Kampnr. | Runde | Dag | Dato | Kl. | Række | Pulje | Hjemmehold | Udehold | Bane | Resultat | |
185179 | 5 | Søn | 17-11-19 | 17:30 | U17 herrer A Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup | Egedal basket | Hallen | 50-49 | |
184754 | 3 | Ons | 20-11-19 | 17:30 | U13 herrer mester Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup Basketball Klub | Falcon 4 Orange (2008) | Hallen | 69-40 | |
186889 | 1 | Søn | 24-11-19 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2 | U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen | Jonstrup | SISU 2008 C | Hallen | 5-13 | |
186894 | 3 | Søn | 24-11-19 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2 | U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen | Brønshøj 2 | Virum (2007-2008) | Hallen | 9-9 | |
186891 | 2 | Søn | 24-11-19 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2 | U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen | Virum (2007-2008) | Jonstrup | Hallen | 11-9 | |
186892 | 2 | Søn | 24-11-19 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2 | U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen | SISU 2008 C | Brønshøj 2 | Hallen | 11-9 | |
186895 | 4 | Søn | 24-11-19 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2 | U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen | Jonstrup | Brønshøj 2 | Hallen | 5-15 | |
186898 | 5 | Søn | 24-11-19 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 2 | U13 H1: 24.11 0900-1200 Østerhøjhallen | SISU 2008 C | Virum (2007-2008) | Hallen | 11-9 | |
184778 | 5 | Søn | 24-11-19 | 15:30 | U13 herrer mester Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup Basketball Klub | Hørsholm 2 D08 | Hallen | 55-44 | |
184665 | 3 | Søn | 24-11-19 | 17:30 | U15 herrer mester Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup | Virum 2006-1 | Hallen | 91-67 | |
188498 | 1 | Ons | 27-11-19 | 18:15 | Pokal U15 Herrer Øst 1/4 | Pulje 1 | Jonstrup | Falcon (2005) | Hallen | 47-94 | |
185189 | 6 | Søn | 01-12-19 | 13:30 | U17 herrer A Østdanmark | Pulje 1 | B70 Basket | Jonstrup | Hallen | 0-20 | HHT |
184035 | 8 | Søn | 01-12-19 | 15:30 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Jonstrup | Solrød Comets | Hallen | 61-77 | |
184493 | 2 | Søn | 01-12-19 | 17:30 | 2. division damer øst | Pulje 1 | Jonstrup | Roskilde Basketball Klub | Hallen | 51-67 | |
184801 | 7 | Søn | 08-12-19 | 15:30 | U13 herrer mester Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup Basketball Klub | ALBA 2 | Hallen | 71-58 | |
184049 | 10 | Søn | 15-12-19 | 11:30 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Jonstrup | Bk Ishøj Flamme | Hallen | 57-88 | |
185084 | 8 | Søn | 15-12-19 | 13:30 | U19 herrer A Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup | Attila | Hallen | 67-41 | |
184089 | 17 | Man | 06-01-20 | 20:30 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Jonstrup | Virum U21 | Hallen | 83-70 | |
189498 | 3 | Søn | 12-01-20 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U13 H2: 12.01 0900-1200 Østerhøjhallen | Køge Bugt 07 | BK Amager 4 (Piger) | Hallen | 15-13 | |
189493 | 1 | Søn | 12-01-20 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U13 H2: 12.01 0900-1200 Østerhøjhallen | Jonstrup | Børnebasket Furesø | Hallen | 7-13 | |
189495 | 2 | Søn | 12-01-20 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U13 H2: 12.01 0900-1200 Østerhøjhallen | BK Amager 4 (Piger) | Jonstrup | Hallen | 13-7 | |
189496 | 2 | Søn | 12-01-20 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U13 H2: 12.01 0900-1200 Østerhøjhallen | Børnebasket Furesø | Køge Bugt 07 | Hallen | 5-13 | |
189499 | 4 | Søn | 12-01-20 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U13 H2: 12.01 0900-1200 Østerhøjhallen | Jonstrup | Køge Bugt 07 | Hallen | 7-13 | |
189502 | 5 | Søn | 12-01-20 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U13 H2: 12.01 0900-1200 Østerhøjhallen | Børnebasket Furesø | BK Amager 4 (Piger) | Hallen | 5-15 | |
185057 | 4 | Søn | 19-01-20 | 15:30 | U19 herrer A Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup | Hørsholm | Hallen | 95-28 | |
184503 | 4 | Søn | 19-01-20 | 17:15 | 2. division damer øst | Pulje 1 | Jonstrup | SISU-Cannons | Hallen | 52-29 | |
188852 | 4 | Søn | 26-01-20 | 11:15 | U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Jonstrup | BMS-Herlev 2 | Hallen | 92-51 | |
184072 | 14 | Søn | 26-01-20 | 15:30 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Jonstrup | Falcon 2 | Hallen | 73-78 | |
189623 | 1 | Søn | 02-02-20 | 09:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Østerhøjhallen | Jonstrup | Falcon gul (2010) | Hallen | 13-7 | |
189628 | 3 | Søn | 02-02-20 | 09:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Østerhøjhallen | Hvidovre 1 | Virum (2009) | Hallen | 7-13 | |
189625 | 2 | Søn | 02-02-20 | 10:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Østerhøjhallen | Virum (2009) | Jonstrup | Hallen | 13-7 | |
189626 | 2 | Søn | 02-02-20 | 10:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Østerhøjhallen | Falcon gul (2010) | Hvidovre 1 | Hallen | 9-9 | |
189629 | 4 | Søn | 02-02-20 | 11:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Østerhøjhallen | Jonstrup | Hvidovre 1 | Hallen | 10-9 | |
189632 | 5 | Søn | 02-02-20 | 11:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Østerhøjhallen | Falcon gul (2010) | Virum (2009) | Hallen | 7-13 | |
188569 | 1 | Søn | 02-02-20 | 13:00 | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Jonstrup | Gladsaxe | Hallen | 55-66 | |
184550 | 13 | Søn | 02-02-20 | 15:30 | 2. division damer øst | Pulje 1 | Jonstrup | KSI 2 | Hallen | 62-50 | |
184059 | 12 | Søn | 23-02-20 | 09:30 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Jonstrup | KSI | Hallen | 58-83 | |
188814 | 2 | Søn | 23-02-20 | 11:30 | U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Jonstrup | Virum Vipers 2008 | Hallen | 45-44 | |
188845 | 2 | Søn | 23-02-20 | 13:15 | U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Jonstrup | Birkerød U17 | Hallen | 59-42 | |
188766 | 7 | Søn | 23-02-20 | 15:30 | U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Jonstrup | SISU 2 - 2008 | Hallen | 78-64 | |
184530 | 8 | Ons | 26-02-20 | 20:30 | 2. division damer øst | Pulje 1 | Jonstrup | Broernes D1 | Hallen | 47-34 | |
188582 | 4 | Søn | 01-03-20 | 13:00 | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Jonstrup | Falcon 1 gul (2005) | Hallen | 69-79 | |
188750 | 2 | Søn | 01-03-20 | 17:30 | U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Jonstrup | Falcon 2 SORT (2007) | Hallen | 73-70 | |
185100 | 13 | Ons | 04-03-20 | 19:00 | U19 herrer A Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup | Brønshøj Basket | Hallen | 63-82 | |
191232 | 3 | Søn | 08-03-20 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U13 H2: 08.03 0900-1200 Østerhøjhallen | Værløse Basketball Klub | BK Amager 3 | Hallen | 7-13 | |
191227 | 1 | Søn | 08-03-20 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U13 H2: 08.03 0900-1200 Østerhøjhallen | Jonstrup | Falcon 4 Orange (2008) | Hallen | 9-9 | |
191229 | 2 | Søn | 08-03-20 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U13 H2: 08.03 0900-1200 Østerhøjhallen | BK Amager 3 | Jonstrup | Hallen | 9-11 | |
191230 | 2 | Søn | 08-03-20 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U13 H2: 08.03 0900-1200 Østerhøjhallen | Falcon 4 Orange (2008) | Værløse Basketball Klub | Hallen | 9-11 | |
191233 | 4 | Søn | 08-03-20 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U13 H2: 08.03 0900-1200 Østerhøjhallen | Jonstrup | Værløse Basketball Klub | Hallen | 7-11 | |
191236 | 5 | Søn | 08-03-20 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U13 H2: 08.03 0900-1200 Østerhøjhallen | Falcon 4 Orange (2008) | BK Amager 3 | Hallen | 13-7 | |
188828 | 6 | Søn | 08-03-20 | 13:00 | U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Jonstrup | Falcon 2 - 2008 | Hallen | 75-40 | |
184103 | 19 | Søn | 08-03-20 | 15:30 | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Jonstrup | Birkerød | Hallen | 79-91 | |
184564 | 16 | Søn | 15-03-20 | | 2. division damer øst | Pulje 1 | Jonstrup | Hvidovre D1 | Hallen | | UDS |
188825 | 5 | Søn | 15-03-20 | | U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Jonstrup | Falcon 3 SORT | Hallen | | UDS |
188761 | 5 | Søn | 15-03-20 | | U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Jonstrup | Hørsholm 1-D07 Hvid | Hallen | | UDS |
188574 | 2 | Søn | 15-03-20 | | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Jonstrup | SISU 2005 | Hallen | | UDS |
188830 | 7 | Søn | 22-03-20 | | U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Jonstrup | Brønshøj | Hallen | | UDS |
184113 | 21 | Søn | 22-03-20 | | 2. division Herrer Øst | Pulje 1 | Jonstrup | Brønshøj Basket | Hallen | | UDS |
184575 | 18 | Søn | 29-03-20 | | 2. division damer øst | Pulje 1 | Jonstrup | Falcon 3 | Hallen | | UDS |
188836 | 1 | Søn | 29-03-20 | | U19 herrer A Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup | Stevnsgade | Hallen | | UDS |
188592 | 7 | Søn | 29-03-20 | | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Jonstrup | Falcon 2 gul (2006) | Hallen | | UDS |
191617 | 1 | Søn | 29-03-20 | | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 7 | U13 H1: 29.03 0900-1200 Østerhøjhallen | SISU 2007 | Køge Bugt 07 | Hallen | | UDS |
191619 | 2 | Søn | 29-03-20 | | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 7 | U13 H1: 29.03 0900-1200 Østerhøjhallen | Jonstrup | SISU 2007 | Hallen | | UDS |
191620 | 2 | Søn | 29-03-20 | | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 7 | U13 H1: 29.03 0900-1200 Østerhøjhallen | Køge Bugt 07 | Falcon 4 Orange (2008) | Hallen | | UDS |
191622 | 3 | Søn | 29-03-20 | | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 7 | U13 H1: 29.03 0900-1200 Østerhøjhallen | Falcon 4 Orange (2008) | Jonstrup | Hallen | | UDS |
191623 | 4 | Søn | 29-03-20 | | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 7 | U13 H1: 29.03 0900-1200 Østerhøjhallen | SISU 2007 | Falcon 4 Orange (2008) | Hallen | | UDS |
191626 | 5 | Søn | 29-03-20 | | U13 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 7 | U13 H1: 29.03 0900-1200 Østerhøjhallen | Køge Bugt 07 | Jonstrup | Hallen | | UDS |
185069 | 6 | Søn | 05-04-20 | 00:00 | U19 herrer A Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup | Slagelse Basket U19 Herrer | Hallen | | UDS |
188862 | 6 | Ons | 15-04-20 | | U17 Herrer A Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Jonstrup | Søs-Idrætsefterskole | Hallen | | UDS |
185129 | 18 | Søn | 03-05-20 | | U19 herrer A Østdanmark | Pulje 1 | Jonstrup | Holbæk U19A | Hallen | | UDS |