Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Stevnsgade Basketball

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
GP U15 damer Østdanmark slutspil Kvartfinaler Stevnsgade
Dameligaen finaler (bedst af 5) Pulje 1 Stevnsgade Basketball
U17 damer landsdækkende semifinaler (bedst af 3) Pulje 1 Stevnsgade
Dameligaen semifinaler (bedst af 5) Pulje 1 Stevnsgade Basketball
U17 herrer landsdækkende Pulje 1 Copenhagen Future
U17 herrer landsdækkende 1/4 (bedst af 1) Pulje 1 Copenhagen Future
U17 damer landsdækkende kvartfinaler 1/4 (bedst af 1) Pulje 1 Stevnsgade
U17 damer landsdækkende Pulje 1 Stevnsgade
U17 herrer landsdækkende 1/8 (bedst af 1) Pulje 1 Copenhagen Future
2. division herrer øst Finaler (bedst af 3) Pulje 1 Stevnsgade 2
U13 herrer mester øst 2. del Pulje 1 Stevnsgade
2. division herrer øst Semifinaler (bedst af 1) Pulje 1 Stevnsgade 2
U13 herrer mester Østdanmark Pulje 1 Stevnsgade
2. division herrer øst Kvartfinaler (bedst af 1) Pulje 1 Stevnsgade 2
Dameligaen Pulje 1 Stevnsgade Basketball
Dameligaen mellemspil DL B Stevnsgade Basketball
2. division Herrer Pulje 1 Stevnsgade 2
3. division herrer øst 1/8 (bedst af 1) Pulje 1 Stevnsgade 3
2. division damer øst - ny Pulje 1 Stevnsgade 2
Serie 1 herrer østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 4
Serie 1 herrer østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 5
Serie 1 herrer østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 6
3. division herrer øst Pulje 1 Stevnsgade 3
Serie 2 herrer østdanmark - Ny Pulje 1 Stevnsgade 7
Serie 2 herrer østdanmark - Ny Pulje 1 Stevnsgade 8
U17 herrer A Østdanmark - NY Pulje 1 Stevnsgade 2
Serie 1 damer østdanmark - ny Pulje 1 Stevnsgade 3
Serie 2 damer østdanmark Pulje 1 Stevnsgade 4
U11 damer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U11 D1: 03.02 1000-1600 Bjergmarkshallen Stevnsgade U11
2. division damer øst semifinaler (bedst af 1) Pulje 1 Stevnsgade 2
U11 herrer Østdanmark, pulje 2, runde 4 U11 H1: 03.02 0900-1200 Nørrebrohallen 3A Stevnsgade U11
U11 Damer Østdanmark, pulje 2 runde 5 U11 D1: 03.03 1000-1300 Bjergmarkshallen Stevnsgade U11
U15 Damer Østdanmark, Pulje 1, Runde 6 U15 D1: 03.03 1000-1300 Rosenlund ny hal Stevnsgade U15
U13 Damer Østdanmark, pulje 2 runde 6 U13 D2: 09.03 1230-1530 Nørrebrohallen 3A Stevnsgade U13
U11 Damer Østdanmark, pulje 2 runde 6 U11 D2: 31.03 0900-1200 Søndersøhallen Stevnsgade U11
U9 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 6 U9 D2: 10.03 1200-1500 Holmegårdshallen Stevnsgade U9
U15 Damer Østdanmark, Pulje 1, Runde 7 U15 D1: 31.03 0930-1230 Nørrebrohallen Stevnsgade U15
U13 Damer Østdanmark, pulje 2 runde 7 U13 D1: 07.04 1200-1500 Holmegårdshallen Stevnsgade U13
U11 herrer Østdanmark, pulje 2, runde 5 U11 H1: 02.03 1330-1530 Bülowsvejhallen Stevnsgade U11
U9 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 7 U9 D2: 07.04 1200-1500 Rungsted skole Stevnsgade U9
U15 Herrer Østdanmark, pulje 6 runde 6 U15 H2: 03.03 0930-1230 Nørrebrohallen Stevnsgade U15 2
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 6 U13 H2: 10.03 0900-1200 Søndersøhallen Stevnsgade 2 U13
U9 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 6 U9 H1: 10.03 1230-1530 Nørrebrohallen 3A Stevnsgade U9
U9 Herrer Østdanmark, Pulje 3, runde 6 U9 H1: 10.03 0900-1200 Amagerhallen tvær 1+2 Stevnsgade 2 U9
U11 herrer Østdanmark, pulje 2, runde 6 U11 H1: 31.03 1030-1230 Gladsaxe SC Stevnsgade U11
U15 Herrer Østdanmark, pulje 6 runde 7 U15 H1: 07.04 1230-1530 Nørrebrohal 3A Stevnsgade U15 2
U13 Herrer Østdanmark, pulje 4, runde 7 U13 H2: 07.04 0900-1200 Rungsted skole Stevnsgade 2 U13
U9 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 7 U9 H2: 07.04 0900-1200 Holmegårdshallen Stevnsgade U9
U9 Herrer Østdanmark, Pulje 3, runde 7 U9 H2: 07.04 0930-1230 Nørrebrohallen Stevnsgade 2 U9
Divisionspokal Damer Øst 1/4 Pulje 1 Stevnsgade 2 (2DD)