Komplet kampprogram
Serie 1 damer østdanmark, Pulje 1
Kampnr. | Runde | Dag | Dato | Kl. | Hjemmehold | Udehold | Spillested | Bane | Resultat | |
184583 | 1 | Lør | 05-10-19 | 14:30 | Baltic 2 | CBS Dame 2 | Hillerødegadehallen | Hallen | 57-56 | |
184582 | 1 | Tir | 22-10-19 | 18:30 | Stevnsgade 3 | Glostrup | Nørrebrohallen | Hal 2A | 57-53 | |
184585 | 2 | Lør | 26-10-19 | 14:15 | Glostrup | SISU 3 | Glostruphallen | Hal 3 | 36-55 | |
184586 | 2 | Lør | 26-10-19 | 14:30 | CBS Dame 2 | Stevnsgade 3 | Nyelandsvejskole | Hallen | 23-76 | |
184587 | 2 | Søn | 27-10-19 | 15:30 | BMS-Herlev 2 | Baltic 2 | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 64-37 | |
184589 | 3 | Søn | 03-11-19 | 11:00 | SISU 3 | CBS Dame 2 | Gentoftehallen | Hal A Bane 3 | 52-26 | |
184592 | 3 | Søn | 03-11-19 | 17:30 | Birkerød | Baltic 2 | Søndervangshallen | Hallen | 46-33 | |
184599 | 5 | Søn | 24-11-19 | 15:00 | Glostrup | CBS Dame 2 | Glostruphallen | Hal 3 | 48-43 | |
184600 | 5 | Søn | 24-11-19 | 17:30 | Birkerød | Stevnsgade 3 | Søndervangshallen | Hallen | 63-51 | |
184593 | 4 | Søn | 01-12-19 | 10:30 | Baltic 2 | Stevnsgade 3 | Korsgadehallen | Hallen | 40-55 | |
184584 | 1 | Søn | 01-12-19 | 17:30 | Birkerød | BMS-Herlev 2 | Søndervangshallen | Hallen | 62-36 | |
184604 | 6 | Lør | 14-12-19 | 14:30 | CBS Dame 2 | Birkerød | Nyelandsvejskole | Hallen | 49-69 | |
184601 | 6 | Søn | 15-12-19 | 11:30 | Stevnsgade 3 | SISU 3 | Nørrebrohallen | Hal 2A | 57-41 | |
184606 | 7 | Søn | 05-01-20 | 10:00 | Glostrup | Baltic 2 | Glostruphallen | Hal 3 | 50-37 | |
184608 | 7 | Søn | 12-01-20 | 15:30 | Birkerød | SISU 3 | Søndervangshallen | Hallen | 60-37 | |
184611 | 8 | Lør | 18-01-20 | 12:30 | CBS Dame 2 | Baltic 2 | Nyelandsvejskole | Hallen | 42-44 | |
184612 | 8 | Søn | 19-01-20 | 10:00 | BMS-Herlev 2 | Birkerød | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 51-52 | |
184613 | 9 | Søn | 02-02-20 | 11:00 | SISU 3 | Glostrup | Gentoftehallen | Hal A Bane 1 | 38-55 | |
184614 | 9 | Søn | 02-02-20 | 18:30 | Stevnsgade 3 | CBS Dame 2 | Nørrebrohallen | Hal 2A | 80-37 | |
184615 | 9 | Lør | 15-02-20 | 13:00 | Baltic 2 | BMS-Herlev 2 | Hillerødegadehallen | Hallen | 41-56 | |
184607 | 7 | Lør | 22-02-20 | 14:15 | CBS Dame 2 | BMS-Herlev 2 | Nyelandsvejskole | Hallen | 30-61 | |
184603 | 6 | Ons | 26-02-20 | 19:15 | BMS-Herlev 2 | Glostrup | Herlevhallen | Hal 1 | 38-57 | |
184617 | 10 | Lør | 29-02-20 | 14:30 | CBS Dame 2 | SISU 3 | Nyelandsvejskole | Hallen | 35-61 | |
184619 | 10 | Søn | 01-03-20 | 10:00 | BMS-Herlev 2 | Stevnsgade 3 | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 51-54 | |
184621 | 11 | Lør | 07-03-20 | 13:30 | Stevnsgade 3 | Baltic 2 | Nørrebrohallen | Hal 2A | 78-29 | |
184636 | 14 | Ons | 11-03-20 | 19:30 | SISU 3 | Birkerød | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | | UDS |
184635 | 14 | Søn | 15-03-20 | | BMS-Herlev 2 | CBS Dame 2 | Rosenlundskolen | Ny. Hal | | UDS |
184624 | 11 | Man | 16-03-20 | | Birkerød | Glostrup | Søndervangshallen | Hallen | | UDS |
184625 | 12 | Lør | 21-03-20 | | Baltic 2 | SISU 3 | Hillerødegadehallen | Hallen | | UDS |
184627 | 12 | Lør | 21-03-20 | | CBS Dame 2 | Glostrup | Nyelandsvejskole | Hallen | | UDS |
184623 | 11 | Ons | 25-03-20 | | SISU 3 | BMS-Herlev 2 | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | | UDS |
184596 | 4 | Lør | 28-03-20 | | Glostrup | Birkerød | Glostruphallen | Hal 3 | | UDS |
184591 | 3 | Tir | 31-03-20 | | Stevnsgade 3 | BMS-Herlev 2 | Nørrebrohallen | Hal 2A | | UDS |
184597 | 5 | Ons | 01-04-20 | | SISU 3 | Baltic 2 | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | | UDS |
184620 | 10 | Lør | 04-04-20 | | Baltic 2 | Birkerød | Hillerødegadehallen | Hallen | | UDS |
184610 | 8 | Tir | 14-04-20 | | Glostrup | Stevnsgade 3 | Glostruphallen | Hal 3 | | UDS |
184595 | 4 | Ons | 15-04-20 | | BMS-Herlev 2 | SISU 3 | Herlevhallen | Hal 1 | | UDS |
184631 | 13 | Lør | 18-04-20 | | Glostrup | BMS-Herlev 2 | Glostruphallen | Hal 3 | | UDS |
184632 | 13 | Søn | 19-04-20 | | Birkerød | CBS Dame 2 | Søndervangshallen | Hallen | | UDS |
184629 | 13 | Søn | 19-04-20 | | SISU 3 | Stevnsgade 3 | Gentoftehallen | Hal A Bane 1 | | UDS |
184634 | 14 | Lør | 25-04-20 | | Baltic 2 | Glostrup | Hillerødegadehallen | Hallen | | UDS |
184628 | 12 | Lør | 25-04-20 | 00:00 | Stevnsgade 3 | Birkerød | Nørrebrohallen | Hal 3A | | UDS |