Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. division damer øst - ny, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
177113 28-10-18
kl. 19:00
Falbas 2 Roskilde Korsgadehallen
Bane 1
29 - 59
177100 02-11-18
kl. 19:00
KSI 2 Stevnsgade 2 Idrætshallen
Hallen
41 - 43
177114 04-11-18
kl. 16:00
Hvidovre Jonstrup Holmegårdshallen
Hallen
43 - 73
177102 11-11-18
kl. 10:30
Hvidovre Falbas 2 Holmegårdshallen
Hallen
46 - 49
177090 11-11-18
kl. 15:00
Birkerød Stevnsgade 2 Søndervangshallen
Hallen
25 - 76
177110 17-11-18
kl. 13:15
Broernes Stevnsgade 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
22 - 73
177119 18-11-18
kl. 14:00
Jonstrup Falbas 2 Østerhøjhallen
Hallen
44 - 41
177118 19-11-18
kl. 19:30
Roskilde VLI Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
64 - 36
177122 24-11-18
kl. 12:30
VLI Falbas 2 Johannesskolen
Hallen
48 - 45
177111 25-11-18
kl. 19:00
Birkerød KSI 2 Søndervangshallen
Hallen
36 - 50
177088 02-12-18
kl. 13:30
Roskilde Falbas 2 Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
48 - 42
177091 02-12-18
kl. 14:00
KSI 2 Broernes Idrætshallen
Hallen
51 - 42
177101 03-12-18
kl. 19:00
Birkerød Broernes Søndervangshallen
Hallen
46 - 49
177097 09-12-18
kl. 09:30
Falbas 2 VLI Bülowsvejhallen
Hallen
47 - 44
177128 16-12-18
kl. 11:00
Falbas 2 Hvidovre Skolen på Nyelandsvej
Hallen
56 - 38
177105 05-01-19
kl. 14:00
Stevnsgade 2 Birkerød Nørrebrohallen
Hal 3A
66 - 50
177098 06-01-19
kl. 10:00
Roskilde Hvidovre Himmelevhallen
Hallen
47 - 35
177104 06-01-19
kl. 12:00
Jonstrup VLI Østerhøjhallen
Hallen
54 - 46
177095 07-01-19
kl. 18:30
Stevnsgade 2 Broernes Nørrebrohallen
Hal 2A
52 - 53
177125 13-01-19
kl. 09:30
Stevnsgade 2 Broernes Nørrebrohallen
Hal 3A
37 - 50
177089 13-01-19
kl. 16:30
Jonstrup Hvidovre Østerhøjhallen
Hallen
45 - 42
177109 14-01-19
kl. 19:30
Roskilde Jonstrup Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
58 - 48
177093 20-01-19
kl. 09:30
Falbas 2 Jonstrup Bülowsvejhallen
Hallen
49 - 64
177115 20-01-19
kl. 09:30
Stevnsgade 2 KSI 2 Nørrebrohallen
Hal 2A
73 - 63
177130 20-01-19
kl. 12:30
Hvidovre VLI Holmegårdshallen
Hallen
39 - 37
177086 26-01-19
kl. 13:15
Broernes Birkerød Grøndal MultiCenter
Hal K
68 - 43
177123 27-01-19
kl. 16:00
Hvidovre Roskilde Holmegårdshallen
Hallen
31 - 29
177106 02-02-19
kl. 15:00
Broernes KSI 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
20 - 0 UHT
177136 03-02-19
kl. 16:00
Birkerød Falbas 2 Søndervangshallen
Hallen
38 - 44
177133 07-02-19
kl. 18:00
Stevnsgade 2 Roskilde Nørrebrohallen
Hal 2A
72 - 63
177134 09-02-19
kl. 15:30
KSI 2 Jonstrup Idrætshallen
Hallen
UDS
177120 18-02-19
kl. 19:00
Birkerød Stevnsgade 2 Søndervangshallen
Hallen
37 - 50
177138 24-02-19
kl. 14:00
Falbas 2 KSI 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
55 - 63
177140 28-02-19
kl. 19:00
VLI Birkerød Johannesskolen
Hallen
43 - 44
177127 02-03-19
kl. 12:30
VLI Jonstrup Johannesskolen
Hallen
48 - 53
177121 04-03-19
kl. 19:30
KSI 2 Broernes Østerbrohuset
Sportshallen
55 - 61
177145 05-03-19
kl. 21:00
Falbas 2 Stevnsgade 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
36 - 50
177085 09-03-19
kl. 16:00
Stevnsgade 2 KSI 2 Nørrebrohallen
Hal 3A
20 - 0 UHT
177135 11-03-19
kl. 19:00
Broernes VLI Østerbrohuset
Sportshallen
55 - 36
177107 16-03-19
VLI Hvidovre Johannesskolen
Hallen
177146 17-03-19
kl. 13:30
Hvidovre KSI 2 Holmegårdshallen
Hallen
50 - 39
177132 18-03-19
kl. 20:30
Jonstrup Roskilde Østerhøjhallen
Hallen
42 - 41
177126 22-03-19
kl. 20:20
KSI 2 Birkerød Idrætshallen
Hallen
66 - 41
177143 23-03-19
kl. 15:00
Broernes Falbas 2 Grøndal MultiCenter
Hal K
55 - 51
177141 24-03-19
kl. 12:00
Stevnsgade 2 Jonstrup Nørrebrohallen
Hal 3A
49 - 65
177142 24-03-19
kl. 12:30
KSI 2 VLI Idrætshallen
Hallen
44 - 40
177144 24-03-19
kl. 18:30
Birkerød Hvidovre Søndervangshallen
Hallen
38 - 45
177148 25-03-19
kl. 19:30
Roskilde Broernes Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
177147 27-03-19
kl. 20:00
Jonstrup Birkerød Østerhøjhallen
Hallen
177092 28-03-19
kl. 19:00
VLI Roskilde Johannesskolen
Hallen
177137 30-03-19
kl. 16:00
Hvidovre Stevnsgade 2 Holmegårdshallen
Hallen
177139 31-03-19
kl. 14:30
Jonstrup Broernes Østerhøjhallen
Hallen
177152 01-04-19
kl. 19:30
Roskilde Birkerød Roskilde Kongres- og Idrætscenter
Hal C1
177116 06-04-19
kl. 16:30
Broernes Birkerød Grøndal MultiCenter
Hal K
177149 07-04-19
kl. 11:00
Stevnsgade 2 VLI Nørrebrohallen
Hal 2A
177150 07-04-19
kl. 12:30
KSI 2 Roskilde Idrætshallen
Hallen
177151 08-04-19
kl. 19:30
Broernes Hvidovre Holmegårdshallen
Hallen
177096 12-04-19
kl. 18:50
KSI 2 Birkerød Idrætshallen
Hallen

Bemærk:

Afviklingsfrist den 14.04