Komplet kampprogram
3. division herrer øst, Pulje 1
Kampnr. | Runde | Dag | Dato | Kl. | Hjemmehold | Udehold | Spillested | Bane | Resultat | |
170966 | 1 | Fre | 26-10-18 | 18:50 | KSI 2 | CBS Sport 2 | Idrætshallen | Hallen | 69-61 | |
170963 | 1 | Lør | 27-10-18 | 12:30 | VLI | Falbas | Johannesskolen | Hallen | 58-55 | |
170962 | 1 | Lør | 27-10-18 | 15:15 | Broernes | BK Ishøj Flamme | Grøndal MultiCenter | Hal K | 47-68 | |
170971 | 2 | Søn | 28-10-18 | 16:00 | Holbæk 2 | DTU | Bjergmarkshallen | Hallen | 64-73 | |
171001 | 4 | Søn | 28-10-18 | 16:00 | Gladsaxe | SISU 3 | Gladsaxe Sportscenter | Hal 1 (Gl.) | 86-83 | |
170979 | 2 | Lør | 03-11-18 | 14:30 | CBS Sport 2 | Stevnsgade 3 | Nyelandsvejskole | Hallen | 63-86 | |
171047 | 8 | Lør | 03-11-18 | 14:30 | BK Ishøj Flamme | VLI | Hillerødegadehallen | Hallen | 85-79 | |
171020 | 6 | Lør | 03-11-18 | 15:00 | BMS Herlev 3 | DTU | Herlevhallen | Hal 1 | 50-81 | |
170959 | 1 | Lør | 03-11-18 | 15:30 | Værløse 3 | Holbæk 2 | Søndersøhallen | Hal 1 | 62-63 | |
170976 | 2 | Søn | 04-11-18 | 10:30 | Gladsaxe | Hillerød | Gladsaxe Sportscenter | Hal 1 (Gl.) | 77-56 | |
170970 | 2 | Søn | 04-11-18 | 16:00 | Glostrup | Køge Bugt | Glostruphallen | Hal 1 | 62-56 | |
170973 | 2 | Søn | 04-11-18 | 18:00 | Copenhagen Cannons | Værløse 3 | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 65-54 | |
170990 | 3 | Fre | 09-11-18 | 20:30 | KSI 2 | Stevnsgade 3 | Idrætshallen | Hallen | 61-62 | |
170983 | 3 | Lør | 10-11-18 | 12:00 | BMS Herlev 3 | Holbæk 2 | Herlevhallen | Hal 1 | 53-93 | |
170984 | 3 | Lør | 10-11-18 | 12:30 | DTU | Copenhagen Cannons | Polythallen | Hallen | 73-66 | |
170991 | 3 | Lør | 10-11-18 | 12:30 | CBS Sport 2 | BC ONE TEAM | Nyelandsvejskole | Hallen | 61-74 | |
170989 | 3 | Lør | 10-11-18 | 14:00 | DTU 2 | Gladsaxe | Polythallen | Hallen | 52-41 | |
170980 | 3 | Søn | 11-11-18 | 12:00 | Hvidovre 2 | Slagelse | Holmegårdshallen | Hallen | 43-64 | |
170987 | 3 | Søn | 11-11-18 | 12:30 | BK Ishøj Flamme | Falbas | Korsgadehallen | Bane 1 | 86-52 | |
170988 | 3 | Man | 12-11-18 | 20:00 | Hillerød | SISU 3 | Royal Stage | Frederiksborgcentret | 61-88 | |
170999 | 4 | Tir | 13-11-18 | 19:15 | Falbas | VLI | Nyelandsvejskole | Hallen | 53-59 | |
170967 | 1 | Søn | 18-11-18 | 11:00 | Stevnsgade 3 | BC ONE TEAM | Nørrebrohallen | Hal 3A | 51-37 | |
170996 | 4 | Søn | 18-11-18 | 15:00 | Værløse 3 | DTU | Søndersøhallen | Hal 1 | 54-67 | |
170995 | 4 | Søn | 18-11-18 | 15:30 | Copenhagen Cannons | BMS Herlev 3 | Gentoftehallen | Hal A Bane 3 | 78-55 | |
170992 | 4 | Søn | 18-11-18 | 16:00 | Glostrup | Hvidovre 2 | Glostruphallen | Hal 1 | 65-95 | |
170998 | 4 | Søn | 18-11-18 | 19:00 | BK Ishøj Flamme | Broernes | Korsgadehallen | Bane 1 | 71-49 | |
170964 | 1 | Man | 19-11-18 | 20:00 | Hillerød | DTU 2 | Royal Stage | Frederiksborgcentret | 83-79 | |
170993 | 4 | Tor | 22-11-18 | 19:30 | Køge Bugt | Næstved 3 | Køgehallerne | Hal 1 (Ny) | 57-64 | |
171101 | 13 | Lør | 24-11-18 | 14:15 | Næstved 3 | Glostrup | Næstved Hallerne | Hal 1 | 77-60 | |
171104 | 13 | Lør | 24-11-18 | 14:30 | DTU | Copenhagen Cannons | Polythallen | Hallen | 60-68 | |
171082 | 11 | Lør | 24-11-18 | 15:00 | Broernes | Falbas | Grøndal MultiCenter | Hal K | 59-55 | |
171103 | 13 | Søn | 25-11-18 | 10:00 | BMS Herlev 3 | Holbæk 2 | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 49-77 | |
171100 | 13 | Søn | 25-11-18 | 15:30 | Hvidovre 2 | Slagelse | Holmegårdshallen | Hallen | 90-63 | |
171095 | 12 | Tir | 27-11-18 | 19:15 | Falbas | BK Ishøj Flamme | Nyelandsvejskole | Hallen | 50-94 | |
170956 | 1 | Tor | 29-11-18 | 19:30 | Køge Bugt | Slagelse | Køgehallerne | Hal 1 (Ny) | 40-70 | |
170965 | 1 | Tor | 29-11-18 | 20:30 | SISU 3 | Gladsaxe | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 66-62 | |
171002 | 4 | Lør | 01-12-18 | 12:30 | CBS Sport 2 | KSI 2 | Nyelandsvejskole | Hallen | 75-77 | |
171097 | 12 | Lør | 01-12-18 | 12:30 | Gladsaxe | DTU 2 | Gladsaxe Sportscenter | Hal 2 | 77-61 | |
170986 | 3 | Lør | 01-12-18 | 14:45 | Broernes | VLI | Grøndal MultiCenter | Hal K | 58-54 | |
171017 | 6 | Søn | 02-12-18 | 15:30 | Hvidovre 2 | Næstved 3 | Holmegårdshallen | Hallen | 84-57 | |
171014 | 5 | Fre | 07-12-18 | 19:00 | KSI 2 | BC ONE TEAM | Idrætshallen | Hallen | 68-77 | |
171008 | 5 | Lør | 08-12-18 | 12:00 | BMS Herlev 3 | Værløse 3 | Herlevhallen | Hal 1 | 56-72 | |
171011 | 5 | Lør | 08-12-18 | 12:30 | VLI | BK Ishøj Flamme | Johannesskolen | Hallen | 54-83 | |
171010 | 5 | Lør | 08-12-18 | 13:15 | Broernes | Falbas | Grøndal MultiCenter | Hal K | 77-47 | |
171015 | 5 | Søn | 09-12-18 | 09:30 | Stevnsgade 3 | CBS Sport 2 | Nørrebrohallen | Hal 3A | 85-55 | |
171004 | 5 | Søn | 09-12-18 | 13:00 | Slagelse | Glostrup | Nordhallen | Hallen | 48-60 | |
171007 | 5 | Søn | 09-12-18 | 13:30 | Holbæk 2 | Copenhagen Cannons | Bjergmarkshallen | Hallen | 57-85 | |
171005 | 5 | Søn | 09-12-18 | 15:30 | Hvidovre 2 | Køge Bugt | Holmegårdshallen | Hallen | 86-41 | |
171012 | 5 | Man | 10-12-18 | 20:00 | Hillerød | Gladsaxe | Royal Stage | Hallen | 45-67 | |
170974 | 2 | Tir | 18-12-18 | 20:45 | Falbas | Broernes | Nyelandsvejskole | Hallen | 52-57 | |
170981 | 3 | Lør | 05-01-19 | 12:15 | Næstved 3 | Glostrup | Næstved Hallerne | Hal 1 | 83-56 | |
171019 | 6 | Søn | 06-01-19 | 13:30 | Holbæk 2 | Værløse 3 | Bjergmarkshallen | Hallen | 69-58 | |
171024 | 6 | Tor | 10-01-19 | 20:30 | SISU 3 | Hillerød | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 74-28 | |
171038 | 7 | Fre | 11-01-19 | 19:00 | KSI 2 | CBS Sport 2 | Idrætshallen | Hallen | 61-57 | |
171035 | 7 | Lør | 12-01-19 | 12:30 | VLI | Falbas | Johannesskolen | Hallen | 71-48 | |
171032 | 7 | Lør | 12-01-19 | 12:30 | DTU | Holbæk 2 | Polythallen | Hallen | 78-74 | |
171034 | 7 | Lør | 12-01-19 | 13:15 | Broernes | BK Ishøj Flamme | Grøndal MultiCenter | Hal K | 58-66 | |
171031 | 7 | Lør | 12-01-19 | 15:30 | Værløse 3 | Copenhagen Cannons | Søndersøhallen | Hal 1 | 52-63 | |
170977 | 2 | Lør | 12-01-19 | 15:30 | DTU 2 | SISU 3 | Polythallen | Hallen | 48-70 | |
171039 | 7 | Lør | 12-01-19 | 16:00 | Stevnsgade 3 | BC ONE TEAM | Nørrebrohallen | Hal 3A | 55-45 | |
171040 | 8 | Søn | 13-01-19 | 12:30 | Slagelse | Hvidovre 2 | Nordhallen | Hallen | 63-82 | |
171036 | 7 | Man | 14-01-19 | 20:00 | Hillerød | DTU 2 | Royal Stage | Hallen | 60-63 | |
171023 | 6 | Tir | 15-01-19 | 19:15 | Falbas | BK Ishøj Flamme | Nyelandsvejskole | Hallen | 47-81 | |
171028 | 7 | Tor | 17-01-19 | 19:30 | Køge Bugt | Glostrup | Køgehallerne | Hal 1 (Ny) | 42-48 | |
171037 | 7 | Tor | 17-01-19 | 20:30 | SISU 3 | Gladsaxe | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 69-79 | |
171077 | 11 | Lør | 19-01-19 | 10:15 | Næstved 3 | Hvidovre 2 | Næstved Hallerne | Hal 1 | 81-89 | |
171000 | 4 | Lør | 19-01-19 | 14:00 | DTU 2 | Hillerød | Polythallen | Hallen | 72-42 | |
170960 | 1 | Lør | 19-01-19 | 15:30 | DTU | BMS Herlev 3 | Polythallen | Hallen | 42-46 | |
171051 | 8 | Lør | 26-01-19 | 12:30 | CBS Sport 2 | Stevnsgade 3 | Nyelandsvejskole | Hallen | 81-79 | |
171044 | 8 | Lør | 26-01-19 | 16:30 | Copenhagen Cannons | DTU | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 66-65 | |
171043 | 8 | Søn | 27-01-19 | 17:00 | Holbæk 2 | BMS Herlev 3 | Bjergmarkshallen | Hallen | 20-0 | UHT |
171026 | 6 | Tor | 31-01-19 | 20:00 | Stevnsgade 3 | KSI 2 | Nørrebrohallen | Hal 1B | 70-57 | |
171022 | 6 | Lør | 02-02-19 | 12:30 | VLI | Broernes | Johannesskolen | Hallen | 51-47 | |
171075 | 10 | Lør | 02-02-19 | 17:30 | BC ONE TEAM | Stevnsgade 3 | Hillerødegadehallen | Hallen | 95-66 | |
171106 | 14 | Søn | 03-02-19 | 11:00 | Glostrup | Hvidovre 2 | Glostruphallen | Hal 1 | 62-74 | |
171110 | 14 | Søn | 03-02-19 | 15:00 | Værløse 3 | DTU | Søndersøhallen | Hal 1 | 73-70 | |
171109 | 14 | Søn | 03-02-19 | 17:30 | Copenhagen Cannons | BMS Herlev 3 | Gentoftehallen | Hal A Bane 1 | 58-52 | |
171060 | 9 | Man | 04-02-19 | 20:00 | Hillerød | SISU 3 | Royal Stage | Frederiksborgcentret | 68-72 | |
170968 | 2 | Man | 04-02-19 | 20:15 | Slagelse | Næstved 3 | Nordhallen | Hallen | 71-66 | |
171046 | 8 | Tir | 05-02-19 | 19:15 | Falbas | Broernes | Nyelandsvejskole | Hallen | 47-60 | |
171107 | 14 | Tor | 07-02-19 | 19:30 | Køge Bugt | Næstved 3 | Køgehallerne | Hal 1 (Ny) | 49-56 | |
171027 | 6 | Lør | 09-02-19 | 13:00 | BC ONE TEAM | CBS Sport 2 | Hillerødegadehallen | Hallen | 77-67 | |
171048 | 8 | Tor | 14-02-19 | 20:15 | Gladsaxe | Hillerød | Gladsaxe Sportscenter | Hal 2 | 91-41 | |
171054 | 9 | Lør | 23-02-19 | 12:15 | Næstved 3 | Køge Bugt | Næstved Hallerne | Hal 1 | 20-0 | UHT |
171063 | 9 | Lør | 23-02-19 | 12:30 | CBS Sport 2 | BC ONE TEAM | Nyelandsvejskole | Hallen | 72-85 | |
171058 | 9 | Lør | 23-02-19 | 13:15 | Broernes | VLI | Grøndal MultiCenter | Hal K | 27-60 | |
171059 | 9 | Lør | 23-02-19 | 14:30 | BK Ishøj Flamme | Falbas | Hillerødegadehallen | Hallen | 85-67 | |
171062 | 9 | Lør | 23-02-19 | 15:30 | KSI 2 | Stevnsgade 3 | Idrætshallen | Hallen | 69-65 | |
171056 | 9 | Søn | 24-02-19 | 11:30 | BMS Herlev 3 | Copenhagen Cannons | Rosenlundskolen | Ny. Hal | 66-76 | |
171053 | 9 | Søn | 24-02-19 | 12:00 | Hvidovre 2 | Glostrup | Holmegårdshallen | Hallen | 83-78 | |
171072 | 10 | Lør | 02-03-19 | 12:30 | DTU 2 | Hillerød | Polythallen | Hallen | 52-68 | |
171074 | 10 | Lør | 02-03-19 | 12:30 | CBS Sport 2 | KSI 2 | Nyelandsvejskole | Hallen | 65-67 | |
171057 | 9 | Lør | 02-03-19 | 15:30 | DTU | Værløse 3 | Polythallen | Hallen | 63-64 | |
170975 | 2 | Lør | 02-03-19 | 17:30 | BK Ishøj Flamme | VLI | Hillerødegadehallen | Hallen | 79-64 | |
171068 | 10 | Søn | 03-03-19 | 13:30 | Værløse 3 | BMS Herlev 3 | Søndersøhallen | Hal 1 | 84-48 | |
171067 | 10 | Søn | 03-03-19 | 15:00 | Copenhagen Cannons | Holbæk 2 | Gentoftehallen | Hal B Bane 1 | 94-57 | |
171073 | 10 | Søn | 03-03-19 | 16:00 | Gladsaxe | SISU 3 | Gladsaxe Sportscenter | Hal 2 | 58-69 | |
171064 | 10 | Søn | 03-03-19 | 16:00 | Glostrup | Slagelse | Glostruphallen | Hal 1 | 20-0 | UHT |
171071 | 10 | Tir | 05-03-19 | 19:15 | Falbas | VLI | Nyelandsvejskole | Hallen | 42-66 | |
171076 | 11 | Tor | 07-03-19 | 19:30 | Køge Bugt | Slagelse | Køgehallerne | Hal 1 (Ny) | 46-63 | |
171085 | 11 | Tor | 07-03-19 | 20:30 | SISU 3 | DTU 2 | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 66-61 | |
171086 | 11 | Fre | 08-03-19 | 20:30 | KSI 2 | BC ONE TEAM | Idrætshallen | Hallen | 72-68 | |
171083 | 11 | Lør | 09-03-19 | 12:30 | VLI | BK Ishøj Flamme | Johannesskolen | Hallen | 55-71 | |
171080 | 11 | Lør | 09-03-19 | 14:30 | DTU | BMS Herlev 3 | Polythallen | Hallen | 76-49 | |
171049 | 8 | Lør | 09-03-19 | 16:00 | DTU 2 | SISU 3 | Polythallen | Hallen | 31-42 | |
170978 | 2 | Lør | 09-03-19 | 16:00 | BC ONE TEAM | KSI 2 | Hillerødegadehallen | Hallen | 68-60 | |
171016 | 6 | Søn | 10-03-19 | 12:30 | Slagelse | Køge Bugt | Nordhallen | Hallen | 20-0 | UHT |
171087 | 11 | Søn | 10-03-19 | 16:00 | Stevnsgade 3 | CBS Sport 2 | Nørrebrohallen | Hal 3A | 73-69 | |
171041 | 8 | Søn | 10-03-19 | 17:30 | Glostrup | Næstved 3 | Glostruphallen | Hal 3 | 0-20 | HHT |
171079 | 11 | Søn | 10-03-19 | 18:00 | Værløse 3 | Holbæk 2 | Søndersøhallen | Hal 1 | 64-32 | |
171084 | 11 | Man | 11-03-19 | 20:00 | Hillerød | Gladsaxe | Royal Stage | Frederiksborgcentret | 84-77 | |
171065 | 10 | Tor | 14-03-19 | 19:30 | Køge Bugt | Hvidovre 2 | Køgehallerne | Hal 1 (Ny) | 47-106 | |
171116 | 15 | Lør | 16-03-19 | 10:30 | BMS Herlev 3 | Værløse 3 | Herlevhallen | Hal 1 | 70-62 | |
171061 | 9 | Lør | 16-03-19 | 12:30 | DTU 2 | Gladsaxe | Polythallen | Hallen | 54-62 | |
171112 | 15 | Lør | 16-03-19 | 14:30 | Slagelse | Glostrup | Nordhallen | Hallen | 63-46 | |
171050 | 8 | Lør | 16-03-19 | 16:00 | BC ONE TEAM | KSI 2 | Hillerødegadehallen | Hallen | 69-72 | |
171070 | 10 | Lør | 16-03-19 | 17:30 | BK Ishøj Flamme | Broernes | Hillerødegadehallen | Hallen | 68-35 | |
171113 | 15 | Søn | 17-03-19 | 12:00 | Hvidovre 2 | Køge Bugt | Holmegårdshallen | Hallen | 20-0 | UHT |
171115 | 15 | Søn | 17-03-19 | 13:30 | Holbæk 2 | Copenhagen Cannons | Bjergmarkshallen | Hallen | 88-74 | |
170957 | 1 | Man | 18-03-19 | 20:00 | Næstved 3 | Hvidovre 2 | Næstved Gymnasium | Hallen | 69-72 | |
171003 | 4 | Tor | 21-03-19 | 20:30 | Stevnsgade 3 | BC ONE TEAM | Nørrebrohallen | Hal 1B | 76-82 | |
171096 | 12 | Tor | 21-03-19 | 20:30 | SISU 3 | Hillerød | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 66-65 | |
171094 | 12 | Lør | 23-03-19 | 12:30 | VLI | Broernes | Johannesskolen | Hallen | 55-61 | |
171098 | 12 | Lør | 23-03-19 | 14:00 | Stevnsgade 3 | KSI 2 | Nørrebrohallen | Hal 3A | 63-66 | |
171099 | 12 | Lør | 23-03-19 | 14:30 | BC ONE TEAM | CBS Sport 2 | Hillerødegadehallen | Hallen | 94-61 | |
171093 | 12 | Søn | 24-03-19 | 09:00 | Copenhagen Cannons | Værløse 3 | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 67-70 | |
171088 | 12 | Søn | 24-03-19 | 09:30 | Slagelse | Næstved 3 | Nordhallen | Hallen | 70-71 | |
171090 | 12 | Søn | 24-03-19 | 11:00 | Glostrup | Køge Bugt | Glostruphallen | Hal 1 | 20-0 | UHT |
171091 | 12 | Søn | 24-03-19 | 13:30 | Holbæk 2 | DTU | Bjergmarkshallen | Hallen | 62-48 | |
171025 | 6 | Søn | 24-03-19 | 16:30 | Gladsaxe | DTU 2 | Gladsaxe Sportscenter | Hal 2 | 66-51 | |
171029 | 7 | Man | 25-03-19 | 20:00 | Næstved 3 | Slagelse | Næstved Gymnasium | Hallen | 74-86 | |
171013 | 5 | Tor | 28-03-19 | 20:45 | SISU 3 | DTU 2 | Gentoftehallen | Hal B Bane 3 | 71-59 | |