
Holbæk 2
Herlevhallen
Hal 1
ANN
194245
10-01-21
kl. 11:00
Glostrup 1
Gladsaxe
Glostruphallen
Hal 3
ANN
194249
10-01-21
kl. 14:00
KSI 2
Stevnsgade 5
Idrætshallen
Hallen
ANN
194246
11-01-21
kl. 20:00
Næstved 3
Stevnsgade 4
Næstved Gymnasium
Hallen
ANN
194250
12-01-21
kl. 19:10
Falcon 3
Hvidovre 2
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194255
16-01-21
kl. 12:15
VLI
Falcon 3
Johannesskolen
Hallen
ANN
194254
16-01-21
kl. 14:00
BMS Herlev 3
Næstved 3
Herlevhallen
Hal 1
ANN
194257
16-01-21
kl. 14:30
CBS 2
DTU 1
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194252
17-01-21
kl. 15:00
Holbæk 2
Stevnsgade 4
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
194256
17-01-21
kl. 15:30
SISU 3
Broernes 1
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
ANN
194253
17-01-21
kl. 15:45
Roskilde
Ishøj Flamme 2
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
194188
23-01-21
kl. 11:00
DTU 1
Falcon 3
Polythallen
Hallen
ANN
194263
23-01-21
kl. 12:45
Næstved 3
KSI 2
Næstved Hallerne
Hal 1
ANN
194260
24-01-21
kl. 12:15
Glostrup 1
CBS 2
Glostruphallen
Hal 3
ANN
194262
24-01-21
kl. 12:30
Ishøj Flamme 2
Hvidovre 2
Ishøj Idræts & Fritidscenter
Hal 2
ANN
194261
24-01-21
kl. 12:45
Stevnsgade 4
Stevnsgade 5
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194272
30-01-21
kl. 14:30
Ishøj Flamme 2
BMS Herlev 3
Ishøj Idræts & Fritidscenter
Hal 2
ANN
194248
06-02-21
kl. 12:30
CBS 2
SISU 3
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194270
08-02-21
kl. 20:00
Næstved 3
Holbæk 2
Næstved Gymnasium
Hallen
ANN
194267
09-02-21
kl. 19:10
Falcon 3
Hillerød
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194265
09-02-21
kl. 19:30
Hvidovre 2
Roskilde
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
194266
12-02-21
kl. 19:00
KSI 2
BMS Herlev 3
Idrætshallen
Hallen
ANN
194269
13-02-21
kl. 12:30
DTU 1
Glostrup 1
Polythallen
Hallen
ANN
194268
13-02-21
kl. 15:30
Broernes 1
Gladsaxe
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194264
14-02-21
kl. 12:45
Stevnsgade 5
Holbæk 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194238
20-02-21
kl. 12:30
Ishøj Flamme 2
Næstved 3
Ishøj Idræts & Fritidscenter
Hal 2
ANN
194197
20-02-21
kl. 15:00
DTU 1
Stevnsgade 5
Polythallen
Hallen
ANN
194275
25-02-21
kl. 20:30
SISU 3
Glostrup 1
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
194274
27-02-21
kl. 12:15
VLI
Gladsaxe
Johannesskolen
Hallen
ANN
194271
28-02-21
kl. 14:30
Stevnsgade 4
Roskilde
Nørrebrohallen
Hal 3A
ANN
194207
04-03-21
kl. 20:00
Holbæk 2
Hillerød
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
194276
06-03-21
kl. 13:15
KSI 2
Stevnsgade 4
Idrætshallen
Hallen
ANN
194280
06-03-21
kl. 13:30
Broernes 1
CBS 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194277
07-03-21
kl. 11:00
Stevnsgade 5
Ishøj Flamme 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194278
07-03-21
kl. 12:30
Hvidovre 2
Næstved 3
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
194190
08-03-21
kl. 20:30
Hillerød
Gladsaxe
Royal Stage
Hallen
ANN
194286
10-03-21
kl. 20:30
Hillerød
Broernes 1
Royal Stage
Hallen
ANN
194171
11-03-21
kl. 20:00
Holbæk 2
Gladsaxe
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
194279
11-03-21
kl. 21:30
Falcon 3
SISU 3
Bülowsvejhallen
Hallen
ANN
194287
12-03-21
kl. 19:00
Gladsaxe
DTU 1
Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
ANN
194273
13-03-21
kl. 12:30
CBS 2
Hillerød
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194282
14-03-21
BMS Herlev 3
Stevnsgade 5
UCC Hallen Rosenlund
Hallen
ANN
194285
14-03-21
kl. 12:15
Glostrup 1
Falcon 3
Glostruphallen
Hal 3
ANN
194283
14-03-21
kl. 17:00
Holbæk 2
Hvidovre 2
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
194216
15-03-21
kl. 20:30
Hillerød
BMS Herlev 3
Royal Stage
Hallen
ANN
194293
16-03-21
kl. 20:30
Glostrup 1
VLI
Glostruphallen
Hal 1
ANN
194284
17-03-21
kl. 19:45
Roskilde
KSI 2
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
194291
17-03-21
kl. 20:30
Hillerød
SISU 3
Royal Stage
Hallen
ANN
194288
18-03-21
kl. 20:00
Holbæk 2
Ishøj Flamme 2
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
194224
20-03-21
kl. 12:00
DTU 1
Hvidovre 2
Polythallen
Hallen
ANN
194290
20-03-21
kl. 18:00
BMS Herlev 3
Stevnsgade 4
Herlevhallen
Hal 1
ANN
194292
21-03-21
kl. 11:00
Gladsaxe
CBS 2
Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
ANN
194289
21-03-21
kl. 14:00
Roskilde
Næstved 3
Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
ANN
194299
27-03-21
kl. 12:30
DTU 1
Hillerød
Polythallen
Hallen
ANN
194298
27-03-21
kl. 13:30
Broernes 1
Glostrup 1
Grøndal MultiCenter
Hal K
ANN
194294
28-03-21
kl. 11:00
Stevnsgade 5
Roskilde
Nørrebrohallen
Hal 2A
ANN
194295
28-03-21
kl. 13:00
Hvidovre 2
BMS Herlev 3
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
194296
28-03-21
kl. 13:00
KSI 2
Holbæk 2
Idrætshallen
Hallen
ANN
194259
28-03-21
kl. 16:00
Gladsaxe
SISU 3
Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
ANN
194297
30-03-21
kl. 19:10
Falcon 3
Gladsaxe
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194281
03-04-21
kl. 12:30
DTU 1
VLI
Polythallen
Hallen
ANN
194300
03-04-21
kl. 13:00
Næstved 3
Stevnsgade 5
Næstved Hallerne
Hal 1
ANN
194302
06-04-21
kl. 20:30
Stevnsgade 4
Hvidovre 2
Nørrebrohallen
Hal 1B
ANN
194258
07-04-21
kl. 20:30
Hillerød
VLI
Royal Stage
Hallen
ANN
194234
08-04-21
kl. 20:00
Holbæk 2
Glostrup 1
Holbæk
Multihallen Basket
ANN
194304
08-04-21
kl. 20:30
SISU 3
DTU 1
Gentoftehallen
Hal A Bane 1
ANN
194303
10-04-21
kl. 12:15
VLI
Broernes 1
Johannesskolen
Hallen
ANN
194305
10-04-21
kl. 12:30
CBS 2
Falcon 3
Nyelandsvejskole
Hallen
ANN
194181
10-04-21
kl. 15:30
Gladsaxe
BMS Herlev 3
Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
ANN
194301
11-04-21
kl. 12:30
Ishøj Flamme 2
KSI 2
Ishøj Idræts & Fritidscenter
Hal 2
ANN
194184
15-04-21
kl. 20:30
SISU 3
Næstved 3
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
194189
17-04-21
BMS Herlev 3
Roskilde
Herlevhallen
Hal 1
ANN
194186
18-04-21
kl. 12:00
Hvidovre 2
Stevnsgade 5
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
194205
25-04-21
kl. 14:30
Hvidovre 2
Falcon 3
Holmegårdshallen
Hallen
ANN
194182
25-04-21
kl. 16:00
Glostrup 1
Hillerød
Glostruphallen
Hal 3
ANN
194203
29-04-21
kl. 20:30
SISU 3
CBS 2
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
ANN
194200
01-05-21
kl. 13:00
Gladsaxe
Glostrup 1
Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
ANN
194191
09-05-21
kl. 10:45
Glostrup 1
Holbæk 2
Glostruphallen
Hal 3
ANN
Bemærk:
Afviklingsfrist 16. maj 2021