Kampnr. | Runde | Dag | Dato | Kl. | Række | Pulje | Hjemmehold | Udehold | Bane | Resultat | |
194979 | 10 | Man | 30-11-20 | 19:15 | U17 herrer A Østdanmark | Pulje 1 | Hillerød | Virum 2 | Hallen | 57-37 | |
194959 | 7 | Ons | 02-12-20 | 19:15 | U17 herrer A Østdanmark | Pulje 1 | Hillerød | BK Amager | Hallen | 28-95 | |
196904 | 1 | Søn | 06-12-20 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3 | U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen | Solrød 2 | Falcon 5 Sort | Hallen | 0-20 | |
196909 | 3 | Søn | 06-12-20 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3 | U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen | Jonstrup 2 | Hillerød 2 Sort | Hallen | 59-9 | |
196906 | 2 | Søn | 06-12-20 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3 | U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen | Hillerød 2 Sort | Solrød 2 | Hallen | 20-0 | |
196907 | 2 | Søn | 06-12-20 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3 | U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen | Falcon 5 Sort | Jonstrup 2 | Hallen | 24-25 | |
196910 | 4 | Søn | 06-12-20 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3 | U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen | Solrød 2 | Jonstrup 2 | Hallen | 0-20 | |
196913 | 5 | Søn | 06-12-20 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 3 | U13 H1: 06.12 0900-1200 Frederiksborghallen | Falcon 5 Sort | Hillerød 2 Sort | Hallen | 24-19 | |
196899 | 3 | Søn | 06-12-20 | 12:30 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln | Holbæk | Solrød 1 | Hallen | 17-42 | |
196894 | 1 | Søn | 06-12-20 | 12:30 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln | Hvidovre 2 | Hillerød 1 Hvid | Hallen | 11-28 | |
196896 | 2 | Søn | 06-12-20 | 13:30 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln | Solrød 1 | Hvidovre 2 | Hallen | 45-12 | |
196897 | 2 | Søn | 06-12-20 | 13:30 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln | Hillerød 1 Hvid | Holbæk | Hallen | 27-12 | |
196900 | 4 | Søn | 06-12-20 | 14:30 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln | Hvidovre 2 | Holbæk | Hallen | 18-35 | |
196903 | 5 | Søn | 06-12-20 | 14:30 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 3, runde 3 | U13 H2: 06.12 1230-1530 Frederiksborghalln | Hillerød 1 Hvid | Solrød 1 | Hallen | 33-32 | |
194227 | 8 | Ons | 09-12-20 | 20:30 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Hillerød | Glostrup 1 | Hallen | | ANN |
194244 | 10 | Ons | 06-01-21 | 20:30 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Hillerød | Roskilde | Hallen | | ANN |
202314 | 2 | Søn | 24-01-21 | | U13 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 | U13 H2: 21.03 0900-1200 Solrød idrætscenter hal A | Hillerød 1 Hvid | Falcon 4 Orange | Hallen | | ANN |
208009 | 2 | Søn | 24-01-21 | | Grand Prix U13 Drenge Østdanmark, Pulje 5, Runde 1 | U13 D2: 07.11 1230-1630 Espergærde gymnasium | Hillerød/Værløse 4 Blå | Hvidovre 2 C | Hallen | | ANN |
211533 | 2 | Søn | 24-01-21 | | Grand Prix U15 Piger Østdanmark, Pulje 2, Runde 4 | U15 P2: 23.01 0900-1200 Johannesskolen | Hillerød U15 | Falcon 3 Sort 07/08 | Hallen | | ANN |
194190 | 4 | Man | 08-03-21 | 20:30 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Hillerød | Gladsaxe | Hallen | | ANN |
194286 | 16 | Ons | 10-03-21 | 20:30 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Hillerød | Broernes 1 | Hallen | | ANN |
194216 | 7 | Man | 15-03-21 | 20:30 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Hillerød | BMS Herlev 3 | Hallen | | ANN |
194291 | 17 | Ons | 17-03-21 | 20:30 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Hillerød | SISU 3 | Hallen | | ANN |
202422 | 1 | Lør | 20-03-21 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 4 | U13 H1: 20.03 0900-1300 Royal Stage | Hillerød 2 Sort | Egedal | Hallen | | ANN |
202425 | 2 | Lør | 20-03-21 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 4 | U13 H1: 20.03 0900-1300 Royal Stage | Egedal | SOR | Hallen | | ANN |
202428 | 4 | Lør | 20-03-21 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 4 | U13 H1: 20.03 0900-1300 Royal Stage | Hillerød 2 Sort | SOR | Hallen | | ANN |
194258 | 12 | Ons | 07-04-21 | 20:30 | 3. division herrer øst | Pulje 1 | Hillerød | VLI | Hallen | | ANN |
199794 | 1 | Søn | 11-04-21 | | U11 Herrer Østdanmark, pulje 8, runde 6 | U11 H1 11.04 Mangler arrangør | Hillerød | BB 4 Vibenhus Sharks | Hallen | | ANN |
203046 | 1 | Søn | 11-04-21 | | U11 Herrer Østdanmark, pulje 8, runde 4 | U11 H1: 11.04 Mangler arrangør | Hillerød | BB 4 Vibenhus Sharks | Hallen | | ANN |
200687 | 2 | Lør | 17-04-21 | | U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 | U13 D1: 17.04 1300-1700 Royal Stage | Stevnsgade 2 | Hillerød | Hallen | | ANN |
202452 | 1 | Lør | 17-04-21 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 5 | U13 H1: 17.04 0900-1300 Royal Stage | Hillerød 2 Sort | SOR | Hallen | | ANN |
202457 | 3 | Lør | 17-04-21 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 5 | U13 H1: 17.04 0900-1300 Royal Stage | Virum Basketball Klub | BB Furesø | Hallen | | ANN |
202454 | 2 | Lør | 17-04-21 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 5 | U13 H1: 17.04 0900-1300 Royal Stage | BB Furesø | Hillerød 2 Sort | Hallen | | ANN |
202455 | 2 | Lør | 17-04-21 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 5 | U13 H1: 17.04 0900-1300 Royal Stage | SOR | Virum Basketball Klub | Hallen | | ANN |
202458 | 4 | Lør | 17-04-21 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 5 | U13 H1: 17.04 0900-1300 Royal Stage | Hillerød 2 Sort | Virum Basketball Klub | Hallen | | ANN |
202461 | 5 | Lør | 17-04-21 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 5 | U13 H1: 17.04 0900-1300 Royal Stage | SOR | BB Furesø | Hallen | | ANN |
200684 | 1 | Lør | 17-04-21 | 13:00 | U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 | U13 D1: 17.04 1300-1700 Royal Stage | Værløse 2 | Stevnsgade 2 | Hallen | | ANN |
200689 | 3 | Lør | 17-04-21 | 13:00 | U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 | U13 D1: 17.04 1300-1700 Royal Stage | Hillerød | Solrød | Hallen | | ANN |
200686 | 2 | Lør | 17-04-21 | 14:00 | U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 | U13 D1: 17.04 1300-1700 Royal Stage | Solrød | Værløse 2 | Hallen | | ANN |
200690 | 4 | Lør | 17-04-21 | 15:00 | U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 | U13 D1: 17.04 1300-1700 Royal Stage | Værløse 2 | Hillerød | Hallen | | ANN |
200693 | 5 | Lør | 17-04-21 | 15:00 | U13 Damer Østdanmark, pulje 2, runde 5 | U13 D1: 17.04 1300-1700 Royal Stage | Stevnsgade 2 | Solrød | Hallen | | ANN |
199343 | 5 | Lør | 24-04-21 | | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 5 | U15 D1: 24.04 1300-1600 Royal Stage | Hillerød | Hvidovre 2 Rød | Hallen | | ANN |
201936 | 2 | Lør | 24-04-21 | 09:00 | U15 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5 | U15 H2: 24.04 0900-1200 Royal Stage | Hillerød | Virum 2008 2 | Hallen | | ANN |
201934 | 1 | Lør | 24-04-21 | 10:00 | U15 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5 | U15 H2: 24.04 0900-1200 Royal Stage | Virum 2008 2 | Birkerød | Hallen | | ANN |
201943 | 5 | Lør | 24-04-21 | 11:00 | U15 Herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5 | U15 H2: 24.04 0900-1200 Royal Stage | Birkerød | Hillerød | Hallen | | ANN |
199334 | 1 | Lør | 24-04-21 | 13:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 5 | U15 D1: 24.04 1300-1600 Royal Stage | SISU 3 2006 | Hillerød | Hallen | | ANN |
199336 | 2 | Lør | 24-04-21 | 14:00 | U15 Damer Østdanmark, pulje 1, runde 5 | U15 D1: 24.04 1300-1600 Royal Stage | Hvidovre 2 Rød | SISU 3 2006 | Hallen | | ANN |
202778 | 2 | Lør | 01-05-21 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 6 | U13 H2: 01.05 0900-1300 Royal Stage | Hvidovre 3 Rød | Hillerød 2 Sort | Hallen | | ANN |
202779 | 2 | Lør | 01-05-21 | 09:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 6 | U13 H2: 01.05 0900-1300 Royal Stage | Falcon 6 Sort | B70 | Hallen | | ANN |
202782 | 4 | Lør | 01-05-21 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 6 | U13 H2: 01.05 0900-1300 Royal Stage | Hillerød 2 Sort | B70 | Hallen | | ANN |
202785 | 5 | Lør | 01-05-21 | 10:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 6 | U13 H2: 01.05 0900-1300 Royal Stage | Falcon 6 Sort | Hvidovre 3 Rød | Hallen | | ANN |
202781 | 3 | Lør | 01-05-21 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 6 | U13 H2: 01.05 0900-1300 Royal Stage | B70 | Hvidovre 3 Rød | Hallen | | ANN |
202776 | 1 | Lør | 01-05-21 | 11:00 | U13 Herrer Østdanmark, pulje 5, runde 6 | U13 H2: 01.05 0900-1300 Royal Stage | Hillerød 2 Sort | Falcon 6 Sort | Hallen | | ANN |