Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 3 herrer østdanmark, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
173891 10-11-18
kl. 13:00
Bk Ishøj Flamme 2 BK Amager 4 Hillerødegadehallen
Hallen
50 - 29
173863 25-11-18
kl. 11:00
BK Amager 4 Bk Ishøj Flamme 2 Amagerhallen
Stor bane
15 - 28
173897 01-12-18
kl. 16:00
Hillerød 2 ONE TEAM Basic 3 Hillerødegadehallen
Hallen
38 - 55
173881 01-12-18
kl. 17:00
Hillerød 2 BK Amager 4 Hillerødegadehallen
Hallen
58 - 44
173848 01-12-18
kl. 18:00
ONE TEAM Basic 3 BK Amager 4 Hillerødegadehallen
Hallen
77 - 24
173845 08-12-18
kl. 16:00
Værløse 4 ONE TEAM Basic 3 Hillerødegadehallen
Hallen
32 - 50
173887 08-12-18
kl. 17:00
Værløse 4 Bk Ishøj Flamme 2 Hillerødegadehallen
Hallen
37 - 47
173879 08-12-18
kl. 18:00
ONE TEAM Basic 3 Bk Ishøj Flamme 2 Hillerødegadehallen
Hallen
35 - 28
173849 15-12-18
kl. 16:00
Hillerød 2 Værløse 4 Frederiksborghallen
Hallen
68 - 41
173876 31-01-19
kl. 17:00
BK Amager 4 ONE TEAM Basic 3 Amagerhallen
Stor bane
ANN
173877 02-02-19
kl. 16:00
Værløse 4 Hillerød 2 Søndersøhallen
Hal 1
73 - 70
173856 16-02-19
kl. 13:30
ONE TEAM Basic 3 Broernes 3 Grøndal MultiCenter
Hal K
49 - 41
173859 23-02-19
kl. 16:00
Bk Ishøj Flamme 2 Værløse 4 Hillerødegadehallen
Hallen
38 - 37
173873 23-02-19
kl. 17:00
ONE TEAM Basic 3 Værløse 4 Hillerødegadehallen
Hallen
35 - 53
173851 23-02-19
kl. 18:00
Bk Ishøj Flamme 2 ONE TEAM Basic 3 Hillerødegadehallen
Hallen
54 - 44
173857 24-02-19
kl. 11:00
Hillerød 2 Bk Ishøj Flamme 2 Frederiksborghallen
Hallen
35 - 39
173871 24-02-19
kl. 12:00
Broernes 3 Bk Ishøj Flamme 2 Frederiksborghallen
Hallen
40 - 50
173888 24-02-19
kl. 13:00
Hillerød 2 Broernes 3 Frederiksborghallen
Hallen
41 - 49
173855 02-03-19
kl. 15:30
Værløse 4 BK Amager 4 Søndersøhallen
Hal 1
0 - 20 HHT
173867 02-03-19
kl. 16:30
Broernes 3 BK Amager 4 Søndersøhallen
Hal 1
54 - 32
173864 02-03-19
kl. 17:30
Værløse 4 Broernes 3 Søndersøhallen
Hal 1
45 - 24
173883 10-03-19
kl. 12:30
BK Amager 4 Værløse 4 Amagerhallen
Stor bane
20 - 0 UHT
173892 10-03-19
kl. 13:30
Broernes 3 Værløse 4 Amagerhallen
Stor bane
20 - 0 UHT
173895 10-03-19
kl. 14:30
BK Amager 4 Broernes 3 Amagerhallen
Stor bane
45 - 58
173884 23-03-19
kl. 13:15
Broernes 3 ONE TEAM Basic 3 Grøndal MultiCenter
Hal K
59 - 34
173853 31-03-19
kl. 15:00
BK Amager 4 Hillerød 2 Amagerhallen
Stor bane
20 - 0 UHT
173869 31-03-19
kl. 16:00
ONE TEAM Basic 3 Hillerød 2 Amagerhallen
Stor bane
20 - 0 UHT
173885 27-04-19
kl. 11:00
Bk Ishøj Flamme 2 Hillerød 2 Strandgårdsskolen
Idrætshallen
38 - 41
173860 27-04-19
kl. 12:00
Broernes 3 Hillerød 2 Strandgårdsskolen
Idrætshallen
31 - 20
173843 27-04-19
kl. 13:00
Bk Ishøj Flamme 2 Broernes 3 Strandgårdsskolen
Idrætshallen
46 - 34

Bemærk:

Afviklingsfrist 5. Maj