Kampprogram
Gentoftehallen (11)
Periode: 23-10-2019 til 23-04-2020
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
1845811Ons23-10-1919:15Serie 1 damer østdanmarkPulje 1SISU 3Baltic Hal B Bane 354-38
1879951Tor24-10-1920:30Divisionspokal Herrer Øst 1/8Pulje 1SISUBMS-Herlev 2Hal A83-75
1842732Tor24-10-1920:30Serie 1 herrer østdanmarkPulje 1SISU 4BalticHal B Bane 386-54
1848244Lør26-10-1915:30U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 1-2005 Aabyhøj IFHal B Bane 133-71
1848264Lør26-10-1917:30U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2-2006Hørsholm 2 P06Hal B Bane 161-51
1847473Lør26-10-1915:15U13 herrer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 1 - 2007BMS-HerlevHal B Bane 372-63
1848601Lør26-10-1917:00U13 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2 -2008BMS-Herlev 2Hal B Bane 337-32
1832136Søn27-10-1916:00DameligaenPulje 1SISU Hørsholm 79ers Hal A61-75
1858191Søn27-10-1909:00U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 1U15 H1: 27.10 0900-1200 Gentoftehal A bane 1Falcon sort 2006SISU 2007Hal A Bane 143-53
1858212Søn27-10-1910:00U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 1U15 H1: 27.10 0900-1200 Gentoftehal A bane 1Greve Basketball KlubFalcon sort 2006Hal A Bane 116-52
1858285Søn27-10-1911:00U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 1U15 H1: 27.10 0900-1200 Gentoftehal A bane 1SISU 2007Greve Basketball KlubHal A Bane 178-21
1861245Søn27-10-1913:00U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 1U15 D1: 27.10 1200-1500 Gentoftehal A bane 1SISU 2006Værløse Basketball KlubHal A Bane 141-39
1858391Søn27-10-1909:00U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 1U15 H1: 27.10 0900-1200 Gentoftehal A bane 3SISU 2006 CGlostrupHal A Bane 324-47
1858485Søn27-10-1910:00U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 1U15 H1: 27.10 0900-1200 Gentoftehal A bane 3GlostrupBirkerød 2Hal A Bane 325-18
1858412Søn27-10-1911:00U15 Herrer Østdanmark, pulje 7, runde 1U15 H1: 27.10 0900-1200 Gentoftehal A bane 3Birkerød 2SISU 2006 CHal A Bane 335-26
1844973Søn27-10-1915:002. division damer østPulje 1SISU-CannonsFalcon 3Hal B Bane 152-49
1830394Søn27-10-1917:00U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 1- 03 Næstved BasketballHal B Bane 1103-46
1830384Søn27-10-1915:30U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 2 - 04Skovbakken BearsHal B Bane 358-102
1824764Søn27-10-1917:30U17 damer landsdækkendePulje 1SISUEVN Hal B Bane 368-54
1841534Tir29-10-1920:303. division herrer østPulje 1Copenhagen CannonsSISU 3Hal B Bane 372-78
1827305Tor31-10-1920:301. Division Herrer Pulje 1SISUHvidovrebasket Hal A77-78
1841443Tor31-10-1920:303. division herrer østPulje 1SISU 3DTU 2Hal B Bane 159-57
1840114Lør02-11-1915:302. division Herrer ØstPulje 1SISU 2ALBAHal A Bane 353-41
1851543Lør02-11-1917:30U17 herrer A ØstdanmarkPulje 1SISU 3 AVirum 2 U17Hal B Bane 139-27
1846633Lør02-11-1915:15U15 herrer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2006Brønshøj BasketHal B Bane 346-82
1827376Søn03-11-1915:301. Division Herrer Pulje 1SISUVærløse 2Hal A93-72
1852123Søn03-11-1909:00U17 Damer A ØstdanmarkPulje 1SISU 2AVirum U17Hal A Bane 1100-22
1846663Søn03-11-1913:00U15 herrer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2005 GlostrupHal A Bane 181-24
1845893Søn03-11-1911:00Serie 1 damer østdanmarkPulje 1SISU 3CBS Dame 2Hal A Bane 352-26
1844022Søn03-11-1913:00Serie 2 herrer østdanmarkPulje 1SISU 5Stevnsgade 7Hal A Bane 364-51
1881391Tir05-11-1920:30Divisionspokal Damer Øst 1/4Pulje 1SISU-CannonsKSI Basketball AfdelingHal B Bane 147-87
1881291Ons06-11-1920:30Divisionspokal Herrer Øst 1/4Pulje 1SISUFalconHal A53-85
1856721Ons06-11-1919:30Pokal U17 Damer øst 1/4 Pulje 1SISUHørsholmHal B Bane 360-83
1842813Tor07-11-1920:30Serie 1 herrer østdanmarkPulje 1SISU 4Egedal basketHal B Bane 170-50
1832239Fre08-11-1919:30DameligaenPulje 1SISU BMS Herlev WolfpackHal A52-58
1845105Lør09-11-1900:002. division damer østPulje 1SISU-CannonsRoskilde Basketball KlubHal B Bane 1UDS
1844073Lør09-11-1917:30Serie 2 herrer østdanmarkPulje 1SISU 5Birkerød 2Hal B Bane 155-46
1852196Lør09-11-1915:15U17 Damer A ØstdanmarkPulje 1SISU 2ASolrød CometsHal B Bane 343-61
18290216Søn10-11-1912:301. division damer Pulje 1SISU U19CBS 1Hal A46-74
1830656Søn10-11-1914:30U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 2 - 04CPH FutureHal A68-94
1827437Søn10-11-1916:301. Division Herrer Pulje 1SISUBMS-Herlev 2Hal A78-81
1847654Søn10-11-1909:00U13 herrer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 3 - 2007ALBA 2Hal A Bane 171-17
1829078Tor14-11-1919:301. division damer Pulje 1SISU U19Værløse 2Hal B Bane 172-77
1881371Tor14-11-1918:30Divisionspokal Damer Øst 1/4Pulje 1SISU 3FalconHal B Bane 348-94
1841261Tor14-11-1920:303. division herrer østPulje 1SISU 3Hillerød FightersHal B Bane 357-56
1847271Lør16-11-1915:30U13 herrer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2 - 2008StevnsgadeHal B Bane 136-49
1846542Lør16-11-1917:30U15 herrer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2005 Næstved BasketballHal B Bane 174-60
18406012Lør16-11-1915:152. division Herrer ØstPulje 1SISU 2Solrød CometsHal B Bane 378-66
1848417Lør16-11-1917:15U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 1-2005 BK AmagerHal B Bane 341-78
1830727Tir19-11-1917:45U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 2 - 04HørsholmHal B Bane 3
1830737Tir19-11-1919:45U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 1- 03 GladsaxeHal B Bane 3
1848051Ons20-11-1919:15U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 1-2005 BMS-HerlevHal B Bane 3
1843005Tor21-11-1920:30Serie 1 herrer østdanmarkPulje 1SISU 4Atlas Hal B Bane 3
1847735Lør23-11-1915:30U13 herrer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2 - 2008Falcon 2 SORT (2007)Hal B Bane 1
1851745Lør23-11-1917:30U17 herrer A ØstdanmarkPulje 1SISU 3 AHillerød BasketHal B Bane 1
1877621Lør23-11-1915:15Old Boys 30+Pulje 1SISUGladsaxeHal B Bane 3
1830858Søn24-11-1914:30U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 1- 03 HørsholmHal A
1824847Søn24-11-1916:30U17 damer landsdækkendePulje 1SISUFalconHal A
1848835Søn24-11-1909:00U13 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 1 - 2007Hørsholm P07Hal A Bane 1
1845975Søn24-11-1909:00Serie 1 damer østdanmarkPulje 1SISU 3Baltic 2Hal A Bane 3
1865653Søn24-11-1911:00Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1SISU 6EspergærdeHal A Bane 3
1847036Søn24-11-1912:30U15 herrer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2005 Hørsholm D05Hal B Bane 1
1848132Søn24-11-1915:00U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2-2006Hørsholm 1 - P05Hal B Bane 1
1846976Søn24-11-1914:45U15 herrer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2006GladsaxeHal B Bane 3
1848845Søn24-11-1916:45U13 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2 -2008BrønshøjHal B Bane 3
1830868Tir26-11-1917:45U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 2 - 04VirumHal B Bane 3
1830363Tor28-11-1920:30U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 1- 03 Brønshøj BasketHal A
18322811Man02-12-1918:30DameligaenPulje 1SISU BK AmagerHal A
1830919Tir03-12-1919:15U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 1- 03 Værløse Basketball KlubHal B Bane 3
1824898Ons04-12-1919:15U17 damer landsdækkendePulje 1SISUBK AmagerHal B Bane 3
1830929Tor05-12-1919:15U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 2 - 04Brønshøj BasketHal B Bane 3
1828834Lør07-12-1912:001. division damer Pulje 1SISU U19Falcon Hal B Bane 1
1830222Lør07-12-1914:00U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 1- 03 Skovbakken BearsHal B Bane 1
1848386Lør07-12-1915:45U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2-2006GladsaxeHal B Bane 1
1848947Lør07-12-1915:30U13 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 1 - 2007BMS-Herlev 1Hal B Bane 3
1847987Lør07-12-1917:30U13 herrer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 2 - 2008Næstved BasketballHal B Bane 3
18309910Søn08-12-1914:30U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 1- 03 SISU 2 - 04Hal A
18293514Søn08-12-1916:301. division damer Pulje 1SISU U19 BK Amager 2Hal A
1876901Søn08-12-1910:00U13 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 3U13 D2: Mangler arrangørRingsted RATS Basketball Slagelse Basket U13 DamerHal A Bane 1
1866295Søn08-12-1909:00Serie 2 damer østdanmarkPulje 1SISU 4 U19Stevnsgade 4Hal A Bane 3
1841797Søn08-12-1911:003. division herrer østPulje 1Copenhagen CannonsDTU 2Hal A Bane 3
18485410Søn08-12-1909:00U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1SISU 1-2005 Hvidovre 1Hal B Bane 1
1844266Søn08-12-1911:00Serie 2 herrer østdanmarkPulje 1SISU 5JIF HakoahHal B Bane 1
1866131Tor12-12-1919:15Serie 2 damer østdanmarkPulje 1SISU 4 U19KSI 3Hal B Bane 3
18405210Lør14-12-1915:302. division Herrer ØstPulje 1SISU 2Falcon 2Hal B Bane 1
1829487Søn15-12-1915:001. division damer Pulje 1SISU U19StevnsgadeHal A
18278113Søn15-12-1917:001. Division Herrer Pulje 1SISUFalconHal A
1845298Søn15-12-1909:002. division damer østPulje 1SISU-CannonsVLIHal A Bane 1
1844205Søn15-12-1911:00Serie 2 herrer østdanmarkPulje 1SISU 5DTU 3Hal A Bane 1
1841908Søn15-12-1913:003. division herrer østPulje 1Copenhagen CannonsGladsaxeHal A Bane 1
18249410Søn15-12-1917:00U17 damer landsdækkendePulje 1SISUHørsholmHal B Bane 1
18312312Tir17-12-1917:30U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 2 - 04EVN 2Hal B Bane 3
18312412Tir17-12-1919:30U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 1- 03 EVN Hal B Bane 3
1866213Søn22-12-1911:00Serie 2 damer østdanmarkPulje 1SISU 4 U19Hvidovre U22Hal A Bane 1
18453310Søn05-01-2009:002. division damer østPulje 1SISU-CannonsBrønshøj BasketHal A Bane 1
1877857Søn05-01-2013:00Old Boys 30+Pulje 1SISUGlostrupHal A Bane 1
1843096Tor09-01-2020:30Serie 1 herrer østdanmarkPulje 1SISU 4BMS-Herlev 4Hal B Bane 1
1852299Lør11-01-2015:30U17 Damer A ØstdanmarkPulje 1SISU 2AEVN 2Hal B Bane 3
18323714Søn12-01-2014:00DameligaenPulje 1SISU Aabyhøj IFHal A
18420710Søn12-01-2011:003. division herrer østPulje 1Copenhagen CannonsHillerød FightersHal A Bane 1
18314915Tir14-01-2019:15U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 1- 03 VirumHal B Bane 3
18281218Tor16-01-2020:301. Division Herrer Pulje 1SISUVirumHal A
1843369Tor16-01-2020:30Serie 1 herrer østdanmarkPulje 1SISU 4Stevnsgade 5Hal B Bane 1
1840307Lør18-01-2015:302. division Herrer ØstPulje 1SISU 2BirkerødHal B Bane 1
18282019Søn19-01-2017:301. Division Herrer Pulje 1SISUEBS Holbæk/StenhusHal A
18249611Søn19-01-2015:30U17 damer landsdækkendePulje 1SISUBMS-HerlevHal A Bane 1
18298018Søn19-01-2013:301. division damer Pulje 1SISU U19KSIHal B Bane 1
1831991Ons22-01-2019:30DameligaenPulje 1SISU Lemvig BasketHal A
1841999Tor23-01-2020:303. division herrer østPulje 1SISU 3Copenhagen CannonsHal B Bane 1
18314114Tor23-01-2019:15U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 2 - 04Falcon 2005Hal B Bane 3
18314815Søn26-01-2015:00U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 2 - 04GlostrupHal A
1844439Søn26-01-2011:00Serie 2 herrer østdanmarkPulje 1SISU 5Holbæk 3Hal A Bane 1
1865571Søn26-01-2013:00Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1SISU 6Værløse 4Hal A Bane 1
18407714Søn26-01-2013:002. division Herrer ØstPulje 1SISU 2KSIHal A Bane 3
18421611Tor30-01-2020:303. division herrer østPulje 1SISU 3Hillerød FightersHal B Bane 1
18299021Søn02-02-2015:301. division damer Pulje 1SISU U19Stenhus U19Hal A
18283221Søn02-02-2017:301. Division Herrer Pulje 1SISUNæstved 2Hal A
18454913Søn02-02-2009:002. division damer østPulje 1SISU-CannonsStevnsgade 2Hal A Bane 1
1846139Søn02-02-2011:00Serie 1 damer østdanmarkPulje 1SISU 3GlostrupHal A Bane 1
1840398Søn02-02-2013:002. division Herrer ØstPulje 1SISU 2Bk Ishøj FlammeHal A Bane 1
1865899Søn02-02-2009:00Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1SISU 6FBBKHal A Bane 3
1841807Søn02-02-2016:303. division herrer østPulje 1SISU 3Værløse 3Hal B Bane 1
1832063Ons05-02-2019:30DameligaenPulje 1SISU Værløse Blue HawksHal A
18421511Tir18-02-2020:303. division herrer østPulje 1Copenhagen CannonsVærløse 3Hal B Bane 1
18250614Lør22-02-2010:45U17 damer landsdækkendePulje 1SISUEVN Hal B Bane 1
18277011Søn23-02-2013:001. Division Herrer Pulje 1SISUHørsholmHal A
18325520Søn23-02-2016:00DameligaenPulje 1SISU Hørsholm 79ers Hal A
18408516Søn23-02-2014:452. division Herrer ØstPulje 1SISU 2Hørsholm 2Hal B Bane 1
18317617Tir25-02-2019:15U17 herrer landsdækkendePulje 1SISU 1- 03 Falcon 2005Hal B Bane 3
18300724Tor27-02-2019:001. division damer Pulje 1SISU U19BMS Herlev U19Hal B Bane 3
18424314Tor27-02-2020:303. division herrer østPulje 1Copenhagen CannonsSISU 3Hal B Bane 3
1866459Søn01-03-2009:00Serie 2 damer østdanmarkPulje 1SISU 4 U19Hørsholm U19D-2Hal A Bane 1
18409518Søn01-03-2011:002. division Herrer ØstPulje 1SISU 2JonstrupHal A Bane 1
18523411Søn01-03-2013:00U17 Damer A ØstdanmarkPulje 1SISU 2AFalcon sortHal A Bane 1
18455214Søn01-03-2015:002. division damer østPulje 1SISU-CannonsHvidovre D1Hal A Bane 1
18780010Søn01-03-2017:00Old Boys 30+Pulje 1SISUBMS-HerlevHal A Bane 1
18436312Tor05-03-2020:20Serie 1 herrer østdanmarkPulje 1SISU 4BalticHal B Bane 1
18284725Søn08-03-2015:001. Division Herrer Pulje 1SISUVærløse 2Hal A
18462311Søn08-03-2009:00Serie 1 damer østdanmarkPulje 1SISU 3BMS-Herlev 2Hal A Bane 1
18659911Søn08-03-2011:00Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1SISU 6B70 BasketHal A Bane 1
18446212Søn08-03-2013:00Serie 2 herrer østdanmarkPulje 1SISU 5Stevnsgade 7Hal A Bane 1
18425315Tor12-03-2020:303. division herrer østPulje 1SISU 3GladsaxeHal B Bane 1
18665511Søn15-03-2011:00Serie 2 damer østdanmarkPulje 1SISU 4 U19DTU PandasHal A Bane 1
18781112Søn15-03-2013:00Old Boys 30+Pulje 1SISULyngby Basketball ClubHal A Bane 1
18410920Søn15-03-2013:002. division Herrer ØstPulje 1SISU 2Virum U21Hal A Bane 3
18437113Tor19-03-2020:30Serie 1 herrer østdanmarkPulje 1SISU 4Egedal basketHal B Bane 1
18457017Søn22-03-2009:002. division damer østPulje 1SISU-CannonsJonstrupHal A Bane 1
18423413Fre27-03-2020:303. division herrer østPulje 1SISU 3DTU 2Hal B Bane 1
18446713Søn29-03-2009:00Serie 2 herrer østdanmarkPulje 1SISU 5Birkerød 2Hal A Bane 1
18448015Lør04-04-2015:15Serie 2 herrer østdanmarkPulje 1SISU 5DTU 3Hal B Bane 1
1865735Lør04-04-2015:15Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1SISU 6Brønshøj 2Hal B Bane 3
18524314Søn05-04-2009:00U17 Damer A ØstdanmarkPulje 1SISU 2ABrønshøj BasketHal A Bane 1
18462913Søn19-04-2009:00Serie 1 damer østdanmarkPulje 1SISU 3Stevnsgade 3Hal A Bane 1
18666113Søn19-04-2011:00Serie 2 damer østdanmarkPulje 1SISU 4 U19BK Amager 3Hal A Bane 1
18660513Søn19-04-2013:00Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1SISU 6BK Amager 3Hal A Bane 1
18439015Tor23-04-2020:30Serie 1 herrer østdanmarkPulje 1SISU 4Atlas Hal B Bane 1