Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Serie 1 damer østdanmark, Pulje 1
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
157819
30-09-17
kl. 12:30
Køge Bugt U17
Broernes Basketball klub
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
47 - 45
157829
07-10-17
kl. 14:30
Køge Bugt U17
Birkerød Basketball
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
59 - 43
157815
08-10-17
kl. 11:00
Brønshøj Basketball
BK Amager 3
Grøndal MultiCenter
Hal K
60 - 65
157818
22-10-17
kl. 10:00
Virum 2
Baltic Basket
Virum Gymnasium
Hallen
32 - 28
157820
28-10-17
kl. 14:30
Baltic Basket
Stevnsgade 3
Hillerødegadehallen
Hallen
43 - 54
157817
29-10-17
kl. 17:00
Stevnsgade 3
Birkerød Basketball
Nørrebrohallen
Hal 2A
56 - 29
157828
12-11-17
kl. 15:00
Virum 2
Broernes Basketball 2
Virum Hallen
Hal 2
33 - 39
157825
13-11-17
kl. 20:30
Brønshøj Basketball
Baltic Basket
Grøndal MultiCenter
Hal C
53 - 30
157821
16-11-17
kl. 19:30
Broernes Basketball klub
Brønshøj Basketball
Østerbrohuset
Sportshallen
58 - 40
157822
18-11-17
kl. 16:15
Broernes Basketball 2
Køge Bugt U17
Grøndal MultiCenter
Hal K
61 - 27
157834
25-11-17
kl. 12:30
Køge Bugt U17
BK Amager 3
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
55 - 75
157831
25-11-17
kl. 13:15
Broernes Basketball klub
Stevnsgade 3
Grøndal MultiCenter
Hal K
45 - 26
157832
25-11-17
kl. 14:45
Broernes Basketball 2
Brønshøj Basketball
Grøndal MultiCenter
Hal K
49 - 31
157833
26-11-17
kl. 15:00
Birkerød Basketball
Virum 2
Søndervangshallen
Hallen
32 - 47
157844
27-11-17
kl. 19:00
Køge Bugt U17
Baltic Basket
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
67 - 21
157836
03-12-17
kl. 15:30
BK Amager 3
Baltic Basket
Amagerhallen
Stor bane
70 - 43
157837
04-12-17
kl. 20:30
Brønshøj Basketball
Stevnsgade 3
Grøndal MultiCenter
Hal C
56 - 50
157841
10-12-17
kl. 12:30
Birkerød Basketball
BK Amager 3
Søndervangshallen
Hallen
45 - 104
157843
10-12-17
kl. 12:30
Stevnsgade 3
Virum 2
Nørrebrohallen
Hal 2A
47 - 26
157840
11-12-17
kl. 19:30
Broernes Basketball klub
Broernes Basketball 2
Østerbrohuset
Sportshallen
41 - 37
157845
06-01-18
kl. 13:00
Baltic Basket
Birkerød Basketball
Hillerødegadehallen
Hallen
58 - 49
157847
06-01-18
kl. 16:30
Brønshøj Basketball
Køge Bugt U17
Grøndal MultiCenter
Hal K
41 - 53
157846
07-01-18
kl. 17:00
BK Amager 3
Broernes Basketball klub
Amagerhallen
Stor bane
93 - 47
157835
13-01-18
kl. 13:15
Broernes Basketball 2
Birkerød Basketball
Grøndal MultiCenter
Hal K
72 - 36
157823
14-01-18
kl. 18:30
BK Amager 3
Virum 2
Amagerhallen
Stor bane
53 - 29
157848
15-01-18
kl. 19:30
Stevnsgade 3
Broernes Basketball 2
Østerbrohuset
Sportshallen
44 - 52
157827
16-01-18
kl. 18:30
Stevnsgade 3
BK Amager 3
Nørrebrohallen
Hal 2A
62 - 60
157850
20-01-18
kl. 14:45
Broernes Basketball klub
Birkerød Basketball
Grøndal MultiCenter
Hal K
41 - 35
157851
20-01-18
kl. 16:15
Broernes Basketball 2
Baltic Basket
Grøndal MultiCenter
Hal K
59 - 25
157852
21-01-18
kl. 14:00
Brønshøj Basketball
Virum 2
Grøndal MultiCenter
Hal K
37 - 36
157839
28-01-18
kl. 12:00
Virum 2
Broernes Basketball klub
Virum Hallen
Hal 2
36 - 44
157854
29-01-18
kl. 18:30
Køge Bugt U17
Stevnsgade 3
Køgehallerne
Hal 1 (Ny)
57 - 51
157857
31-01-18
kl. 20:30
Birkerød Basketball
Brønshøj Basketball
Søndervangshallen
Hallen
47 - 51
157855
03-02-18
kl. 16:00
Baltic Basket
Broernes Basketball klub
Hillerødegadehallen
Hallen
46 - 39
157859
04-02-18
kl. 11:30
Virum 2
Køge Bugt U17
Virum Hallen
Hal 2
ANN
157856
04-02-18
kl. 14:00
BK Amager 3
Broernes Basketball 2
Amagerhallen
Stor bane
68 - 51
Bemærk:
Afviklingsfrist 11. februar