Komplet kampprogram
U13 damer mester Østdanmark, Pulje 1
Kampnr. | Runde | Dag | Dato | Kl. | Hjemmehold | Udehold | Spillested | Bane | Resultat | |
184861 | 1 | Lør | 21-09-19 | 15:30 | Værløse | Gladsaxe | Søndersøhallen | Hal 1 | 50-30 | |
184858 | 1 | Søn | 22-09-19 | 09:00 | Virum Vipers 2008 | SISU 1 - 2007 | Virum Gymnasium | Hallen | 26-65 | |
184866 | 2 | Lør | 28-09-19 | 12:30 | Gladsaxe | SISU 2 -2008 | Gladsaxe Sportscenter | Hal 2 | 70-41 | |
184864 | 2 | Lør | 28-09-19 | 15:30 | Hørsholm P07 | Virum Vipers 2008 | Hørsholm Skole | Hallen | 76-10 | |
184885 | 5 | Søn | 06-10-19 | 10:00 | BMS-Herlev 2 | Falcon 2 - 2008 | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 82-20 | |
184867 | 2 | Lør | 26-10-19 | 09:30 | Falcon 3 SORT | Værløse | Bülowsvejhallen | Tværbane 1 | 40-51 | |
184860 | 1 | Lør | 26-10-19 | 17:00 | SISU 2 -2008 | BMS-Herlev 2 | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 37-32 | |
184859 | 1 | Søn | 27-10-19 | 17:30 | BMS-Herlev 1 | Hørsholm P07 | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 42-53 | |
184871 | 3 | Lør | 02-11-19 | 14:45 | Virum Vipers 2008 | Falcon 1 - GUL | Virum Hallen | Hal 2 | 20-87 | |
184874 | 3 | Lør | 02-11-19 | 17:15 | Værløse | Falcon 2 - 2008 | Søndersøhallen | Hal 1 | 99-10 | |
184873 | 3 | Søn | 03-11-19 | 10:00 | BMS-Herlev 2 | Gladsaxe | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 47-50 | |
184876 | 4 | Lør | 09-11-19 | 10:30 | Hørsholm P07 | BK Amager | Hørsholm Skole | Hallen | 60-42 | |
184886 | 5 | Lør | 09-11-19 | 17:00 | Gladsaxe | Falcon 3 SORT | Gladsaxe Sportscenter | Hal 1 (Gl.) | 71-26 | |
184880 | 4 | Søn | 10-11-19 | 09:00 | Falcon 2 - 2008 | SISU 2 -2008 | Bülowsvejhallen | Tværbane 1 | 28-62 | |
184878 | 4 | Søn | 10-11-19 | 09:15 | Brønshøj | Værløse | Grøndal MultiCenter | Hal K | 23-100 | |
184875 | 4 | Søn | 10-11-19 | 10:00 | BMS-Herlev 1 | Virum Vipers 2008 | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 90-11 | |
184879 | 4 | Søn | 10-11-19 | 15:00 | Falcon 3 SORT | BMS-Herlev 2 | Nyelandsvejskole | Hallen | 25-63 | |
184868 | 2 | Lør | 16-11-19 | 09:00 | Falcon 2 - 2008 | Brønshøj | Falkonergårdens Gymnasium | Hallen | 43-23 | |
184870 | 3 | Søn | 17-11-19 | 09:30 | BK Amager | SISU 1 - 2007 | Amagerhallen | Stor bane | 49-32 | |
184898 | 7 | Man | 18-11-19 | 16:30 | Falcon 3 SORT | Falcon 2 - 2008 | Bülowsvejhallen | Tværbane 1 | 62-25 | |
184865 | 2 | Fre | 22-11-19 | 18:00 | Falcon 1 - GUL | BMS-Herlev 1 | Bülowsvejhallen | Hallen | 41-85 | |
184883 | 5 | Søn | 24-11-19 | 09:00 | SISU 1 - 2007 | Hørsholm P07 | Gentoftehallen | Hal A Bane 1 | 29-71 | |
184884 | 5 | Søn | 24-11-19 | 16:45 | SISU 2 -2008 | Brønshøj | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 48-17 | |
184862 | 1 | Fre | 29-11-19 | 16:30 | Brønshøj | Falcon 3 SORT | Grøndal MultiCenter | Hal C | 33-69 | |
184892 | 6 | Lør | 30-11-19 | 09:00 | Falcon 2 - 2008 | Gladsaxe | Falkonergårdens Gymnasium | Hallen | 11-93 | |
184889 | 6 | Lør | 30-11-19 | 10:45 | Falcon 1 - GUL | SISU 1 - 2007 | Nyelandsvejskole | Hallen | 56-32 | |
184890 | 6 | Lør | 30-11-19 | 15:30 | Værløse | SISU 2 -2008 | Søndersøhallen | Hal 1 | 51-23 | |
184888 | 6 | Søn | 01-12-19 | 10:00 | BMS-Herlev 1 | BK Amager | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 38-33 | |
184891 | 6 | Tir | 03-12-19 | 18:00 | Brønshøj | BMS-Herlev 2 | Grøndal MultiCenter | Hal K | 10-62 | |
184882 | 5 | Ons | 04-12-19 | 19:00 | BK Amager | Falcon 1 - GUL | Amagerhallen | Stor bane | 52-30 | |
184894 | 7 | Lør | 07-12-19 | 15:30 | SISU 1 - 2007 | BMS-Herlev 1 | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 25-65 | |
184895 | 7 | Lør | 07-12-19 | 17:00 | Hørsholm P07 | Falcon 1 - GUL | Rungsted Skole | Hallen | 53-41 | |
184893 | 7 | Søn | 08-12-19 | 10:30 | BK Amager | Virum Vipers 2008 | Amagerhallen | Stor bane | 99-12 | |
184896 | 7 | Søn | 08-12-19 | 12:00 | BMS-Herlev 2 | Værløse | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 29-48 | |
184897 | 7 | Søn | 08-12-19 | 13:30 | Gladsaxe | Brønshøj | Gladsaxe Sportscenter | Hal 2 | 83-13 | |
184872 | 3 | Man | 09-12-19 | 17:00 | Falcon 3 SORT | SISU 2 -2008 | Bülowsvejhallen | Hallen | 33-40 | |