Kampnr. | Runde | Dag | Dato | Kl. | Række | Pulje | Hjemmehold | Udehold | Bane | Resultat | |
182763 | 10 | Lør | 16-11-19 | 15:45 | 1. Division Herrer | Pulje 1 | Værløse 2 | EBS Holbæk/Stenhus | Hal 1 | 80-90 | |
187194 | 3 | Søn | 17-11-19 | 09:00 | U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 | U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Virum U11 | Hal 1 | 15-5 | |
187189 | 1 | Søn | 17-11-19 | 09:00 | U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 | U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen | Espergærde | Falcon gul (2009) | Hal 1 | 5-15 | |
187191 | 2 | Søn | 17-11-19 | 10:00 | U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 | U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen | Virum U11 | Espergærde | Hal 1 | 11-5 | |
187192 | 2 | Søn | 17-11-19 | 10:00 | U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 | U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen | Falcon gul (2009) | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 11-9 | |
187195 | 4 | Søn | 17-11-19 | 11:00 | U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 | U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen | Espergærde | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 5-15 | |
187198 | 5 | Søn | 17-11-19 | 11:00 | U11 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 2 | U11 D2: 17.11 0900-1200 Søndersøhallen | Falcon gul (2009) | Virum U11 | Hal 1 | 11-9 | |
186949 | 1 | Søn | 17-11-19 | 12:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 | U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen | Jonstrup | SISU U11 2009 hvid | Hal 1 | 11-9 | |
186954 | 3 | Søn | 17-11-19 | 12:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 | U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen | Næstved | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 10-11 | |
186951 | 2 | Søn | 17-11-19 | 13:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 | U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Jonstrup | Hal 1 | 5-15 | |
186952 | 2 | Søn | 17-11-19 | 13:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 | U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen | SISU U11 2009 hvid | Næstved | Hal 1 | 15-5 | |
186955 | 4 | Søn | 17-11-19 | 14:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 | U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen | Jonstrup | Næstved | Hal 1 | 15-5 | |
186958 | 5 | Søn | 17-11-19 | 14:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 2 | U11 H1: 17.11 1200-1500 Søndersøhallen | SISU U11 2009 hvid | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 15-5 | |
184772 | 5 | Søn | 24-11-19 | 18:00 | U13 herrer mester Østdanmark | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | SISU 1 - 2007 | Hal 1 | 55-52 | |
184696 | 5 | Søn | 24-11-19 | 19:30 | U15 herrer mester Østdanmark | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Stevnsgade | Hal 1 | 20-0 | UHT |
184890 | 6 | Lør | 30-11-19 | 15:30 | U13 damer mester Østdanmark | Pulje 1 | Værløse | SISU 2 -2008 | Hal 1 | 51-23 | |
184170 | 6 | Lør | 30-11-19 | 17:00 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Værløse 3 | Copenhagen Cannons | Hal 1 | 74-72 | |
188323 | 2 | Søn | 01-12-19 | | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen | BK Amager 2 | SISU 2006 | Hal 1 | | ANN |
188330 | 5 | Søn | 01-12-19 | | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | BK Amager 2 | Hal 1 | 20-0 | UHT |
188326 | 3 | Søn | 01-12-19 | | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen | Stevnsgade | BK Amager 2 | Hal 1 | 20-0 | UHT |
187514 | 3 | Søn | 01-12-19 | 09:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Hørsholm D09 Hvid | Hal 1 | 9-11 | |
187509 | 1 | Søn | 01-12-19 | 09:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev 1 | Brønshøj Basket | Hal 1 | 15-5 | |
187511 | 2 | Søn | 01-12-19 | 10:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen | Hørsholm D09 Hvid | BMS-Herlev 1 | Hal 1 | 13-7 | |
187512 | 2 | Søn | 01-12-19 | 10:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen | Brønshøj Basket | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 5-15 | |
187515 | 4 | Søn | 01-12-19 | 11:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev 1 | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 5-15 | |
187518 | 5 | Søn | 01-12-19 | 11:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U11 H2: 01.12 0900-1200 Søndersøhallen | Brønshøj Basket | Hørsholm D09 Hvid | Hal 1 | 5-15 | |
188321 | 1 | Søn | 01-12-19 | 12:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen | SISU 2006 | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 18-45 | |
188324 | 2 | Søn | 01-12-19 | 13:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Stevnsgade | Hal 1 | 45-5 | |
188327 | 4 | Søn | 01-12-19 | 14:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 3 | U15 D: 01.12 1200-1500 Søndersøhallen | SISU 2006 | Stevnsgade | Hal 1 | 49-15 | |
182424 | 14 | Søn | 01-12-19 | 15:30 | U19 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Horsens IC | Hal 1 | 83-80 | |
182384 | 6 | Tor | 05-12-19 | 19:00 | U19 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | BMS-Herlev | Hal 1 | 66-92 | |
184796 | 7 | Lør | 07-12-19 | 18:30 | U13 herrer mester Østdanmark | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Hørsholm 1-D07 Hvid | Hal 1 | 58-54 | |
184856 | 10 | Søn | 08-12-19 | 09:00 | U15 damer mester Østdanmark | Pulje 1 | Værløse | Falcon Gul (2006) | Hal 1 | 75-29 | |
183107 | 10 | Søn | 08-12-19 | 11:00 | U17 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Falcon | Hal 1 | 71-70 | |
183232 | 12 | Søn | 08-12-19 | 13:30 | Dameligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | Aabyhøj IF | Hal 1 | 54-88 | |
183399 | 4 | Søn | 08-12-19 | 16:00 | Basketligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | Copenhagen Basketball | Hal 1 | 88-75 | |
182414 | 12 | Søn | 08-12-19 | 18:00 | U19 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Stenhus BC | Hal 1 | 62-83 | |
184720 | 7 | Søn | 08-12-19 | 19:30 | U15 herrer mester Østdanmark | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Hørsholm D06 Hvid | Hal 1 | 37-75 | |
184188 | 8 | Lør | 14-12-19 | 15:45 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Værløse 3 | Hillerød Fighters | Hal 1 | 103-38 | |
183109 | 11 | Søn | 15-12-19 | 13:30 | U17 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | SISU 2 - 04 | Hal 1 | 58-70 | |
183467 | 23 | Søn | 15-12-19 | 16:00 | Basketligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | Team FOG Næstved (BL) | Hal 1 | 83-100 | |
183227 | 10 | Ons | 18-12-19 | 19:30 | Dameligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | SISU | Hal 1 | 71-69 | |
183121 | 12 | Søn | 22-12-19 | 15:30 | U17 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | BK Amager | Hal 1 | 79-46 | |
182459 | 21 | Søn | 22-12-19 | 17:30 | U19 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Hørsholm | Hal 1 | 67-76 | |
184197 | 9 | Lør | 04-01-20 | 15:45 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Værløse 3 | Gladsaxe | Hal 1 | 70-41 | |
183203 | 2 | Ons | 08-01-20 | 19:30 | Dameligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | BK Amager | Hal 1 | 51-67 | |
183457 | 21 | Fre | 10-01-20 | 19:30 | Basketligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | Bakken Bears (BL) | Hal 1 | 71-85 | |
189748 | 3 | Søn | 12-01-20 | 09:00 | U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U9 H1: 12.01 0900-1200 Søndersøhallen | Falcon sort 2011 | SISU C | Hal 1 | 13-7 | |
189743 | 1 | Søn | 12-01-20 | 09:00 | U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U9 H1: 12.01 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Glostrup | Hal 1 | 9-5 | |
189745 | 2 | Søn | 12-01-20 | 09:50 | U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U9 H1: 12.01 0900-1200 Søndersøhallen | SISU C | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 7-11 | |
189746 | 2 | Søn | 12-01-20 | 09:50 | U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U9 H1: 12.01 0900-1200 Søndersøhallen | Glostrup | Falcon sort 2011 | Hal 1 | 7-13 | |
189749 | 4 | Søn | 12-01-20 | 10:40 | U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U9 H1: 12.01 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Falcon sort 2011 | Hal 1 | 9-11 | |
189752 | 5 | Søn | 12-01-20 | 10:40 | U9 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U9 H1: 12.01 0900-1200 Søndersøhallen | Glostrup | SISU C | Hal 1 | 13-5 | |
183136 | 13 | Søn | 12-01-20 | 18:00 | U17 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | EVN 2 | Hal 1 | 65-74 | |
182813 | 18 | Tor | 16-01-20 | 19:15 | 1. Division Herrer | Pulje 1 | Værløse 2 | Næstved 2 | Hal 1 | 80-79 | |
188690 | 2 | Lør | 18-01-20 | 15:45 | U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Værløse | SISU 1-2005 | Hal 1 | 39-34 | |
189763 | 1 | Søn | 19-01-20 | 12:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U15 D1: 19.01 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | SISU 2006 | Hal 1 | 37-71 | |
183139 | 14 | Søn | 19-01-20 | 15:30 | U17 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Gladsaxe | Hal 1 | 77-70 | |
182443 | 18 | Søn | 19-01-20 | 17:30 | U19 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | BK Amager | Hal 1 | 88-87 | |
186585 | 8 | Søn | 19-01-20 | 19:00 | Serie 3 herrer østdanmark | Pulje 1 | Værløse 4 | SISU 6 | Hal 1 | 77-70 | |
183443 | 15 | Tor | 23-01-20 | 19:00 | Basketligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | BMS Herlev Wolfpack | Hal 1 | 88-84 | |
182824 | 20 | Lør | 25-01-20 | 15:45 | 1. Division Herrer | Pulje 1 | Værløse 2 | SISU | Hal 1 | 80-96 | |
188752 | 2 | Lør | 25-01-20 | 17:15 | U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Værløse | SISU 2 - 2008 | Hal 1 | 57-48 | |
190515 | 2 | Søn | 26-01-20 | | U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 D1: 26.01 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Hørsholm P11 | Hal 1 | | |
190520 | 4 | Søn | 26-01-20 | 09:00 | U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 D1: 26.01 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Falcon U8 sort | Hal 1 | | |
190513 | 1 | Søn | 26-01-20 | 09:00 | U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 D1: 26.01 0900-1200 Søndersøhallen | Hørsholm P11 | BMS-Herlev | Hal 1 | 9-11 | |
190514 | 1 | Søn | 26-01-20 | 09:00 | U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 D1: 26.01 0900-1200 Søndersøhallen | Stevnsgade | Falcon U8 sort | Hal 1 | 0-20 | |
190516 | 2 | Søn | 26-01-20 | 09:35 | U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 D1: 26.01 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev | Stevnsgade | Hal 1 | 20-0 | |
190517 | 3 | Søn | 26-01-20 | 10:00 | U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 D1: 26.01 0900-1200 Søndersøhallen | Falcon U8 sort | BMS-Herlev | Hal 1 | 5-15 | |
190518 | 3 | Søn | 26-01-20 | 10:10 | U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 D1: 26.01 0900-1200 Søndersøhallen | Stevnsgade | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 0-20 | |
190519 | 4 | Søn | 26-01-20 | 10:45 | U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 D1: 26.01 0900-1200 Søndersøhallen | Hørsholm P11 | Stevnsgade | Hal 1 | 20-0 | |
190521 | 5 | Søn | 26-01-20 | 11:00 | U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 D1: 26.01 0900-1200 Søndersøhallen | Falcon U8 sort | Hørsholm P11 | Hal 1 | | |
190522 | 5 | Søn | 26-01-20 | 11:00 | U9 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 D1: 26.01 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 15-5 | |
183386 | 1 | Søn | 26-01-20 | 16:00 | Basketligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | EBAA | Hal 1 | 86-69 | |
183239 | 14 | Ons | 29-01-20 | 19:30 | Dameligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | BMS Herlev Wolfpack | Hal 1 | 73-70 | |
183209 | 4 | Lør | 01-02-20 | 15:00 | Dameligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | Hørsholm 79ers | Hal 1 | 66-94 | |
182833 | 21 | Lør | 01-02-20 | 17:00 | 1. Division Herrer | Pulje 1 | Værløse 2 | Hvidovrebasket | Hal 1 | 72-118 | |
187796 | 9 | Lør | 01-02-20 | 18:30 | Old Boys 30+ | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | SISU | Hal 1 | 55-45 | |
189603 | 1 | Søn | 02-02-20 | 09:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Hørsholm D09 Hvid | Hal 1 | 9-11 | |
189608 | 3 | Søn | 02-02-20 | 09:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Søndersøhallen | Hørsholm D10 Hvid | BMS-Herlev 1 | Hal 1 | 5-13 | |
189605 | 2 | Søn | 02-02-20 | 10:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev 1 | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 7-13 | |
189606 | 2 | Søn | 02-02-20 | 10:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Søndersøhallen | Hørsholm D09 Hvid | Hørsholm D10 Hvid | Hal 1 | 7-9 | |
189609 | 4 | Søn | 02-02-20 | 11:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Hørsholm D10 Hvid | Hal 1 | 11-9 | |
189612 | 5 | Søn | 02-02-20 | 11:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 H2: 02.02 0900-1200 Søndersøhallen | Hørsholm D09 Hvid | BMS-Herlev 1 | Hal 1 | 13-7 | |
189853 | 1 | Søn | 02-02-20 | 12:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 D1: 02.02 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | BK Amager | Hal 1 | 9-11 | |
189858 | 3 | Søn | 02-02-20 | 12:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 D1: 02.02 1200-1500 Søndersøhallen | BMS-Herlev | Falcon gul (2009) | Hal 1 | 11-9 | |
189855 | 2 | Søn | 02-02-20 | 13:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 D1: 02.02 1200-1500 Søndersøhallen | Falcon gul (2009) | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 7-13 | |
189856 | 2 | Søn | 02-02-20 | 13:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 D1: 02.02 1200-1500 Søndersøhallen | BK Amager | BMS-Herlev | Hal 1 | 15-4 | |
189859 | 4 | Søn | 02-02-20 | 14:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 D1: 02.02 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | BMS-Herlev | Hal 1 | 11-6 | |
189862 | 5 | Søn | 02-02-20 | 14:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 4 | U11 D1: 02.02 1200-1500 Søndersøhallen | BK Amager | Falcon gul (2009) | Hal 1 | 11-7 | |
188639 | 3 | Søn | 02-02-20 | 15:00 | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3 | Pulje 1 | Værløse BK | Falcon 3 grøn (2006) | Hal 1 | 78-39 | |
188793 | 3 | Søn | 02-02-20 | 17:00 | U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Værløse | Gladsaxe | Hal 1 | 32-34 | |
182836 | 22 | Tir | 04-02-20 | 19:15 | 1. Division Herrer | Pulje 1 | Værløse 2 | BMS-Herlev 2 | Hal 1 | 52-90 | |
183410 | 7 | Søn | 16-02-20 | 16:00 | Basketligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | BK Amager | Hal 1 | 82-74 | |
183215 | 6 | Lør | 22-02-20 | 15:00 | Dameligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | Lemvig Basket | Hal 1 | 88-75 | |
183067 | 6 | Søn | 23-02-20 | 12:00 | U17 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Hjemly | Hal 1 | 66-77 | |
182433 | 16 | Tor | 27-02-20 | 19:00 | U19 herrer landsdækkende | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | CPH Future | Hal 1 | 59-72 | |
184224 | 12 | Lør | 29-02-20 | 15:45 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Værløse 3 | SISU 3 | Hal 1 | 85-65 | |
188649 | 5 | Lør | 29-02-20 | 17:15 | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3 | Pulje 1 | Værløse BK | Hvidovre 1 | Hal 1 | 49-82 | |
190233 | 1 | Søn | 01-03-20 | 09:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Falcon sort (2009) | Hal 1 | 11-9 | |
190238 | 3 | Søn | 01-03-20 | 09:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev 2 | Næstved | Hal 1 | 5-15 | |
190235 | 2 | Søn | 01-03-20 | 10:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | Næstved | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 15-5 | |
190236 | 2 | Søn | 01-03-20 | 10:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | Falcon sort (2009) | BMS-Herlev 2 | Hal 1 | 13-7 | |
190239 | 4 | Søn | 01-03-20 | 11:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | BMS-Herlev 2 | Hal 1 | 13-5 | |
190242 | 5 | Søn | 01-03-20 | 11:00 | U11 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 H1: 01.03 0900-1200 Søndersøhallen | Falcon sort (2009) | Næstved | Hal 1 | 9-9 | |
190493 | 1 | Søn | 01-03-20 | 12:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Stevnsgade U10 | Værløse | Hal 1 | 18-32 | |
190498 | 3 | Søn | 01-03-20 | 12:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Birkerød | Solrød Comets | Hal 1 | 5-13 | |
190495 | 2 | Søn | 01-03-20 | 13:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Solrød Comets | Stevnsgade U10 | Hal 1 | 15-5 | |
190496 | 2 | Søn | 01-03-20 | 13:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse | Birkerød | Hal 1 | 27-15 | |
190499 | 4 | Søn | 01-03-20 | 14:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Stevnsgade U10 | Birkerød | Hal 1 | 9-11 | |
190502 | 5 | Søn | 01-03-20 | 14:00 | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 5 | U11 D1: 01.03 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse | Solrød Comets | Hal 1 | 25-40 | |
191387 | 1 | Søn | 01-03-20 | 15:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U15 D2: 01.03 1500-1800 Søndersøhallen | Falcon sort (2006) | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | 19-58 | |
191389 | 2 | Søn | 01-03-20 | 16:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U15 D2: 01.03 1500-1800 Søndersøhallen | RBBC U15 Piger | Falcon sort (2006) | Hal 1 | 23-38 | |
191396 | 5 | Søn | 01-03-20 | 17:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 6 | U15 D2: 01.03 1500-1800 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | RBBC U15 Piger | Hal 1 | 77-8 | |
182756 | 9 | Søn | 01-03-20 | 18:30 | 1. Division Herrer | Pulje 1 | Værløse 2 | Falcon | Hal 1 | 58-80 | |
186594 | 10 | Man | 02-03-20 | 20:45 | Serie 3 herrer østdanmark | Pulje 1 | Værløse 4 | FBBK | Hal 1 | 62-57 | |
182843 | 24 | Tir | 03-03-20 | 19:15 | 1. Division Herrer | Pulje 1 | Værløse 2 | Virum | Hal 1 | 91-71 | |
188758 | 4 | Lør | 07-03-20 | 15:45 | U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Værløse | Falcon 2 SORT (2007) | Hal 1 | 44-67 | |
184251 | 15 | Søn | 08-03-20 | 12:00 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Værløse 3 | DTU 2 | Hal 1 | 59-48 | |
187784 | 6 | Søn | 08-03-20 | 13:30 | Old Boys 30+ | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | DTU Basketball | Hal 1 | 82-56 | |
187809 | 12 | Lør | 14-03-20 | | Old Boys 30+ | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Glostrup | Hal 1 | | UDS |
186566 | 3 | Lør | 14-03-20 | | Serie 3 herrer østdanmark | Pulje 1 | Værløse 4 | FBBK | Hal 1 | | UDS |
188701 | 8 | Lør | 14-03-20 | | U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Værløse | Copenhagen Future | Hal 1 | | UDS |
191903 | 2 | Søn | 15-03-20 | | Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | Aabyhøj IF | Hal 1 | | UDS |
191925 | 1 | Søn | 15-03-20 | | U17 herrer landsdækkende 1/16 (bedst af 1) | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Falcon | Hal 1 | | UDS |
188801 | 5 | Søn | 15-03-20 | | U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Værløse | Hørsholm P07 | Hal 1 | | UDS |
184161 | 5 | Søn | 15-03-20 | | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Værløse 3 | DTU 2 | Hal 1 | | UDS |
186574 | 5 | Lør | 21-03-20 | | Serie 3 herrer østdanmark | Pulje 1 | Værløse 4 | B70 Basket | Hal 1 | | UDS |
188764 | 6 | Lør | 21-03-20 | | U13 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Værløse | Jonstrup | Hal 1 | | UDS |
188696 | 5 | Søn | 22-03-20 | | U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 2 | Pulje 1 | Værløse | Hørsholm 2 P06 | Hal 1 | | UDS |
191587 | 1 | Søn | 22-03-20 | | U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7 | U15 H2: 22.03 1200-1500 Søndersøhallen | Birkerød 2 | Næstved 3 | Hal 1 | | UDS |
191589 | 2 | Søn | 22-03-20 | | U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7 | U15 H2: 22.03 1200-1500 Søndersøhallen | Værløse | Birkerød 2 | Hal 1 | | UDS |
191596 | 5 | Søn | 22-03-20 | | U15 Herrer Østdanmark, pulje 6, runde 7 | U15 H2: 22.03 1200-1500 Søndersøhallen | Næstved 3 | Værløse | Hal 1 | | UDS |
190683 | 1 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse | RBBC U11 Piger | Hal 1 | | UDS |
190685 | 2 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | Birkerød | Værløse | Hal 1 | | UDS |
190686 | 2 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | RBBC U11 Piger | BørneBasket København | Hal 1 | | UDS |
190688 | 3 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | BørneBasket København | Birkerød | Hal 1 | | UDS |
190689 | 4 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse | BørneBasket København | Hal 1 | | UDS |
190692 | 5 | Søn | 22-03-20 | | U11 Damer Østdanmark, pulje 3, runde 6 | U11 D1: 22.03 0900-1200 Søndersøhallen | RBBC U11 Piger | Birkerød | Hal 1 | | UDS |
183431 | 12 | Søn | 22-03-20 | | Basketligaen | Pulje 1 | Værløse Blue Hawks | BK Amager | Hal 1 | | UDS |
188659 | 8 | Lør | 28-03-20 | | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3 | Pulje 1 | Værløse BK | ALBA 2 | Hal 1 | | UDS |
191757 | 1 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | Hillerød Basketball Klub | BMS-Herlev 2 | Hal 1 | | UDS |
191759 | 2 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | Værløse Basketball Klub | Hillerød Basketball Klub | Hal 1 | | UDS |
191760 | 2 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev 2 | SISU C | Hal 1 | | UDS |
191762 | 3 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | SISU C | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | | UDS |
191763 | 4 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | Hillerød Basketball Klub | SISU C | Hal 1 | | UDS |
191766 | 5 | Søn | 29-03-20 | | U9 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 | U9 H2: 29.03 0900-1200 Søndersøhallen | BMS-Herlev 2 | Værløse Basketball Klub | Hal 1 | | UDS |
188809 | 7 | Søn | 29-03-20 | | U13 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Værløse | BMS-Herlev 1 | Hal 1 | | UDS |
187773 | 4 | Lør | 04-04-20 | | Old Boys 30+ | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | BMS-Herlev | Hal 1 | | UDS |
188664 | 9 | Søn | 05-04-20 | 10:30 | U15 Herrer Mester Øst 2. del - pulje 3 | Pulje 1 | Værløse BK | Ringsted - Fusion | Hal 1 | 20-0 | UHT |
186606 | 13 | Søn | 19-04-20 | | Serie 3 herrer østdanmark | Pulje 1 | Værløse 4 | Brønshøj 2 | Hal 1 | | UDS |
187822 | 15 | Lør | 25-04-20 | | Old Boys 30+ | Pulje 1 | Værløse Basketball Klub | Ballerup Hawks | Hal 1 | | UDS |