Kampnr. | Runde | Dag | Dato | Kl. | Hjemmehold | Udehold | Spillested | Bane | Resultat | |
185136 | 1 | Søn | 22-09-19 | 09:30 | Hillerød Basket | Virum 2 U17 | Royal Stage | Hallen | 20-0 | UHT |
185140 | 1 | Søn | 22-09-19 | 10:00 | Søs-Idrætsefterskole | Solrød Comets | Sydøstsjællands Idrætsefterskole | Hallen | 71-47 | |
185141 | 1 | Søn | 22-09-19 | 12:00 | Søs-Idrætsefterskole 2 | BK Amager 2 | Sydøstsjællands Idrætsefterskole | Hallen | 63-50 | |
185142 | 1 | Søn | 22-09-19 | 13:00 | Hvidovre | Brønshøj 2 | Holmegårdshallen | Hallen | 73-55 | |
185137 | 1 | Søn | 22-09-19 | 14:00 | BMS-Herlev 2 | Holbæk U17 H | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 55-41 | |
185152 | 2 | Lør | 28-09-19 | 10:30 | Falcon 3 sort | Hvidovre | Falkonergårdens Gymnasium | Hallen | 51-46 | |
185144 | 2 | Lør | 28-09-19 | 14:30 | Copenhagen International School U17 | SISU 3 A | Copenhagen International School | Hal H | 49-20 | |
185145 | 2 | Søn | 29-09-19 | 09:00 | Virum 2 U17 | Gladsaxe 2 | Virum Hallen | Hal 2 | 52-71 | |
185146 | 2 | Søn | 29-09-19 | 10:30 | Hørsholm 2 | Hillerød Basket | Rungsted Skole | Hallen | 78-67 | |
185147 | 2 | Søn | 29-09-19 | 13:30 | Jonstrup | BMS-Herlev 2 | Østerhøjhallen | Hallen | 98-28 | |
185148 | 2 | Søn | 29-09-19 | 15:00 | Egedal basket | Glostrup 2 | Hampelandhallen | Hallen | 43-42 | |
185135 | 1 | Lør | 05-10-19 | 12:30 | Gladsaxe 2 | Copenhagen International School U17 | Gladsaxe Sportscenter | Hal 2 | 77-49 | |
185151 | 2 | Søn | 06-10-19 | 10:00 | Solrød Comets | Søs-Idrætsefterskole 2 | Munkekærhallen | Hallen | 64-43 | |
185143 | 1 | Søn | 06-10-19 | 11:00 | Falcon 3 sort | Stevnsgade | Nyelandsvejskole | Hallen | 56-40 | |
185150 | 2 | Søn | 06-10-19 | 12:00 | BK Amager 2 | Søs-Idrætsefterskole | Amagerhallen | Stor bane | 29-125 | |
185134 | 1 | Søn | 06-10-19 | 13:00 | SISU 3 A | Espergærde U 17 | Gentoftehallen | Hal A Bane 1 | 26-51 | |
185149 | 2 | Søn | 06-10-19 | 14:30 | B70 Basket | Roskilde - RBBC U17 Herrer | Gadehave Hallen | Hallen | 30-66 | |
187829 | 5 | Søn | 27-10-19 | 16:00 | Birkerød U17 | Gladsaxe 2 | Søndervangshallen | Hallen | 67-66 | |
185139 | 1 | Man | 28-10-19 | 20:00 | Roskilde - RBBC U17 Herrer | Egedal basket | Roskilde Kongres- og Idrætscenter | Hal C1 | 80-8 | |
185159 | 3 | Lør | 02-11-19 | 14:15 | Glostrup 2 | B70 Basket | Glostruphallen | Hal 3 | 48-35 | |
185156 | 3 | Lør | 02-11-19 | 16:30 | Gladsaxe 2 | Hørsholm 2 | Gladsaxe Sportscenter | Hal 2 | 64-69 | |
185154 | 3 | Lør | 02-11-19 | 17:30 | SISU 3 A | Virum 2 U17 | Gentoftehallen | Hal B Bane 1 | 39-27 | |
185160 | 3 | Lør | 02-11-19 | 18:30 | BK Amager 2 | Solrød Comets | Amagerhallen | Stor bane | 42-96 | |
185161 | 3 | Søn | 03-11-19 | 10:00 | Søs-Idrætsefterskole 2 | Søs-Idrætsefterskole | Sydøstsjællands Idrætsefterskole | Hallen | 42-75 | |
185157 | 3 | Søn | 03-11-19 | 12:00 | BMS-Herlev 2 | Egedal basket | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 51-30 | |
185158 | 3 | Søn | 03-11-19 | 13:15 | Holbæk U17 H | Jonstrup | Holbæk | Multihallen Opvisning | 60-70 | |
185155 | 3 | Søn | 03-11-19 | 17:00 | Espergærde U 17 | Copenhagen International School U17 | Espergærde Gymnasium og HF | Hallen | 0-20 | |
185163 | 3 | Søn | 03-11-19 | 20:30 | Hvidovre | Stevnsgade | Holmegårdshallen | Hallen | 81-50 | |
187827 | 3 | Fre | 08-11-19 | 19:00 | Hillerød Basket | Birkerød U17 | Trollesmindehallen | Hallen | 64-68 | |
185170 | 4 | Fre | 08-11-19 | 19:30 | Falcon 3 sort | Søs-Idrætsefterskole 2 | Johannesskolen | Hallen | 37-74 | |
185171 | 4 | Fre | 08-11-19 | 19:30 | Stevnsgade | BK Amager 2 | Nørrebrohallen | Hal 3A | 71-40 | |
185184 | 6 | Lør | 09-11-19 | 12:30 | Gladsaxe 2 | SISU 3 A | Gladsaxe Sportscenter | Hal 1 (Gl.) | 73-27 | |
185187 | 6 | Lør | 09-11-19 | 12:30 | Glostrup 2 | BMS-Herlev 2 | Glostruphallen | Hal 1 | 25-45 | |
185165 | 4 | Lør | 09-11-19 | 14:30 | Virum 2 U17 | Espergærde U 17 | Virum Gymnasium | Hallen | 67-49 | |
185172 | 4 | Søn | 10-11-19 | 10:00 | Solrød Comets | Hvidovre | Munkekærhallen | Hallen | 54-53 | |
185173 | 4 | Søn | 10-11-19 | 10:00 | Søs-Idrætsefterskole | Brønshøj 2 | Sydøstsjællands Idrætsefterskole | Hallen | 82-34 | |
185198 | 7 | Søn | 10-11-19 | 12:00 | Jonstrup | Roskilde - RBBC U17 Herrer | Østerhøjhallen | Hallen | 69-49 | |
185168 | 4 | Søn | 10-11-19 | 15:00 | Egedal basket | Holbæk U17 H | Hampelandhallen | Hallen | 56-99 | |
187825 | 1 | Søn | 10-11-19 | 15:30 | Birkerød U17 | Hørsholm 2 | Søndervangshallen | Hallen | 69-59 | |
185164 | 4 | Man | 11-11-19 | 18:00 | Hillerød Basket | Gladsaxe 2 | Royal Stage | Hallen | 55-63 | |
185166 | 4 | Tor | 14-11-19 | 19:30 | Hørsholm 2 | SISU 3 A | Hørsholmhallen | Hallen | 104-36 | |
187826 | 2 | Lør | 16-11-19 | 14:00 | Birkerød U17 | Espergærde U 17 | Søndervangshallen | Hallen | 58-60 | |
185153 | 2 | Lør | 16-11-19 | 14:15 | Stevnsgade | Brønshøj 2 | Nørrebrohallen | Hal 3A | 58-51 | |
185167 | 4 | Søn | 17-11-19 | 13:00 | Roskilde - RBBC U17 Herrer | Glostrup 2 | Roskilde Kongres- og Idrætscenter | Hal C1 | 61-21 | |
185169 | 4 | Søn | 17-11-19 | 16:00 | B70 Basket | BMS-Herlev 2 | Gadehave Hallen | Hallen | 42-62 | |
185179 | 5 | Søn | 17-11-19 | 17:30 | Jonstrup | Egedal basket | Østerhøjhallen | Hallen | 50-49 | |
185162 | 3 | Fre | 22-11-19 | 17:30 | Brønshøj 2 | Falcon 3 sort | Grøndal MultiCenter | Hal K | 122-46 | |
185176 | 5 | Lør | 23-11-19 | 11:00 | Copenhagen International School U17 | Virum 2 U17 | Copenhagen International School | Hallen | 20-0 | |
185174 | 5 | Lør | 23-11-19 | 17:30 | SISU 3 A | Hillerød Basket | Gentoftehallen | Hal B Bane 1 | 45-52 | |
185181 | 5 | Søn | 24-11-19 | 10:00 | Søs-Idrætsefterskole | Hvidovre | Sydøstsjællands Idrætsefterskole | Hallen | 82-43 | |
185177 | 5 | Søn | 24-11-19 | 12:00 | BMS-Herlev 2 | Roskilde - RBBC U17 Herrer | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 63-67 | |
185183 | 5 | Søn | 24-11-19 | 12:00 | Søs-Idrætsefterskole 2 | Stevnsgade | Sydøstsjællands Idrætsefterskole | Hallen | 20-0 | UHT |
187830 | 6 | Søn | 24-11-19 | 13:00 | Birkerød U17 | Virum 2 U17 | Søndervangshallen | Hallen | 83-58 | |
185178 | 5 | Søn | 24-11-19 | 13:15 | Holbæk U17 H | B70 Basket | Holbæk | Multihallen Opvisning | 20-0 | UHT |
185182 | 5 | Søn | 24-11-19 | 18:15 | BK Amager 2 | Falcon 3 sort | Amagerhallen | Stor bane | 51-64 | |
185175 | 5 | Man | 25-11-19 | 20:00 | Espergærde U 17 | Hørsholm 2 | Espergærde Gymnasium og HF | Hallen | 60-30 | |
185193 | 6 | Lør | 30-11-19 | 14:00 | Solrød Comets | Stevnsgade | Solrød Idrætscenter | Hal A | 20-0 | UHT |
185190 | 6 | Lør | 30-11-19 | 16:30 | BK Amager 2 | Hvidovre | Amagerhallen | Stor bane | 49-62 | |
185189 | 6 | Søn | 01-12-19 | 13:30 | B70 Basket | Jonstrup | Østerhøjhallen | Hallen | 0-20 | HHT |
185186 | 6 | Søn | 01-12-19 | 14:30 | Hørsholm 2 | Copenhagen International School U17 | Rådhushallen | Hallen | 20-0 | UHT |
185188 | 6 | Søn | 01-12-19 | 15:45 | Roskilde - RBBC U17 Herrer | Holbæk U17 H | Roskilde Kongres- og Idrætscenter | Hal C1 | 67-33 | |
185185 | 6 | Man | 02-12-19 | 19:15 | Hillerød Basket | Espergærde U 17 | Royal Stage | Hallen | 48-69 | |
185197 | 7 | Tir | 03-12-19 | 18:30 | Holbæk U17 H | Glostrup 2 | Holbæk | Multihallen Opvisning | 73-53 | |
185192 | 6 | Tir | 03-12-19 | 19:00 | Søs-Idrætsefterskole | Falcon 3 sort | Sydøstsjællands Idrætsefterskole | Hallen | 102-57 | |
187831 | 7 | Ons | 04-12-19 | 17:45 | Birkerød U17 | SISU 3 A | Søndervangshallen | Hallen | 80-42 | |
185195 | 7 | Lør | 07-12-19 | 10:00 | Copenhagen International School U17 | Hillerød Basket | Copenhagen International School | Hal H | 32-54 | |
185196 | 7 | Lør | 07-12-19 | 11:15 | Virum 2 U17 | Hørsholm 2 | Virum Hallen | Hal 2 | 0-20 | HHT |
185200 | 7 | Lør | 07-12-19 | 12:30 | Falcon 3 sort | Solrød Comets | Nyelandsvejskole | Hallen | 28-61 | |
185138 | 1 | Lør | 07-12-19 | 12:30 | Glostrup 2 | Jonstrup | Glostruphallen | Hal 3 | 36-72 | |
185201 | 7 | Lør | 07-12-19 | 14:30 | Stevnsgade | Søs-Idrætsefterskole | Nørrebrohallen | Hal 3A | 43-81 | |
187828 | 4 | Søn | 08-12-19 | 13:30 | Birkerød U17 | Copenhagen International School U17 | Søndervangshallen | Hallen | 83-40 | |
185203 | 7 | Søn | 08-12-19 | 15:00 | Brønshøj 2 | BK Amager 2 | Grøndal MultiCenter | Hal K | 128-25 | |
185194 | 7 | Søn | 08-12-19 | 17:00 | Espergærde U 17 | Gladsaxe 2 | Espergærde Gymnasium og HF | Hallen | 78-61 | |
185202 | 7 | Tir | 10-12-19 | 18:30 | Hvidovre | Søs-Idrætsefterskole 2 | Holmegårdshallen | Hallen | 58-59 | |
185180 | 5 | Tor | 12-12-19 | 19:00 | Brønshøj 2 | Solrød Comets | Grøndal MultiCenter | Hal K | 94-45 | |
185199 | 7 | Søn | 15-12-19 | 15:00 | Egedal basket | B70 Basket | Hampelandhallen | Hallen | 71-27 | |
185191 | 6 | Tir | 17-12-19 | 19:00 | Søs-Idrætsefterskole 2 | Brønshøj 2 | Sydøstsjællands Idrætsefterskole | Hallen | 20-0 | UHT |