Kampnr. | Runde | Dag | Dato | Kl. | Række | Pulje | Hjemmehold | Udehold | Bane | Resultat | |
183215 | 6 | Lør | 22-02-20 | 15:00 | Dameligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | Lemvig Basket | Hal 1 | 88-75 | |
183067 | 6 | Søn | 23-02-20 | 12:00 | U17 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Hjemly | Hal 1 | 66-77 | |
182433 | 16 | Tor | 27-02-20 | 19:00 | U19 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | CPH Future | Hal 1 | 59-72 | |
184224 | 12 | Lør | 29-02-20 | 15:45 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Værløse 3 | SISU 3 | Hal 1 | 85-65 | |
188649 | 5 | Lør | 29-02-20 | 17:15 | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3 | Pulje 1 | Værløse BK | Hvidovre 1 | Hal 1 | 49-82 | |
190233 | 1 | Søn | 01-03-20 | 09:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Falcon sort (2009) | Hal 1 | 11-9 | |
190238 | 3 | Søn | 01-03-20 | 09:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev 2 | Næstved | Hal 1 | 5-15 | |
190236 | 2 | Søn | 01-03-20 | 10:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | Falcon sort (2009) | BMS-Herlev 2 | Hal 1 | 13-7 | |
190235 | 2 | Søn | 01-03-20 | 10:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | Næstved | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 15-5 | |
190239 | 4 | Søn | 01-03-20 | 11:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | BMS-Herlev 2 | Hal 1 | 13-5 | |
190242 | 5 | Søn | 01-03-20 | 11:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | Falcon sort (2009) | Næstved | Hal 1 | 9-9 | |
190493 | 1 | Søn | 01-03-20 | 12:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Stevnsgade U10 | Værløse | Hal 1 | 18-32 | |
190498 | 3 | Søn | 01-03-20 | 12:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Birkerød | Solrød Comets | Hal 1 | 5-13 | |
190496 | 2 | Søn | 01-03-20 | 13:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse | Birkerød | Hal 1 | 27-15 | |
190495 | 2 | Søn | 01-03-20 | 13:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Solrød Comets | Stevnsgade U10 | Hal 1 | 15-5 | |
190499 | 4 | Søn | 01-03-20 | 14:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Stevnsgade U10 | Birkerød | Hal 1 | 9-11 | |
190502 | 5 | Søn | 01-03-20 | 14:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse | Solrød Comets | Hal 1 | 25-40 | |
191387 | 1 | Søn | 01-03-20 | 15:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U15 D2: 01.03 1500-1800 Søndersøhallen | Falcon sort (2006) | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 19-58 | |
191389 | 2 | Søn | 01-03-20 | 16:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U15 D2: 01.03 1500-1800 Søndersøhallen | RBBC U15 Piger | Falcon sort (2006) | Hal 1 | 23-38 | |
191396 | 5 | Søn | 01-03-20 | 17:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U15 D2: 01.03 1500-1800 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | RBBC U15 Piger | Hal 1 | 77-8 | |
182756 | 9 | Søn | 01-03-20 | 18:30 | 1. Division Herrer | Pulje 1 | Værløse 2 | Falcon | Hal 1 | 58-80 | |
186594 | 10 | Man | 02-03-20 | 20:45 | Serie 3 herrer østdanmark | Pulje 1 | Værløse 4 | FBBK | Hal 1 | 62-57 | |
182843 | 24 | Tir | 03-03-20 | 19:15 | 1. Division Herrer | Pulje 1 | Værløse 2 | Virum | Hal 1 | 91-71 | |
188758 | 4 | Lør | 07-03-20 | 15:45 | U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Værløse | Falcon 2 SORT (2007) | Hal 1 | 44-67 | |
184251 | 15 | Søn | 08-03-20 | 12:00 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Værløse 3 | DTU 2 | Hal 1 | 59-48 | |
187784 | 6 | Søn | 08-03-20 | 13:30 | Old Boys 30+ | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | DTU Basketball | Hal 1 | 82-56 | |
187809 | 12 | Lør | 14-03-20 | | Old Boys 30+ | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Glostrup | Hal 1 | | UDS |
186566 | 3 | Lør | 14-03-20 | | Serie 3 herrer østdanmark | Pulje 1 | Værløse 4 | FBBK | Hal 1 | | UDS |
188701 | 8 | Lør | 14-03-20 | | U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Værløse | Copenhagen Future | Hal 1 | | UDS |
188801 | 5 | Søn | 15-03-20 | | U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Værløse | Hørsholm P07 | Hal 1 | | UDS |
184161 | 5 | Søn | 15-03-20 | | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Værløse 3 | DTU 2 | Hal 1 | | UDS |
191903 | 2 | Søn | 15-03-20 | | Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | Aabyhøj IF | Hal 1 | | UDS |
191925 | 1 | Søn | 15-03-20 | | U17 herrer landsdækkende 1/16 (bedst af 1) | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Falcon | Hal 1 | | UDS |
186574 | 5 | Lør | 21-03-20 | | Serie 3 herrer østdanmark | Pulje 1 | Værløse 4 | B70 Basket | Hal 1 | | UDS |
188764 | 6 | Lør | 21-03-20 | | U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Værløse | Jonstrup | Hal 1 | | UDS |
188696 | 5 | Søn | 22-03-20 | | U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Værløse | Hørsholm 2 P06 | Hal 1 | | UDS |
183431 | 12 | Søn | 22-03-20 | | Basketligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | BK Amager | Hal 1 | | UDS |
190683 | 1 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse | RBBC U11 Piger | Hal 1 | | UDS |
190689 | 4 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse | BørneBasket København | Hal 1 | | UDS |
190686 | 2 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | RBBC U11 Piger | BørneBasket København | Hal 1 | | UDS |
190692 | 5 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | RBBC U11 Piger | Birkerød | Hal 1 | | UDS |
190688 | 3 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | BørneBasket København | Birkerød | Hal 1 | | UDS |
190685 | 2 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | Birkerød | Værløse | Hal 1 | | UDS |
191587 | 1 | Søn | 22-03-20 | | U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7 | U15 H2: 22.03 1200-1500 Søndersøhallen | Birkerød 2 | Næstved 3 | Hal 1 | | UDS |
191596 | 5 | Søn | 22-03-20 | | U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7 | U15 H2: 22.03 1200-1500 Søndersøhallen | Næstved 3 | Værløse | Hal 1 | | UDS |
191589 | 2 | Søn | 22-03-20 | | U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7 | U15 H2: 22.03 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse | Birkerød 2 | Hal 1 | | UDS |
188659 | 8 | Lør | 28-03-20 | | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3 | Pulje 1 | Værløse BK | ALBA 2 | Hal 1 | | UDS |
188809 | 7 | Søn | 29-03-20 | | U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Værløse | BMS-Herlev 1 | Hal 1 | | UDS |
191757 | 1 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | Hillerød Basketball Klub | BMS-Herlev 2 | Hal 1 | | UDS |
191763 | 4 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | Hillerød Basketball Klub | SISU C | Hal 1 | | UDS |
191766 | 5 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev 2 | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | | UDS |
191760 | 2 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev 2 | SISU C | Hal 1 | | UDS |
191759 | 2 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Hillerød Basketball Klub | Hal 1 | | UDS |
191762 | 3 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | SISU C | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | | UDS |
187773 | 4 | Lør | 04-04-20 | | Old Boys 30+ | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | BMS-Herlev | Hal 1 | | UDS |
188664 | 9 | Søn | 05-04-20 | 10:30 | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3 | Pulje 1 | Værløse BK | Ringsted - Fusion | Hal 1 | 20-0 | UHT |
186606 | 13 | Søn | 19-04-20 | | Serie 3 herrer østdanmark | Pulje 1 | Værløse 4 | Brønshøj 2 | Hal 1 | | UDS |
187822 | 15 | Lør | 25-04-20 | | Old Boys 30+ | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Ballerup Hawks | Hal 1 | | UDS |