Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Old Boys 30+, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
171424 28-10-18
kl. 13:30
BMS Herlev Gladsaxe Rosenlundskolen
Gl. hal
63 - 41
171426 28-10-18
kl. 17:00
Ballerup Hawks Basketball Klub Glostrup Sundhedshuset
Hallen
85 - 46
171429 03-11-18
kl. 14:00
DTU Basketball SISU Basketball Polythallen
Hallen
68 - 56
171419 07-11-18
kl. 21:00
Gladsaxe Værløse Basketball Klub Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
37 - 97
171481 11-11-18
kl. 16:00
BMS Herlev Broernes Basketball klub Rosenlundskolen
Hallen
43 - 46
171499 13-11-18
kl. 21:15
Falcon Lyngby Basketball Club Bülowsvejhallen
Hallen
60 - 56
171434 17-11-18
kl. 14:45
Broernes Basketball klub DTU Basketball Grøndal MultiCenter
Hal K
37 - 47
171430 18-11-18
kl. 16:30
Værløse Basketball Klub BMS Herlev Søndersøhallen
Hal 1
65 - 43
171439 24-11-18
kl. 16:00
DTU Basketball Lyngby Basketball Club Polythallen
Hallen
70 - 44
171440 24-11-18
kl. 16:30
SISU Basketball Broernes Basketball klub Gentoftehallen
Hal B Bane 3
74 - 40
171504 24-11-18
kl. 17:30
Gladsaxe Glostrup Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
54 - 85
171436 25-11-18
kl. 17:00
Ballerup Hawks Basketball Klub Værløse Basketball Klub Sundhedshuset
Hallen
60 - 57
171484 28-11-18
kl. 19:15
BMS Herlev Glostrup Herlevhallen
Hal 1
68 - 83
171422 01-12-18
kl. 13:15
Broernes Basketball klub Lyngby Basketball Club Grøndal MultiCenter
Hal K
29 - 51
171485 02-12-18
kl. 18:00
Værløse Basketball Klub Gladsaxe Søndersøhallen
Hal 1
91 - 59
171494 08-12-18
kl. 15:00
Broernes Basketball klub Falcon Grøndal MultiCenter
Hal K
45 - 44
171509 09-12-18
kl. 12:30
Glostrup Værløse Basketball Klub Glostruphallen
Hal 1
53 - 78
171508 09-12-18
kl. 17:00
Ballerup Hawks Basketball Klub BMS Herlev Sundhedshuset
Hallen
73 - 37
171473 15-12-18
kl. 13:30
Broernes Basketball klub Gladsaxe Grøndal MultiCenter
Hal K
44 - 41
171446 15-12-18
kl. 13:45
Lyngby Basketball Club SISU Basketball Lundtoftehallen
Hallen
46 - 56
171442 16-12-18
kl. 12:00
BMS Herlev Ballerup Hawks Basketball Klub Rosenlundskolen
Hallen
52 - 74
171445 18-12-18
kl. 21:15
Falcon DTU Basketball Bülowsvejhallen
Hallen
51 - 69
171449 06-01-19
kl. 11:00
Glostrup Broernes Basketball klub Glostruphallen
Hal 1
70 - 39
171450 06-01-19
kl. 12:00
Gladsaxe SISU Basketball Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
35 - 83
171511 12-01-19
kl. 14:00
DTU Basketball Falcon Polythallen
Hallen
67 - 46
171507 12-01-19
kl. 14:45
Broernes Basketball klub SISU Basketball Grøndal MultiCenter
Hal K
51 - 33
171418 13-01-19
kl. 13:00
Glostrup BMS Herlev Glostruphallen
Hal 1
74 - 34
171456 19-01-19
kl. 12:30
DTU Basketball Gladsaxe Polythallen
Hallen
68 - 43
171458 19-01-19
kl. 13:15
Broernes Basketball klub Ballerup Hawks Basketball Klub Grøndal MultiCenter
Hal K
47 - 60
171452 19-01-19
kl. 13:45
Lyngby Basketball Club Værløse Basketball Klub Lundtoftehallen
Hallen
60 - 56
171454 20-01-19
kl. 15:30
BMS Herlev Falcon Rosenlundskolen
Hallen
69 - 49
171471 26-01-19
kl. 13:45
Lyngby Basketball Club BMS Herlev Lundtoftehallen
Hallen
20 - 0 UHT
171493 27-01-19
kl. 18:00
SISU Basketball DTU Basketball Gentoftehallen
Hal A
38 - 68
171464 03-02-19
kl. 12:30
Glostrup DTU Basketball Glostruphallen
Hal 1
63 - 61
171459 03-02-19
kl. 16:30
Gladsaxe Lyngby Basketball Club Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
36 - 70
171462 03-02-19
kl. 16:30
Værløse Basketball Klub Broernes Basketball klub Søndersøhallen
Hal 1
72 - 48
171463 03-02-19
kl. 17:00
Ballerup Hawks Basketball Klub SISU Basketball Sundhedshuset
Hallen
0 - 20 HHT
171421 07-02-19
kl. 19:30
SISU Basketball Falcon Gentoftehallen
Hal B Bane 1
61 - 27
171488 23-02-19
kl. 13:45
Lyngby Basketball Club Broernes Basketball klub Lundtoftehallen
Hallen
42 - 48
171457 23-02-19
kl. 17:00
SISU Basketball Glostrup Gentoftehallen
Hal B Bane 1
79 - 51
171465 24-02-19
kl. 10:00
BMS Herlev DTU Basketball Rosenlundskolen
Hallen
33 - 79
171503 24-02-19
kl. 17:00
Værløse Basketball Klub Ballerup Hawks Basketball Klub Søndersøhallen
Hal 1
59 - 83
171487 26-02-19
kl. 21:15
Falcon SISU Basketball Bülowsvejhallen
Hallen
64 - 58
171500 02-03-19
kl. 14:00
DTU Basketball Broernes Basketball klub Polythallen
Hallen
55 - 42
171496 03-03-19
kl. 14:30
BMS Herlev Værløse Basketball Klub Rosenlundskolen
Hallen
65 - 59
171497 03-03-19
kl. 17:00
Ballerup Hawks Basketball Klub Gladsaxe Sundhedshuset
Hallen
68 - 45
171506 09-03-19
kl. 13:45
Lyngby Basketball Club DTU Basketball Lundtoftehallen
Hallen
46 - 48
171491 09-03-19
kl. 16:00
Gladsaxe BMS Herlev Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
39 - 79
171490 10-03-19
kl. 16:00
Glostrup Ballerup Hawks Basketball Klub Glostruphallen
Hal 1
60 - 62
171427 12-03-19
kl. 21:15
Falcon Broernes Basketball klub Bülowsvejhallen
Hallen
41 - 65
171433 16-03-19
kl. 14:00
Lyngby Basketball Club Falcon Lundtoftehallen
Hallen
68 - 50
171466 17-03-19
kl. 12:00
Værløse Basketball Klub Falcon Søndersøhallen
Hal 1
20 - 0 UHT
171512 23-03-19
kl. 15:30
SISU Basketball Lyngby Basketball Club Gentoftehallen
Hal B Bane 1
55 - 32
171443 24-03-19
kl. 15:30
Værløse Basketball Klub Glostrup Søndersøhallen
Hal 1
65 - 47
171470 26-03-19
kl. 21:15
Falcon Ballerup Hawks Basketball Klub Bülowsvejhallen
Hallen
48 - 76
171431 30-03-19
kl. 12:30
Gladsaxe Ballerup Hawks Basketball Klub Gladsaxe Sportscenter
Hal 1 (Gl.)
64 - 87
171437 02-04-19
kl. 19:45
Glostrup Gladsaxe Glostruphallen
Hal 1
62 - 41
171476 06-04-19
kl. 13:45
Lyngby Basketball Club Glostrup Lundtoftehallen
Hallen
50 - 54
171475 09-04-19
kl. 21:15
Falcon Gladsaxe Bülowsvejhallen
Hallen
171477 13-04-19
kl. 12:30
DTU Basketball Ballerup Hawks Basketball Klub Polythallen
Hallen
68 - 58
171467 27-04-19
kl. 15:15
SISU Basketball BMS Herlev Gentoftehallen
Hal B Bane 1
171482 28-04-19
kl. 10:30
Værløse Basketball Klub DTU Basketball Søndersøhallen
Hal 1
171480 28-04-19
kl. 11:00
Glostrup Falcon Glostruphallen
Hal 1
171483 28-04-19
kl. 17:00
Ballerup Hawks Basketball Klub Lyngby Basketball Club Sundhedshuset
Hallen
171478 04-05-19
kl. 15:15
SISU Basketball Værløse Basketball Klub Gentoftehallen
Hal B Bane 1

Bemærk:

Afviklingsfrist 5. Maj