Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
U17 damer landsdækkende, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
182468
21-09-19
kl. 14:30
BK Amager
Falcon
Amagerhallen
Stor bane
59 - 75
182467
22-09-19
kl. 16:00
EVN
Hørsholm
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
71 - 72
182466
22-09-19
kl. 16:30
SISU
BMS-Herlev
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
48 - 69
182470
29-09-19
kl. 14:00
Hørsholm
BK Amager
Rungsted Skole
Hallen
74 - 56
182471
29-09-19
kl. 15:00
Falcon
SISU
Nyelandsvejskole
Hallen
43 - 55
182469
02-10-19
kl. 19:00
BMS-Herlev
EVN
Rosenlundskolen
Ny. Hal
96 - 61
182474
05-10-19
kl. 14:00
BK Amager
SISU
Amagerhallen
Stor bane
75 - 56
182473
06-10-19
kl. 16:00
EVN
Falcon
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
60 - 72
182472
06-10-19
kl. 16:30
Hørsholm
BMS-Herlev
Rungsted Skole
Hallen
59 - 79
182475
25-10-19
kl. 19:15
Falcon
Hørsholm
Bülowsvejhallen
Hallen
62 - 50
182476
27-10-19
kl. 17:30
SISU
EVN
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
68 - 54
182477
27-10-19
kl. 17:30
BK Amager
BMS-Herlev
Amagerhallen
Stor bane
35 - 91
182479
03-11-19
kl. 15:00
Hørsholm
SISU
Rådhushallen
Hallen
74 - 67
182480
03-11-19
kl. 16:00
EVN
BK Amager
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
76 - 53
182478
03-11-19
kl. 16:00
BMS-Herlev
Falcon
Rosenlundskolen
Ny. Hal
48 - 52
182483
10-11-19
kl. 13:00
Falcon
BK Amager
Nyelandsvejskole
Hallen
51 - 44
182482
10-11-19
kl. 14:00
Hørsholm
EVN
Rungsted Skole
Hallen
83 - 49
182481
10-11-19
kl. 16:00
BMS-Herlev
SISU
Rosenlundskolen
Ny. Hal
92 - 42
182486
23-11-19
kl. 18:00
BK Amager
Hørsholm
Amagerhallen
Stor bane
55 - 82
182485
24-11-19
kl. 16:00
EVN
BMS-Herlev
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
44 - 53
182484
24-11-19
kl. 16:30
SISU
Falcon
Gentoftehallen
Hal A
52 - 68
182487
04-12-19
kl. 19:00
BMS-Herlev
Hørsholm
Rosenlundskolen
Ny. Hal
89 - 62
182489
04-12-19
kl. 19:15
SISU
BK Amager
Gentoftehallen
Hal B Bane 3
73 - 70
182488
05-12-19
kl. 18:15
Falcon
EVN
Bülowsvejhallen
Hallen
44 - 54
182491
07-12-19
kl. 15:00
Hørsholm
Falcon
Rungsted Skole
Hallen
66 - 51
182492
08-12-19
kl. 14:00
EVN
SISU
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
60 - 66
182490
08-12-19
kl. 14:00
BMS-Herlev
BK Amager
Rosenlundskolen
Ny. Hal
84 - 62
182495
15-12-19
kl. 12:30
BK Amager
EVN
Amagerhallen
Stor bane
71 - 43
182493
15-12-19
kl. 14:30
Falcon
BMS-Herlev
Bülowsvejhallen
Hallen
44 - 51
182494
15-12-19
kl. 17:00
SISU
Hørsholm
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
70 - 59
182497
12-01-20
kl. 14:00
EVN
Hørsholm
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
56 - 86
182496
19-01-20
kl. 15:30
SISU
BMS-Herlev
Gentoftehallen
Hal A
71 - 89
182498
22-01-20
kl. 19:00
BK Amager
Falcon
Amagerhallen
Stor bane
43 - 55
182501
25-01-20
kl. 13:30
Falcon
SISU
Bülowsvejhallen
Hallen
50 - 35
182500
25-01-20
kl. 15:30
Hørsholm
BK Amager
Hørsholmhallen
Hallen
63 - 34
182499
29-01-20
kl. 19:00
BMS-Herlev
EVN
Rosenlundskolen
Ny. Hal
82 - 41
182503
01-02-20
kl. 14:00
EVN
Falcon
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
48 - 61
182502
01-02-20
kl. 15:00
Hørsholm
BMS-Herlev
Rungsted Skole
Hallen
62 - 96
182504
01-02-20
kl. 16:30
BK Amager
SISU
Amagerhallen
Stor bane
55 - 71
182507
05-02-20
kl. 19:00
BK Amager
BMS-Herlev
Amagerhallen
Stor bane
67 - 71
182506
22-02-20
kl. 11:00
SISU
EVN
Gentoftehallen
Hal B Bane 1
74 - 65
182509
04-03-20
kl. 18:00
Hørsholm
SISU
Hørsholmhallen
Hallen
41 - 52
182505
07-03-20
kl. 13:30
Falcon
Hørsholm
Bülowsvejhallen
Hallen
49 - 64
182510
08-03-20
kl. 14:00
EVN
BK Amager
Efterskolen ved Nyborg
Hallen
61 - 41
182508
08-03-20
kl. 16:00
BMS-Herlev
Falcon
Rosenlundskolen
Ny. Hal
52 - 47
Bemærk:
Deadline: 8.marts