Kampnr. | Runde | Dag | Dato | Kl. | Række | Pulje | Hjemmehold | Udehold | Bane | Resultat | |
186345 | 11 | Lør | 22-02-20 | 11:45 | U13 herrer mester Vestdanmark | Pulje 1 | Aabyhøj U13 damer | Horsens IC | Hallen | 38-92 | |
188678 | 6 | Lør | 22-02-20 | 14:00 | U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Aabyhøj IF | SISU 2-2006 | Hallen | 78-34 | |
183216 | 7 | Ons | 26-02-20 | 18:00 | Dameligaen | Pulje 1 | Aabyhøj IF | SISU | Hallen | 100-55 | |
182974 | 15 | Lør | 29-02-20 | 14:00 | 1. division damer | Pulje 1 | Aabyhøj IF 2 | Viby/Aabyhøj - Alliance | Hallen | 99-37 | |
190727 | 1 | Søn | 01-03-20 | | U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 | U15 H1: 01.03 1000-1400 Åbyhallen | NJBUV Pirates | BMI Bloodhounds U15 | Hallen | | ANN |
190732 | 3 | Søn | 01-03-20 | | U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 | U15 H1: 01.03 1000-1400 Åbyhallen | Aabyhøj Piger | Viby IF | Hallen | | ANN |
190730 | 2 | Søn | 01-03-20 | 10:00 | U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 | U15 H1: 01.03 1000-1400 Åbyhallen | BMI Bloodhounds U15 | Aabyhøj Piger | Hallen | 48-40 | |
190729 | 2 | Søn | 01-03-20 | 11:00 | U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 | U15 H1: 01.03 1000-1400 Åbyhallen | Viby IF | NJBUV Pirates | Hallen | 42-48 | |
190736 | 5 | Søn | 01-03-20 | 12:00 | U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 | U15 H1: 01.03 1000-1400 Åbyhallen | BMI Bloodhounds U15 | Viby IF | Hallen | 21-40 | |
190733 | 4 | Søn | 01-03-20 | 13:00 | U15 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 5 | U15 H1: 01.03 1000-1400 Åbyhallen | NJBUV Pirates | Aabyhøj Piger | Hallen | 45-18 | |
186342 | 10 | Søn | 01-03-20 | 14:30 | U13 herrer mester Vestdanmark | Pulje 1 | Aabyhøj piger | Horsens IC | Hallen | 36-53 | |
191899 | 1 | Lør | 07-03-20 | 12:30 | Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) | Pulje 1 | Aabyhøj IF | Værløse Blue Hawks | Hallen | 63-51 | |
183459 | 22 | Lør | 07-03-20 | 15:00 | Basketligaen | Pulje 1 | Bakken Bears (BL) | BK Amager | Hallen | 113-91 | |
190907 | 1 | Søn | 08-03-20 | 10:00 | U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 | U13 H2: 08.03 1000-1300 Åbyhallen | Aabyhøj IF | Sæby Gators | Hallen | 7-13 | |
190908 | 1 | Søn | 08-03-20 | 10:00 | U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 | U13 H2: 08.03 1000-1300 Åbyhallen | Viborg | Hadsten Hawks 3 | Hallen | 9-11 | |
190909 | 2 | Søn | 08-03-20 | 10:35 | U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 | U13 H2: 08.03 1000-1300 Åbyhallen | AGF Braves 3 | Aabyhøj IF | Hallen | 13-5 | |
190910 | 2 | Søn | 08-03-20 | 10:35 | U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 | U13 H2: 08.03 1000-1300 Åbyhallen | Sæby Gators | Viborg | Hallen | 9-7 | |
190911 | 3 | Søn | 08-03-20 | 11:10 | U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 | U13 H2: 08.03 1000-1300 Åbyhallen | Hadsten Hawks 3 | Sæby Gators | Hallen | 13-5 | |
190912 | 3 | Søn | 08-03-20 | 11:10 | U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 | U13 H2: 08.03 1000-1300 Åbyhallen | Viborg | AGF Braves 3 | Hallen | 7-11 | |
190913 | 4 | Søn | 08-03-20 | 11:45 | U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 | U13 H2: 08.03 1000-1300 Åbyhallen | Aabyhøj IF | Viborg | Hallen | 11-7 | |
190914 | 4 | Søn | 08-03-20 | 11:45 | U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 | U13 H2: 08.03 1000-1300 Åbyhallen | AGF Braves 3 | Hadsten Hawks 3 | Hallen | 11-9 | |
190915 | 5 | Søn | 08-03-20 | 12:20 | U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 | U13 H2: 08.03 1000-1300 Åbyhallen | Hadsten Hawks 3 | Aabyhøj IF | Hallen | 15-5 | |
190916 | 5 | Søn | 08-03-20 | 12:20 | U13 Herrer Vestdanmark, pulje 4, runde 5 | U13 H2: 08.03 1000-1300 Åbyhallen | Sæby Gators | AGF Braves 3 | Hallen | 5-15 | |
191017 | 1 | Søn | 08-03-20 | 13:00 | U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 H2: 08.03 1300-1600 Åbyhallen | Viby IF | Aabyhøj IF 2 piger | Hallen | 9-7 | |
191022 | 3 | Søn | 08-03-20 | 13:00 | U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 H2: 08.03 1300-1600 Åbyhallen | AGF | Hjortshøj-Egå IF | Hallen | 7-13 | |
191019 | 2 | Søn | 08-03-20 | 13:50 | U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 H2: 08.03 1300-1600 Åbyhallen | Hjortshøj-Egå IF | Viby IF | Hallen | 9-9 | |
191020 | 2 | Søn | 08-03-20 | 13:50 | U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 H2: 08.03 1300-1600 Åbyhallen | Aabyhøj IF 2 piger | AGF | Hallen | 7-11 | |
191023 | 4 | Søn | 08-03-20 | 14:40 | U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 H2: 08.03 1300-1600 Åbyhallen | Viby IF | AGF | Hallen | 5-15 | |
191026 | 5 | Søn | 08-03-20 | 14:40 | U9 Herrer Vestdanmark, pulje 1, runde 4 | U9 H2: 08.03 1300-1600 Åbyhallen | Aabyhøj IF 2 piger | Hjortshøj-Egå IF | Hallen | 7-13 | |
186430 | 6 | Lør | 14-03-20 | | Serie 1 damer vestdanmark | Pulje 1 | Åbyhøj IF 3 | Viby Basket | Hallen | | UDS |
191917 | 1 | Søn | 15-03-20 | 00:00 | 1. division damer regionalt mellemspil 2/2 | VEST Mellemspil | Aabyhøj IF 2 | Viby/Aabyhøj - Alliance | Hallen | 20-0 | UHT |
186350 | 12 | Man | 16-03-20 | | U13 herrer mester Vestdanmark | Pulje 1 | Aabyhøj piger | Aabyhøj U13 damer | Hallen | | UDS |
191907 | 3 | Ons | 18-03-20 | | Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) | Pulje 1 | Aabyhøj IF | Værløse Blue Hawks | Hallen | | UDS |
188675 | 5 | Fre | 20-03-20 | | U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Aabyhøj IF | BMS-Herlev | Hallen | | UDS |
188684 | 9 | Lør | 21-03-20 | | U15 Damer Mester Øst 2. del - pulje 1 | Pulje 1 | Aabyhøj IF | BK Amager | Hallen | | UDS |
186354 | 14 | Lør | 21-03-20 | | U13 herrer mester Vestdanmark | Pulje 1 | Aabyhøj piger | Skovbakken Bears | Hallen | | UDS |
186355 | 14 | Lør | 21-03-20 | | U13 herrer mester Vestdanmark | Pulje 1 | Aabyhøj U13 damer | Skovbakken Piger Kodiak 1 | Hallen | | UDS |
186454 | 12 | Lør | 18-04-20 | | Serie 1 damer vestdanmark | Pulje 1 | Åbyhøj IF 3 | Viby Basket | Hallen | | UDS |