Kampprogram
Aabyhallen (901)
Periode: 23-10-2019 til 23-04-2020
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
18325319Ons23-10-1919:00DameligaenPulje 1Aabyhøj IFVærløse Blue HawksHallen69-80
1863202Man28-10-1917:00U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj pigerAabyhøj U13 damer Hallen53-37
18325821Lør02-11-1914:00DameligaenPulje 1Aabyhøj IFSISU Hallen86-64
1848183Lør02-11-1916:00U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1Aabyhøj IFBK AmagerHallen41-39
1828683Man04-11-1919:001. division damer Pulje 1Aabyhøj IF 2Viby IFHallen93-67
1829229Man11-11-1918:151. division damer Pulje 1Aabyhøj IF 2BMI BloodhoundsHallen66-52
1863254Lør16-11-1910:45U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj U13 damer Skovbakken Piger Kodiak 1Hallen18-72
1828875Lør16-11-1913:001. division damer Pulje 1Aabyhøj IF 2Viby/Aabyhøj - AllianceHallen67-35
1880961Ons20-11-1918:30Divisionspokal Damer vest 1/2Pulje 1Åbyhøj IF 2Viby IFHallen60-66
1863151Lør23-11-1909:15U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj U13 damer Horsens ICHallen30-80
1832198Lør23-11-1914:00DameligaenPulje 1Aabyhøj IFHørsholm 79ers Hallen56-69
1848427Lør30-11-1911:30U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1Aabyhøj IFBMS-HerlevHallen48-43
18322911Lør30-11-1914:00DameligaenPulje 1Aabyhøj IFBMS Herlev WolfpackHallen59-58
1863244Søn01-12-1908:45U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj pigerSkovbakken BearsHallen55-83
1829047Søn01-12-1913:001. division damer Pulje 1Aabyhøj IF 2Skovbakken BearsHallen86-54
1848509Søn01-12-1915:00U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1Aabyhøj IFSISU 1-2005 Hallen54-31
1881611Søn08-12-19 U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U15 H2: 08.12 1000-1400 ÅbyhallenSkovbakken BearsAabyhøj IFHallenANN
1881663Søn08-12-19 U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U15 H2: 08.12 1000-1400 ÅbyhallenBMI Bloodhounds U15BKV81´HallenANN
1881642Søn08-12-1910:00 U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U15 H2: 08.12 1000-1400 ÅbyhallenAabyhøj IFBMI Bloodhounds U15Hallen32-49
1881632Søn08-12-1911:00 U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U15 H2: 08.12 1000-1400 ÅbyhallenBKV81´Skovbakken BearsHallen41-21
1881674Søn08-12-1912:00 U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U15 H2: 08.12 1000-1400 ÅbyhallenSkovbakken BearsBMI Bloodhounds U15Hallen29-58
1881705Søn08-12-1913:00 U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U15 H2: 08.12 1000-1400 ÅbyhallenAabyhøj IFBKV81´Hallen36-41
18323513Lør14-12-1914:00DameligaenPulje 1Aabyhøj IF BK AmagerHallen67-74
1848061Søn15-12-1900:00U15 damer mester ØstdanmarkPulje 1Aabyhøj IFHvidovre 1Hallen
18296713Man06-01-2018:151. division damer Pulje 1Aabyhøj IF 2Viby IFHallen63-36
1864111Lør11-01-2015:00Serie 1 damer vestdanmarkPulje 1Åbyhøj IF 3DSIO BasketballHallen36-33
1864357Lør18-01-2011:45Serie 1 damer vestdanmarkPulje 1Åbyhøj IF 3DSIO BasketballHallen61-26
18293811Søn19-01-2013:001. division damer Pulje 1Aabyhøj IF 2AUSHallen86-47
1892683Søn19-01-2015:00U11 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3U11 H2: 19.01 1500-1800 ÅbyhallenAabyhøj IF 1 pigerLystrup LionsHallen9-11
1892631Søn19-01-2015:00U11 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3U11 H2: 19.01 1500-1800 ÅbyhallenAabyhøj IF 3 pigerSkødstrup PumasHallen13-7
1892652Søn19-01-2016:00U11 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3U11 H2: 19.01 1500-1800 ÅbyhallenLystrup LionsAabyhøj IF 3 pigerHallen11-9
1892662Søn19-01-2016:00U11 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3U11 H2: 19.01 1500-1800 ÅbyhallenSkødstrup PumasAabyhøj IF 1 pigerHallen5-15
1892694Søn19-01-2017:00U11 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3U11 H2: 19.01 1500-1800 ÅbyhallenAabyhøj IF 3 pigerAabyhøj IF 1 pigerHallen9-9
1892725Søn19-01-2017:00U11 Herrer Vestdanmark, pulje 2, runde 3U11 H2: 19.01 1500-1800 ÅbyhallenSkødstrup PumasLystrup LionsHallen5-15
1863337Man20-01-2017:00U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj U13 damer Aabyhøj pigerHallen13-60
1832115Lør25-01-2014:00DameligaenPulje 1Aabyhøj IFVærløse Blue HawksHallen69-60
1893131Søn26-01-2010:00U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U9 H2: 26.01 1000-1300 ÅbyhallenHarlev Mix Horsens IC pigerHallen5-15
1893183Søn26-01-2010:00U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U9 H2: 26.01 1000-1300 ÅbyhallenAGFAabyhøj IF 1 pigerHallen13-5
1893152Søn26-01-2010:50U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U9 H2: 26.01 1000-1300 ÅbyhallenAabyhøj IF 1 pigerHarlev Mix Hallen9-11
1893162Søn26-01-2010:50U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U9 H2: 26.01 1000-1300 ÅbyhallenHorsens IC pigerAGFHallen11-9
1893194Søn26-01-2011:40U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U9 H2: 26.01 1000-1300 ÅbyhallenHarlev Mix AGFHallen5-15
1893225Søn26-01-2011:40U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 3U9 H2: 26.01 1000-1300 ÅbyhallenHorsens IC pigerAabyhøj IF 1 pigerHallen15-5
1863378Søn26-01-2014:30U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj pigerSkovbakken Piger Kodiak 1Hallen33-44
18634310Søn26-01-2016:30U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj U13 damer Skovbakken BearsHallen37-126
1886713Lør01-02-2014:00U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1Pulje 1Aabyhøj IFHvidovre 1Hallen50-53
1832053Ons05-02-2019:00DameligaenPulje 1Aabyhøj IFLemvig BasketHallen81-67
18634511Lør22-02-2011:45U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj U13 damer Horsens ICHallen38-92
1886786Lør22-02-2014:00U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1Pulje 1Aabyhøj IFSISU 2-2006Hallen78-34
1832167Ons26-02-2018:00DameligaenPulje 1Aabyhøj IFSISU Hallen100-55
18297415Lør29-02-2014:001. division damer Pulje 1Aabyhøj IF 2Viby/Aabyhøj - AllianceHallen99-37
1907271Søn01-03-20U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5U15 H1: 01.03 1000-1400 ÅbyhallenNJBUV PiratesBMI Bloodhounds U15HallenANN
1907323Søn01-03-20U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5U15 H1: 01.03 1000-1400 ÅbyhallenAabyhøj PigerViby IFHallenANN
1907302Søn01-03-2010:00U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5U15 H1: 01.03 1000-1400 ÅbyhallenBMI Bloodhounds U15Aabyhøj PigerHallen48-40
1907292Søn01-03-2011:00U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5U15 H1: 01.03 1000-1400 ÅbyhallenViby IFNJBUV PiratesHallen42-48
1907365Søn01-03-2012:00U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5U15 H1: 01.03 1000-1400 ÅbyhallenBMI Bloodhounds U15Viby IFHallen21-40
1907334Søn01-03-2013:00U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5U15 H1: 01.03 1000-1400 ÅbyhallenNJBUV PiratesAabyhøj PigerHallen45-18
18634210Søn01-03-2014:30U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj pigerHorsens ICHallen36-53
1918991Lør07-03-2012:30Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3)Pulje 1Aabyhøj IFVærløse Blue HawksHallen63-51
18345922Lør07-03-2015:00BasketligaenPulje 1Bakken Bears (BL) BK AmagerHallen113-91
1909071Søn08-03-2010:00U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5U13 H2: 08.03 1000-1300 ÅbyhallenAabyhøj IFSæby GatorsHallen7-13
1909081Søn08-03-2010:00U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5U13 H2: 08.03 1000-1300 ÅbyhallenViborgHadsten Hawks 3Hallen9-11
1909092Søn08-03-2010:35U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5U13 H2: 08.03 1000-1300 ÅbyhallenAGF Braves 3Aabyhøj IFHallen13-5
1909102Søn08-03-2010:35U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5U13 H2: 08.03 1000-1300 ÅbyhallenSæby GatorsViborgHallen9-7
1909113Søn08-03-2011:10U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5U13 H2: 08.03 1000-1300 ÅbyhallenHadsten Hawks 3Sæby GatorsHallen13-5
1909123Søn08-03-2011:10U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5U13 H2: 08.03 1000-1300 ÅbyhallenViborgAGF Braves 3Hallen7-11
1909134Søn08-03-2011:45U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5U13 H2: 08.03 1000-1300 ÅbyhallenAabyhøj IFViborgHallen11-7
1909144Søn08-03-2011:45U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5U13 H2: 08.03 1000-1300 ÅbyhallenAGF Braves 3Hadsten Hawks 3Hallen11-9
1909155Søn08-03-2012:20U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5U13 H2: 08.03 1000-1300 ÅbyhallenHadsten Hawks 3Aabyhøj IFHallen15-5
1909165Søn08-03-2012:20U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5U13 H2: 08.03 1000-1300 ÅbyhallenSæby GatorsAGF Braves 3Hallen5-15
1910171Søn08-03-2013:00U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4U9 H2: 08.03 1300-1600 ÅbyhallenViby IFAabyhøj IF 2 pigerHallen9-7
1910223Søn08-03-2013:00U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4U9 H2: 08.03 1300-1600 ÅbyhallenAGFHjortshøj-Egå IFHallen7-13
1910192Søn08-03-2013:50U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4U9 H2: 08.03 1300-1600 ÅbyhallenHjortshøj-Egå IFViby IFHallen9-9
1910202Søn08-03-2013:50U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4U9 H2: 08.03 1300-1600 ÅbyhallenAabyhøj IF 2 pigerAGFHallen7-11
1910234Søn08-03-2014:40U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4U9 H2: 08.03 1300-1600 ÅbyhallenViby IFAGFHallen5-15
1910265Søn08-03-2014:40U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4U9 H2: 08.03 1300-1600 ÅbyhallenAabyhøj IF 2 pigerHjortshøj-Egå IFHallen7-13
1864306Lør14-03-20Serie 1 damer vestdanmarkPulje 1Åbyhøj IF 3Viby BasketHallenUDS
1919171Søn15-03-2000:001. division damer regionalt mellemspil 2/2VEST MellemspilAabyhøj IF 2Viby/Aabyhøj - AllianceHallen20-0UHT
18635012Man16-03-20U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj pigerAabyhøj U13 damer HallenUDS
1919073Ons18-03-20Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3)Pulje 1Aabyhøj IFVærløse Blue HawksHallenUDS
1886755Fre20-03-20U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1Pulje 1Aabyhøj IFBMS-HerlevHallenUDS
1886849Lør21-03-20U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1Pulje 1Aabyhøj IFBK AmagerHallenUDS
18635414Lør21-03-20U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj pigerSkovbakken BearsHallenUDS
18635514Lør21-03-20U13 herrer mester VestdanmarkPulje 1Aabyhøj U13 damer Skovbakken Piger Kodiak 1HallenUDS
18645412Lør18-04-20Serie 1 damer vestdanmarkPulje 1Åbyhøj IF 3Viby BasketHallenUDS