Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

3. division herrer øst, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
170966 26-10-18
kl. 18:50
KSI 2 CBS Sport 2 Idrætshallen
Hallen
69 - 61
170963 27-10-18
kl. 12:30
VLI Falbas Johannesskolen
Hallen
58 - 55
170962 27-10-18
kl. 15:15
Broernes BK Ishøj Flamme Grøndal MultiCenter
Hal K
47 - 68
170971 28-10-18
kl. 16:00
Holbæk 2 DTU Bjergmarkshallen
Hallen
64 - 73
171001 28-10-18
kl. 16:00
Gladsaxe SISU 3 Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
86 - 83
170979 03-11-18
kl. 14:30
CBS Sport 2 Stevnsgade 3 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
63 - 86
171047 03-11-18
kl. 14:30
BK Ishøj Flamme VLI Hillerødegadehallen
Hallen
85 - 79
171020 03-11-18
kl. 15:00
BMS Herlev 3 DTU Herlevhallen
Hal 1
50 - 81
170959 03-11-18
kl. 15:30
Værløse 3 Holbæk 2 Søndersøhallen
Hal 1
62 - 63
170976 04-11-18
kl. 10:30
Gladsaxe Hillerød Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
77 - 56
170970 04-11-18
kl. 16:00
Glostrup Køge Bugt Glostruphallen
Hal 1
62 - 56
170973 04-11-18
kl. 18:00
Copenhagen Cannons Værløse 3 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
65 - 54
170990 09-11-18
kl. 20:30
KSI 2 Stevnsgade 3 Idrætshallen
Hallen
61 - 62
170983 10-11-18
kl. 12:00
BMS Herlev 3 Holbæk 2 Herlevhallen
Hal 1
53 - 93
170984 10-11-18
kl. 12:30
DTU Copenhagen Cannons Polythallen
Hallen
73 - 66
170991 10-11-18
kl. 12:30
CBS Sport 2 BC ONE TEAM Skolen på Nyelandsvej
Hallen
61 - 74
170989 10-11-18
kl. 14:00
DTU 2 Gladsaxe Polythallen
Hallen
52 - 41
170980 11-11-18
kl. 12:00
Hvidovre 2 Slagelse Holmegårdshallen
Hallen
43 - 64
170987 11-11-18
kl. 12:30
BK Ishøj Flamme Falbas Korsgadehallen
Bane 1
86 - 52
170988 12-11-18
kl. 20:00
Hillerød SISU 3 Frederiksborghallen
Frederiksborgcentret
61 - 88
170999 13-11-18
kl. 19:15
Falbas VLI Skolen på Nyelandsvej
Hallen
53 - 59
170967 18-11-18
kl. 11:00
Stevnsgade 3 BC ONE TEAM Nørrebrohallen
Hal 3A
51 - 37
170996 18-11-18
kl. 15:00
Værløse 3 DTU Søndersøhallen
Hal 1
54 - 67
170995 18-11-18
kl. 15:30
Copenhagen Cannons BMS Herlev 3 Gentoftehallen
Hal A Bane 3
78 - 55
170992 18-11-18
kl. 16:00
Glostrup Hvidovre 2 Glostruphallen
Hal 1
65 - 95
170998 18-11-18
kl. 19:00
BK Ishøj Flamme Broernes Korsgadehallen
Bane 1
71 - 49
170964 19-11-18
kl. 20:00
Hillerød DTU 2 Frederiksborghallen
Frederiksborgcentret
83 - 79
170993 22-11-18
kl. 19:30
Køge Bugt Næstved 3 Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
57 - 64
171101 24-11-18
kl. 14:15
Næstved 3 Glostrup Næstved Hallerne
Hal 1
77 - 60
171104 24-11-18
kl. 14:30
DTU Copenhagen Cannons Polythallen
Hallen
60 - 68
171082 24-11-18
kl. 15:00
Broernes Falbas Grøndal MultiCenter
Hal K
59 - 55
171103 25-11-18
kl. 10:00
BMS Herlev 3 Holbæk 2 Rosenlundskolen
Hallen
49 - 77
171100 25-11-18
kl. 15:30
Hvidovre 2 Slagelse Holmegårdshallen
Hallen
90 - 63
171095 27-11-18
kl. 19:15
Falbas BK Ishøj Flamme Skolen på Nyelandsvej
Hallen
50 - 94
170956 29-11-18
kl. 19:30
Køge Bugt Slagelse Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
40 - 70
170965 29-11-18
kl. 20:30
SISU 3 Gladsaxe Gentoftehallen
Hal B Bane 3
66 - 62
171002 01-12-18
kl. 12:30
CBS Sport 2 KSI 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
75 - 77
171097 01-12-18
kl. 12:30
Gladsaxe DTU 2 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
77 - 61
170986 01-12-18
kl. 14:45
Broernes VLI Grøndal MultiCenter
Hal K
58 - 54
171017 02-12-18
kl. 15:30
Hvidovre 2 Næstved 3 Holmegårdshallen
Hallen
84 - 57
171014 07-12-18
kl. 19:00
KSI 2 BC ONE TEAM Idrætshallen
Hallen
68 - 77
171008 08-12-18
kl. 12:00
BMS Herlev 3 Værløse 3 Herlevhallen
Hal 1
56 - 72
171011 08-12-18
kl. 12:30
VLI BK Ishøj Flamme Johannesskolen
Hallen
54 - 83
171010 08-12-18
kl. 13:15
Broernes Falbas Grøndal MultiCenter
Hal K
77 - 47
171015 09-12-18
kl. 09:30
Stevnsgade 3 CBS Sport 2 Nørrebrohallen
Hal 3A
85 - 55
171004 09-12-18
kl. 13:00
Slagelse Glostrup Nordhallen
Hallen
48 - 60
171007 09-12-18
kl. 13:30
Holbæk 2 Copenhagen Cannons Bjergmarkshallen
Hallen
57 - 85
171005 09-12-18
kl. 15:30
Hvidovre 2 Køge Bugt Holmegårdshallen
Hallen
86 - 41
171012 10-12-18
kl. 20:00
Hillerød Gladsaxe Frederiksborghallen
Hallen
45 - 67
170974 18-12-18
kl. 20:45
Falbas Broernes Skolen på Nyelandsvej
Hallen
52 - 57
170981 05-01-19
kl. 12:15
Næstved 3 Glostrup Næstved Hallerne
Hal 1
83 - 56
171019 06-01-19
kl. 13:30
Holbæk 2 Værløse 3 Bjergmarkshallen
Hallen
69 - 58
171024 10-01-19
kl. 20:30
SISU 3 Hillerød Gentoftehallen
Hal B Bane 3
74 - 28
171038 11-01-19
kl. 19:00
KSI 2 CBS Sport 2 Idrætshallen
Hallen
61 - 57
171035 12-01-19
kl. 12:30
VLI Falbas Johannesskolen
Hallen
71 - 48
171032 12-01-19
kl. 12:30
DTU Holbæk 2 Polythallen
Hallen
78 - 74
171034 12-01-19
kl. 13:15
Broernes BK Ishøj Flamme Grøndal MultiCenter
Hal K
58 - 66
171031 12-01-19
kl. 15:30
Værløse 3 Copenhagen Cannons Søndersøhallen
Hal 1
52 - 63
170977 12-01-19
kl. 15:30
DTU 2 SISU 3 Polythallen
Hallen
48 - 70
171039 12-01-19
kl. 16:00
Stevnsgade 3 BC ONE TEAM Nørrebrohallen
Hal 3A
55 - 45
171040 13-01-19
kl. 12:30
Slagelse Hvidovre 2 Nordhallen
Hallen
63 - 82
171036 14-01-19
kl. 20:00
Hillerød DTU 2 Frederiksborghallen
Hallen
60 - 63
171023 15-01-19
kl. 19:15
Falbas BK Ishøj Flamme Skolen på Nyelandsvej
Hallen
47 - 81
171028 17-01-19
kl. 19:30
Køge Bugt Glostrup Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
42 - 48
171037 17-01-19
kl. 20:30
SISU 3 Gladsaxe Gentoftehallen
Hal B Bane 3
69 - 79
171077 19-01-19
kl. 10:15
Næstved 3 Hvidovre 2 Næstved Hallerne
Hal 1
81 - 89
171000 19-01-19
kl. 14:00
DTU 2 Hillerød Polythallen
Hallen
72 - 42
170960 19-01-19
kl. 15:30
DTU BMS Herlev 3 Polythallen
Hallen
42 - 46
171051 26-01-19
kl. 12:30
CBS Sport 2 Stevnsgade 3 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
81 - 79
171044 26-01-19
kl. 16:30
Copenhagen Cannons DTU Gentoftehallen
Hal B Bane 3
66 - 65
171043 27-01-19
kl. 17:00
Holbæk 2 BMS Herlev 3 Bjergmarkshallen
Hallen
20 - 0 UHT
171026 31-01-19
kl. 20:00
Stevnsgade 3 KSI 2 Nørrebrohallen
Hal 1B
70 - 57
171022 02-02-19
kl. 12:30
VLI Broernes Johannesskolen
Hallen
51 - 47
171075 02-02-19
kl. 17:30
BC ONE TEAM Stevnsgade 3 Hillerødegadehallen
Hallen
95 - 66
171106 03-02-19
kl. 11:00
Glostrup Hvidovre 2 Glostruphallen
Hal 1
62 - 74
171110 03-02-19
kl. 15:00
Værløse 3 DTU Søndersøhallen
Hal 1
73 - 70
171109 03-02-19
kl. 17:30
Copenhagen Cannons BMS Herlev 3 Gentoftehallen
Hal A Bane 1
58 - 52
171060 04-02-19
kl. 20:00
Hillerød SISU 3 Frederiksborghallen
Frederiksborgcentret
68 - 72
170968 04-02-19
kl. 20:15
Slagelse Næstved 3 Nordhallen
Hallen
71 - 66
171046 05-02-19
kl. 19:15
Falbas Broernes Skolen på Nyelandsvej
Hallen
47 - 60
171107 07-02-19
kl. 19:30
Køge Bugt Næstved 3 Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
49 - 56
171027 09-02-19
kl. 13:00
BC ONE TEAM CBS Sport 2 Hillerødegadehallen
Hallen
77 - 67
171048 14-02-19
kl. 20:15
Gladsaxe Hillerød Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
91 - 41
171054 23-02-19
kl. 12:15
Næstved 3 Køge Bugt Næstved Hallerne
Hal 1
20 - 0 UHT
171063 23-02-19
kl. 12:30
CBS Sport 2 BC ONE TEAM Skolen på Nyelandsvej
Hallen
72 - 85
171058 23-02-19
kl. 13:15
Broernes VLI Grøndal MultiCenter
Hal K
27 - 60
171059 23-02-19
kl. 14:30
BK Ishøj Flamme Falbas Hillerødegadehallen
Hallen
85 - 67
171062 23-02-19
kl. 15:30
KSI 2 Stevnsgade 3 Idrætshallen
Hallen
69 - 65
171056 24-02-19
kl. 11:30
BMS Herlev 3 Copenhagen Cannons Rosenlundskolen
Hallen
66 - 76
171053 24-02-19
kl. 12:00
Hvidovre 2 Glostrup Holmegårdshallen
Hallen
83 - 78
171072 02-03-19
kl. 12:30
DTU 2 Hillerød Polythallen
Hallen
52 - 68
171074 02-03-19
kl. 12:30
CBS Sport 2 KSI 2 Skolen på Nyelandsvej
Hallen
65 - 67
171057 02-03-19
kl. 15:30
DTU Værløse 3 Polythallen
Hallen
63 - 64
170975 02-03-19
kl. 17:30
BK Ishøj Flamme VLI Hillerødegadehallen
Hallen
79 - 64
171068 03-03-19
kl. 13:30
Værløse 3 BMS Herlev 3 Søndersøhallen
Hal 1
84 - 48
171067 03-03-19
kl. 15:00
Copenhagen Cannons Holbæk 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 1
94 - 57
171073 03-03-19
kl. 16:00
Gladsaxe SISU 3 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
58 - 69
171064 03-03-19
kl. 16:00
Glostrup Slagelse Glostruphallen
Hal 1
20 - 0 UHT
171071 05-03-19
kl. 19:15
Falbas VLI Skolen på Nyelandsvej
Hallen
42 - 66
171076 07-03-19
kl. 19:30
Køge Bugt Slagelse Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
46 - 63
171085 07-03-19
kl. 20:30
SISU 3 DTU 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
66 - 61
171086 08-03-19
kl. 20:30
KSI 2 BC ONE TEAM Idrætshallen
Hallen
72 - 68
171083 09-03-19
kl. 12:30
VLI BK Ishøj Flamme Johannesskolen
Hallen
55 - 71
171080 09-03-19
kl. 14:30
DTU BMS Herlev 3 Polythallen
Hallen
76 - 49
171049 09-03-19
kl. 16:00
DTU 2 SISU 3 Polythallen
Hallen
31 - 42
170978 09-03-19
kl. 16:00
BC ONE TEAM KSI 2 Hillerødegadehallen
Hallen
68 - 60
171016 10-03-19
kl. 12:30
Slagelse Køge Bugt Nordhallen
Hallen
20 - 0 UHT
171087 10-03-19
kl. 16:00
Stevnsgade 3 CBS Sport 2 Nørrebrohallen
Hal 3A
73 - 69
171041 10-03-19
kl. 17:30
Glostrup Næstved 3 Glostruphallen
Hal 3
0 - 20 HHT
171079 10-03-19
kl. 18:00
Værløse 3 Holbæk 2 Søndersøhallen
Hal 1
64 - 32
171084 11-03-19
kl. 20:00
Hillerød Gladsaxe Frederiksborghallen
Frederiksborgcentret
84 - 77
171065 14-03-19
kl. 19:30
Køge Bugt Hvidovre 2 Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
59 - 68
171116 16-03-19
kl. 10:30
BMS Herlev 3 Værløse 3 Herlevhallen
Hal 1
70 - 62
171061 16-03-19
kl. 12:30
DTU 2 Gladsaxe Polythallen
Hallen
54 - 62
171112 16-03-19
kl. 14:30
Slagelse Glostrup Nordhallen
Hallen
63 - 46
171050 16-03-19
kl. 16:00
BC ONE TEAM KSI 2 Hillerødegadehallen
Hallen
69 - 72
171070 16-03-19
kl. 17:30
BK Ishøj Flamme Broernes Hillerødegadehallen
Hallen
68 - 35
171113 17-03-19
kl. 12:00
Hvidovre 2 Køge Bugt Holmegårdshallen
Hallen
20 - 0 UHT
171115 17-03-19
kl. 13:30
Holbæk 2 Copenhagen Cannons Bjergmarkshallen
Hallen
88 - 74
170957 18-03-19
kl. 20:00
Næstved 3 Hvidovre 2 Næstved Gymnasium
Hallen
69 - 72
171003 21-03-19
kl. 20:30
Stevnsgade 3 BC ONE TEAM Nørrebrohallen
Hal 1B
76 - 82
171096 21-03-19
kl. 20:30
SISU 3 Hillerød Gentoftehallen
Hal B Bane 3
66 - 65
171094 23-03-19
kl. 12:30
VLI Broernes Johannesskolen
Hallen
55 - 61
171098 23-03-19
kl. 14:00
Stevnsgade 3 KSI 2 Nørrebrohallen
Hal 3A
171099 23-03-19
kl. 14:30
BC ONE TEAM CBS Sport 2 Hillerødegadehallen
Hallen
94 - 61
171093 24-03-19
kl. 09:00
Copenhagen Cannons Værløse 3 Gentoftehallen
Hal B Bane 3
67 - 70
171088 24-03-19
kl. 09:30
Slagelse Næstved 3 Nordhallen
Hallen
70 - 71
171090 24-03-19
kl. 11:00
Glostrup Køge Bugt Glostruphallen
Hal 1
20 - 0 UHT
171091 24-03-19
kl. 13:30
Holbæk 2 DTU Bjergmarkshallen
Hallen
62 - 48
171025 24-03-19
kl. 16:30
Gladsaxe DTU 2 Gladsaxe Sportscenter
Hal 2
171029 25-03-19
kl. 20:00
Næstved 3 Slagelse Næstved Gymnasium
Hallen
171013 28-03-19
kl. 20:45
SISU 3 DTU 2 Gentoftehallen
Hal B Bane 3

Bemærk:

Afviklingfrist 27. marts