Kampprogram
Søndersøhallen (40)
Periode: 15-11-2019 til 15-05-2020
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
18276310Lør16-11-1915:451. Division Herrer Pulje 1Værløse 2EBS Holbæk/StenhusHal 180-90
1871891Søn17-11-1909:00U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2U11 D2: 17.11 0900-1200 SøndersøhallenEspergærdeFalcon gul (2009)Hal 15-15
1871943Søn17-11-1909:00U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2U11 D2: 17.11 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubVirum U11Hal 115-5
1871922Søn17-11-1910:00U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2U11 D2: 17.11 0900-1200 SøndersøhallenFalcon gul (2009)Værløse Basketball KlubHal 111-9
1871912Søn17-11-1910:00U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2U11 D2: 17.11 0900-1200 SøndersøhallenVirum U11EspergærdeHal 111-5
1871954Søn17-11-1911:00U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2U11 D2: 17.11 0900-1200 SøndersøhallenEspergærdeVærløse Basketball KlubHal 15-15
1871985Søn17-11-1911:00U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2U11 D2: 17.11 0900-1200 SøndersøhallenFalcon gul (2009)Virum U11Hal 111-9
1869491Søn17-11-1912:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2U11 H1: 17.11 1200-1500 SøndersøhallenJonstrupSISU U11 2009 hvidHal 111-9
1869543Søn17-11-1912:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2U11 H1: 17.11 1200-1500 SøndersøhallenNæstved Værløse Basketball KlubHal 110-11
1869522Søn17-11-1913:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2U11 H1: 17.11 1200-1500 SøndersøhallenSISU U11 2009 hvidNæstved Hal 115-5
1869512Søn17-11-1913:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2U11 H1: 17.11 1200-1500 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubJonstrupHal 15-15
1869554Søn17-11-1914:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2U11 H1: 17.11 1200-1500 SøndersøhallenJonstrupNæstved Hal 115-5
1869585Søn17-11-1914:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2U11 H1: 17.11 1200-1500 SøndersøhallenSISU U11 2009 hvidVærløse Basketball KlubHal 115-5
1847725Søn24-11-1918:00U13 herrer mester ØstdanmarkPulje 1Værløse Basketball KlubSISU 1 - 2007Hal 155-52
1846965Søn24-11-1919:30U15 herrer mester ØstdanmarkPulje 1Værløse Basketball KlubStevnsgadeHal 120-0UHT
1848906Lør30-11-1915:30U13 damer mester ØstdanmarkPulje 1VærløseSISU 2 -2008Hal 151-23
1841706Lør30-11-1917:003. division herrer østPulje 1Værløse 3Copenhagen CannonsHal 174-72
1883305Søn01-12-19U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3U15 D: 01.12 1200-1500 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubBK Amager 2Hal 120-0UHT
1883232Søn01-12-19U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3U15 D: 01.12 1200-1500 SøndersøhallenBK Amager 2SISU 2006Hal 1ANN
1883263Søn01-12-19U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3U15 D: 01.12 1200-1500 SøndersøhallenStevnsgadeBK Amager 2Hal 120-0UHT
1875143Søn01-12-1909:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3U11 H2: 01.12 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubHørsholm D09 HvidHal 19-11
1875091Søn01-12-1909:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3U11 H2: 01.12 0900-1200 SøndersøhallenBMS-Herlev 1Brønshøj BasketHal 115-5
1875122Søn01-12-1910:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3U11 H2: 01.12 0900-1200 SøndersøhallenBrønshøj BasketVærløse Basketball KlubHal 15-15
1875112Søn01-12-1910:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3U11 H2: 01.12 0900-1200 SøndersøhallenHørsholm D09 HvidBMS-Herlev 1Hal 113-7
1875154Søn01-12-1911:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3U11 H2: 01.12 0900-1200 SøndersøhallenBMS-Herlev 1Værløse Basketball KlubHal 15-15
1875185Søn01-12-1911:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3U11 H2: 01.12 0900-1200 SøndersøhallenBrønshøj BasketHørsholm D09 HvidHal 15-15
1883211Søn01-12-1912:00U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3U15 D: 01.12 1200-1500 SøndersøhallenSISU 2006Værløse Basketball KlubHal 118-45
1883242Søn01-12-1913:00U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3U15 D: 01.12 1200-1500 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubStevnsgadeHal 145-5
1883274Søn01-12-1914:00U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3U15 D: 01.12 1200-1500 SøndersøhallenSISU 2006StevnsgadeHal 149-15
18242414Søn01-12-1915:30U19 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubHorsens ICHal 183-80
1823846Tor05-12-1919:00U19 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubBMS-HerlevHal 166-92
1847967Lør07-12-1918:30U13 herrer mester ØstdanmarkPulje 1Værløse Basketball KlubHørsholm 1-D07 HvidHal 158-54
18485610Søn08-12-1909:00U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1VærløseFalcon Gul (2006)Hal 175-29
18310710Søn08-12-1911:00U17 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubFalconHal 171-70
18323212Søn08-12-1913:30DameligaenPulje 1Værløse Blue HawksAabyhøj IFHal 154-88
1833994Søn08-12-1916:00BasketligaenPulje 1Værløse Blue HawksCopenhagen BasketballHal 188-75
18241412Søn08-12-1918:00U19 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubStenhus BCHal 162-83
1847207Søn08-12-1919:30U15 herrer mester ØstdanmarkPulje 1Værløse Basketball KlubHørsholm D06 HvidHal 137-75
1841888Lør14-12-1915:453. division herrer østPulje 1Værløse 3Hillerød FightersHal 1103-38
18310911Søn15-12-1913:30U17 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubSISU 2 - 04Hal 158-70
18346723Søn15-12-1916:00BasketligaenPulje 1Værløse Blue HawksTeam FOG Næstved (BL)Hal 183-100
18322710Ons18-12-1919:30DameligaenPulje 1Værløse Blue HawksSISU Hal 171-69
18312112Søn22-12-1915:30U17 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubBK AmagerHal 179-46
18245921Søn22-12-1917:30U19 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubHørsholmHal 167-76
1841979Lør04-01-2015:453. division herrer østPulje 1Værløse 3GladsaxeHal 170-41
1832032Ons08-01-2019:30DameligaenPulje 1Værløse Blue Hawks BK AmagerHal 151-67
18345721Fre10-01-2019:30BasketligaenPulje 1Værløse Blue HawksBakken Bears (BL)Hal 171-85
1897431Søn12-01-2009:00U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3U9 H1: 12.01 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubGlostrupHal 19-5
1897483Søn12-01-2009:00U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3U9 H1: 12.01 0900-1200 SøndersøhallenFalcon sort 2011SISU CHal 113-7
1897462Søn12-01-2009:50U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3U9 H1: 12.01 0900-1200 SøndersøhallenGlostrupFalcon sort 2011Hal 17-13
1897452Søn12-01-2009:50U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3U9 H1: 12.01 0900-1200 SøndersøhallenSISU CVærløse Basketball KlubHal 17-11
1897494Søn12-01-2010:40U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3U9 H1: 12.01 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubFalcon sort 2011Hal 19-11
1897525Søn12-01-2010:40U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3U9 H1: 12.01 0900-1200 SøndersøhallenGlostrupSISU CHal 113-5
18313613Søn12-01-2018:00U17 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubEVN 2Hal 165-74
18281318Tor16-01-2019:151. Division Herrer Pulje 1Værløse 2Næstved 2Hal 180-79
1886902Lør18-01-2015:45U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2Pulje 1VærløseSISU 1-2005 Hal 139-34
1897631Søn19-01-2012:00U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U15 D1: 19.01 1200-1500 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubSISU 2006Hal 137-71
18313914Søn19-01-2015:30U17 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubGladsaxeHal 177-70
18244318Søn19-01-2017:30U19 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubBK AmagerHal 188-87
1865858Søn19-01-2019:00Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1Værløse 4SISU 6Hal 177-70
18344315Tor23-01-2019:00BasketligaenPulje 1Værløse Blue HawksBMS Herlev WolfpackHal 188-84
18282420Lør25-01-2015:451. Division Herrer Pulje 1Værløse 2SISUHal 180-96
1887522Lør25-01-2017:15U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2Pulje 1VærløseSISU 2 - 2008Hal 157-48
1905152Søn26-01-20U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U9 D1: 26.01 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubHørsholm P11Hal 1
1905204Søn26-01-2009:00U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U9 D1: 26.01 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubFalcon U8 sortHal 1
1905131Søn26-01-2009:00U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U9 D1: 26.01 0900-1200 SøndersøhallenHørsholm P11BMS-HerlevHal 19-11
1905141Søn26-01-2009:00U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U9 D1: 26.01 0900-1200 SøndersøhallenStevnsgadeFalcon U8 sortHal 10-20
1905162Søn26-01-2009:35U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U9 D1: 26.01 0900-1200 SøndersøhallenBMS-HerlevStevnsgadeHal 120-0
1905173Søn26-01-2010:00U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U9 D1: 26.01 0900-1200 SøndersøhallenFalcon U8 sortBMS-HerlevHal 15-15
1905183Søn26-01-2010:10U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U9 D1: 26.01 0900-1200 SøndersøhallenStevnsgadeVærløse Basketball KlubHal 10-20
1905194Søn26-01-2010:45U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U9 D1: 26.01 0900-1200 SøndersøhallenHørsholm P11StevnsgadeHal 120-0
1905225Søn26-01-2011:00U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U9 D1: 26.01 0900-1200 SøndersøhallenBMS-HerlevVærløse Basketball KlubHal 115-5
1905215Søn26-01-2011:00U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U9 D1: 26.01 0900-1200 SøndersøhallenFalcon U8 sortHørsholm P11Hal 1
1833861Søn26-01-2016:00BasketligaenPulje 1Værløse Blue HawksEBAAHal 186-69
18323914Ons29-01-2019:30DameligaenPulje 1Værløse Blue HawksBMS Herlev WolfpackHal 173-70
1832094Lør01-02-2015:00DameligaenPulje 1Værløse Blue HawksHørsholm 79ers Hal 166-94
18283321Lør01-02-2017:001. Division Herrer Pulje 1Værløse 2Hvidovrebasket Hal 172-118
1877969Lør01-02-2018:30Old Boys 30+Pulje 1Værløse Basketball KlubSISUHal 155-45
1896031Søn02-02-2009:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 H2: 02.02 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubHørsholm D09 HvidHal 19-11
1896083Søn02-02-2009:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 H2: 02.02 0900-1200 SøndersøhallenHørsholm D10 HvidBMS-Herlev 1Hal 15-13
1896062Søn02-02-2010:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 H2: 02.02 0900-1200 SøndersøhallenHørsholm D09 HvidHørsholm D10 HvidHal 17-9
1896052Søn02-02-2010:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 H2: 02.02 0900-1200 SøndersøhallenBMS-Herlev 1Værløse Basketball KlubHal 17-13
1896094Søn02-02-2011:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 H2: 02.02 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubHørsholm D10 HvidHal 111-9
1896125Søn02-02-2011:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 H2: 02.02 0900-1200 SøndersøhallenHørsholm D09 HvidBMS-Herlev 1Hal 113-7
1898531Søn02-02-2012:00U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 D1: 02.02 1200-1500 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubBK AmagerHal 19-11
1898583Søn02-02-2012:00U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 D1: 02.02 1200-1500 SøndersøhallenBMS-HerlevFalcon gul (2009)Hal 111-9
1898562Søn02-02-2013:00U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 D1: 02.02 1200-1500 SøndersøhallenBK AmagerBMS-HerlevHal 115-4
1898552Søn02-02-2013:00U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 D1: 02.02 1200-1500 SøndersøhallenFalcon gul (2009)Værløse Basketball KlubHal 17-13
1898594Søn02-02-2014:00U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 D1: 02.02 1200-1500 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubBMS-HerlevHal 111-6
1898625Søn02-02-2014:00U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4U11 D1: 02.02 1200-1500 SøndersøhallenBK AmagerFalcon gul (2009)Hal 111-7
1886393Søn02-02-2015:00U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3Pulje 1Værløse BKFalcon 3 grøn (2006)Hal 178-39
1887933Søn02-02-2017:00U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1Pulje 1VærløseGladsaxeHal 132-34
18283622Tir04-02-2019:151. Division Herrer Pulje 1Værløse 2BMS-Herlev 2Hal 152-90
1834107Søn16-02-2016:00BasketligaenPulje 1Værløse Blue Hawks BK AmagerHal 182-74
1832156Lør22-02-2015:00DameligaenPulje 1Værløse Blue HawksLemvig BasketHal 188-75
1830676Søn23-02-2012:00U17 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubHjemlyHal 166-77
18243316Tor27-02-2019:00U19 herrer landsdækkendePulje 1Værløse Basketball KlubCPH FutureHal 159-72
18422412Lør29-02-2015:453. division herrer østPulje 1Værløse 3SISU 3Hal 185-65
1886495Lør29-02-2017:15U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3Pulje 1Værløse BKHvidovre 1Hal 149-82
1902331Søn01-03-2009:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 H1: 01.03 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubFalcon sort (2009)Hal 111-9
1902383Søn01-03-2009:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 H1: 01.03 0900-1200 SøndersøhallenBMS-Herlev 2Næstved Hal 15-15
1902362Søn01-03-2010:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 H1: 01.03 0900-1200 SøndersøhallenFalcon sort (2009)BMS-Herlev 2Hal 113-7
1902352Søn01-03-2010:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 H1: 01.03 0900-1200 SøndersøhallenNæstved Værløse Basketball KlubHal 115-5
1902394Søn01-03-2011:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 H1: 01.03 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubBMS-Herlev 2Hal 113-5
1902425Søn01-03-2011:00U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 H1: 01.03 0900-1200 SøndersøhallenFalcon sort (2009)Næstved Hal 19-9
1904931Søn01-03-2012:00U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 D1: 01.03 1200-1500 SøndersøhallenStevnsgade U10VærløseHal 118-32
1904983Søn01-03-2012:00U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 D1: 01.03 1200-1500 SøndersøhallenBirkerødSolrød CometsHal 15-13
1904962Søn01-03-2013:00U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 D1: 01.03 1200-1500 SøndersøhallenVærløseBirkerødHal 127-15
1904952Søn01-03-2013:00U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 D1: 01.03 1200-1500 SøndersøhallenSolrød CometsStevnsgade U10Hal 115-5
1904994Søn01-03-2014:00U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 D1: 01.03 1200-1500 SøndersøhallenStevnsgade U10BirkerødHal 19-11
1905025Søn01-03-2014:00U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5U11 D1: 01.03 1200-1500 SøndersøhallenVærløseSolrød CometsHal 125-40
1913871Søn01-03-2015:00U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6U15 D2: 01.03 1500-1800 SøndersøhallenFalcon sort (2006)Værløse Basketball KlubHal 119-58
1913892Søn01-03-2016:00U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6U15 D2: 01.03 1500-1800 SøndersøhallenRBBC U15 PigerFalcon sort (2006)Hal 123-38
1913965Søn01-03-2017:00U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6U15 D2: 01.03 1500-1800 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubRBBC U15 PigerHal 177-8
1827569Søn01-03-2018:301. Division Herrer Pulje 1Værløse 2FalconHal 158-80
18659410Man02-03-2020:45Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1Værløse 4FBBKHal 162-57
18284324Tir03-03-2019:151. Division Herrer Pulje 1Værløse 2VirumHal 191-71
1887584Lør07-03-2015:45U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2Pulje 1VærløseFalcon 2 SORT (2007)Hal 144-67
18425115Søn08-03-2012:003. division herrer østPulje 1Værløse 3DTU 2Hal 159-48
1877846Søn08-03-2013:30Old Boys 30+Pulje 1Værløse Basketball KlubDTU BasketballHal 182-56
18780912Lør14-03-20Old Boys 30+Pulje 1Værløse Basketball KlubGlostrupHal 1UDS
1865663Lør14-03-20Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1Værløse 4FBBKHal 1UDS
1887018Lør14-03-20U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2Pulje 1VærløseCopenhagen FutureHal 1UDS
1888015Søn15-03-20U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1Pulje 1VærløseHørsholm P07Hal 1UDS
1841615Søn15-03-203. division herrer østPulje 1Værløse 3DTU 2Hal 1UDS
1919032Søn15-03-20Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3)Pulje 1Værløse Blue HawksAabyhøj IFHal 1UDS
1919251Søn15-03-20U17 herrer landsdækkende 1/16 (bedst af 1)Pulje 1Værløse Basketball KlubFalconHal 1UDS
1865745Lør21-03-20Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1Værløse 4B70 BasketHal 1UDS
1887646Lør21-03-20U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2Pulje 1VærløseJonstrupHal 1UDS
1886965Søn22-03-20U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2Pulje 1VærløseHørsholm 2 P06Hal 1UDS
1915871Søn22-03-20U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7U15 H2: 22.03 1200-1500 SøndersøhallenBirkerød 2Næstved 3Hal 1UDS
1915965Søn22-03-20U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7U15 H2: 22.03 1200-1500 SøndersøhallenNæstved 3VærløseHal 1UDS
1915892Søn22-03-20U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7U15 H2: 22.03 1200-1500 SøndersøhallenVærløseBirkerød 2Hal 1UDS
1906831Søn22-03-20U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6U11 D1: 22.03 0900-1200 SøndersøhallenVærløseRBBC U11 PigerHal 1UDS
1906894Søn22-03-20U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6U11 D1: 22.03 0900-1200 SøndersøhallenVærløseBørneBasket København Hal 1UDS
1906862Søn22-03-20U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6U11 D1: 22.03 0900-1200 SøndersøhallenRBBC U11 PigerBørneBasket København Hal 1UDS
1906925Søn22-03-20U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6U11 D1: 22.03 0900-1200 SøndersøhallenRBBC U11 PigerBirkerødHal 1UDS
1906883Søn22-03-20U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6U11 D1: 22.03 0900-1200 SøndersøhallenBørneBasket København BirkerødHal 1UDS
1906852Søn22-03-20U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6U11 D1: 22.03 0900-1200 SøndersøhallenBirkerødVærløseHal 1UDS
18343112Søn22-03-20BasketligaenPulje 1Værløse Blue Hawks BK AmagerHal 1UDS
1886598Lør28-03-20U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3Pulje 1Værløse BKALBA 2Hal 1UDS
1888097Søn29-03-20U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1Pulje 1VærløseBMS-Herlev 1Hal 1UDS
1917571Søn29-03-20U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6U9 H2: 29.03 0900-1200 SøndersøhallenHillerød Basketball KlubBMS-Herlev 2Hal 1UDS
1917634Søn29-03-20U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6U9 H2: 29.03 0900-1200 SøndersøhallenHillerød Basketball KlubSISU CHal 1UDS
1917665Søn29-03-20U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6U9 H2: 29.03 0900-1200 SøndersøhallenBMS-Herlev 2Værløse Basketball KlubHal 1UDS
1917602Søn29-03-20U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6U9 H2: 29.03 0900-1200 SøndersøhallenBMS-Herlev 2SISU CHal 1UDS
1917592Søn29-03-20U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6U9 H2: 29.03 0900-1200 SøndersøhallenVærløse Basketball KlubHillerød Basketball KlubHal 1UDS
1917623Søn29-03-20U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6U9 H2: 29.03 0900-1200 SøndersøhallenSISU CVærløse Basketball KlubHal 1UDS
1877734Lør04-04-20Old Boys 30+Pulje 1Værløse Basketball KlubBMS-HerlevHal 1UDS
1886649Søn05-04-2010:30U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3Pulje 1Værløse BKRingsted - FusionHal 120-0UHT
18660613Søn19-04-20Serie 3 herrer østdanmarkPulje 1Værløse 4Brønshøj 2Hal 1UDS
18782215Lør25-04-20Old Boys 30+Pulje 1Værløse Basketball KlubBallerup HawksHal 1UDS